mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2003, 14:46 
Cytuj  
Rangers super.
Scout nic specjalnego.

Ale koszty miasta sux.
Convex tower zabiera cash. Ale jest jedna tower u mnie ktora nie zabiera (nawet wliczajac guardsow ktorzy sa na niej).
Ktos ma podobne doswiadczenia?


A jak z guardsami nad drzwiami (gate house) - to charguje teraz cash?


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2003-10-10 15:46 ]</font>

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2003, 17:11 
Cytuj  
Dupa blada. U nasz wszystkie cztery wierze ( czetery rogi ) zniszczyl patch... Czy da sie polaczyc mury bez wierzy pod katem 90stopni ?

P.S.
Nie zapominajmy jeszcze to tym ghayowym podziale dmg/speed buffa na commander rune...

_________________
Carnage:
Luki - 55 Crusader
Rebecka - 47 Druid
Edoras - 45 ranger
Gacek - Bard -Under Construction-
-----------------------
Draklord - 56 Channeler
Neloff - 55 Crusader
Beeker - 36 Thief
RedDevil -

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Luki dnia 2003-10-10 18:12 ]</font>


Posty: 28
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2003, 21:19 
Cytuj  
Po patchu :

- jeszcze bardziej pierdzieli sie grafika i ogolnie engine (np. kiedys raz na jakis czas zdarzalo sie ze drzwi byly widoczne jako otwarte ale nie dalo sie wejsc bo serwer "rozumial" jako zamkniete, klinuje sie non stop, pathfindingu w zasadzie juz nie ma itp.)
- przestalem biegac - a podobno nic w tej materii nie zmieniali - poprzednio w butach "of Windlords" po prostu frunalem a teraz nie moge uciec mobowi spowolnionemu o 60%
- zmienili grafike khanow - teraz jak je zaloze to NIC nie widze - postac jest spowita ogniem i dymem
- wycieli kilka klatek animacji postaci - w tej chwili wyglada juz max. sztucznie (a SB dobrej grafiki to raczej nie ma:))
- moj stamina - DOT jest w tej chwili juz calkowicie bezuzyteczny (zmniejszyli stamina drain)


.......i jedna zaleta (chociaz moze to przypadek) - logowanie nie zajmuje juz mi 10 minut tylko dziala normalnie.


_________________
Jestem czarny i jestem z tego dumny....:)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2003, 21:37 
Cytuj  
>- jeszcze bardziej pierdzieli sie grafika i ogolnie engine (np. kiedys raz na jakis czas zdarzalo sie ze drzwi byly widoczne jako otwarte ale nie dalo sie wejsc bo serwer "rozumial" jako zamkniete, klinuje sie non stop, pathfindingu w zasadzie juz nie ma itp.)

To ja mam od zawsze - trza zamknac drzwi i otworzyc again :smile:

- przestalem biegac - a podobno nic w tej materii nie zmieniali - poprzednio w butach "of Windlords" po prostu frunalem a teraz nie moge uciec mobowi spowolnionemu o 60%

Wyjdz z offensive stance :grin:

- zmienili grafike khanow - teraz jak je zaloze to NIC nie widze - postac jest spowita ogniem i dymem

Yep - cool jest - kiedys Ci sie palily tylko rece a teraz dupa :wink:

- moj stamina - DOT jest w tej chwili juz calkowicie bezuzyteczny (zmniejszyli stamina drain)

I tak go odtrainowales jeszcze przed patchem :wink:

Wlazilem dzis na Ciebie i chodzi ok - wymien pare drobiazgow w kompie (plyta, procek, pamieci, dysk, obudowe i koniecznie FDD - SB jest tak napisane ze moze akurat z FDD byc niekompatybilne :smile:) i bankowo bedzie chodzilo jak burza **.

btw: a to ze sie zalogowales "wtedy" w Brotherhood mimo ze byles bindniety w ALcapital to "wina" tego ze nacja sie zreorganizowala.


** "Burza Pilawa" - 5-to ligowy zespol pilkarski :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 28
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2003, 19:43 
Cytuj  
- przestalem biegac - a podobno nic w tej materii nie zmieniali - poprzednio w butach "of Windlords" po prostu frunalem a teraz nie moge uciec mobowi spowolnionemu o 60%

Wyjdz z offensive stance

Ja mam tylko taką głupią twarz:).


- zmienili grafike khanow - teraz jak je zaloze to NIC nie widze - postac jest spowita ogniem i dymem

Yep - cool jest - kiedys Ci sie palily tylko rece a teraz dupa


Świetnie - proponuję żeby w następnym patchu zmienili efekt lightning bolta tak żeby klawiatura kopała po każdym rzuceniu:).

- moj stamina - DOT jest w tej chwili juz calkowicie bezuzyteczny (zmniejszyli stamina drain)

I tak go odtrainowales jeszcze przed patchem

Mów do mnie "wyrocznio":).


Wlazilem dzis na Ciebie i chodzi ok - wymien pare drobiazgow w kompie (plyta, procek, pamieci, dysk, obudowe i koniecznie FDD - SB jest tak napisane ze moze akurat z FDD byc niekompatybilne ) i bankowo bedzie chodzilo jak burza **.

....a może to za małe napięcie w sieci:).


btw: a to ze sie zalogowales "wtedy" w Brotherhood mimo ze byles bindniety w ALcapital to "wina" tego ze nacja sie zreorganizowala.

Jak byłem w Oasis to zostałem oświecony przez jednego z tambylców (najpierw wszedł w hide i zapytał czy go zabiję - potem było już ok:)).


** "Burza Pilawa" - 5-to ligowy zespol pilkarski


_________________
Jestem czarny i jestem z tego dumny....:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.