mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 20:37 
Cytuj  
Przez ostatnie dwa dni zauwarzylem ze zecie maga ejst bardzo proste jezeli oczyiscie ma fundusze siedzisobie tak w jakims miescie kolo sklepu z regami i nabija skilla tak sie zastanawiam ile ci wielcy magowie nabijali magery np.dartMoor pierszy z leprzych maguw na servie ile nabijales zebyy miec demona 1 tydzien 2 ??? tak samo mardag ile robiles tego skilla :smile: sqwa i nnni :smile: hyhy

Oturz zaczolem nabijac skilla magery w czwartek na nocce i przez dwa dni nabilem sobie 90 % proste nie trzeba miec tylko sposoby ::) :smile:

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 20:43 
Cytuj  
Kryzys czym ty sie chwalisz :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 20:44 
Cytuj  
Wlasnie dlatego ciagle niewiem co oni marudza ze siedza tylko itd... To przeciez sworda trudniej wytrenowac niz magery.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 20:47 
Cytuj  
to ja mam taka propozycje. niech czary beda slabsze skoro latwiej nauczyc sie czarow niz machania mieczem to niech nie bedzie mozliwosci zabicia jednym czarem. nie ma sensu spowalniac magery bo i tak juz sobie ponabijali skilla wiec trzeba im troche zycie utrudnic pod koniec istnienia skoro poczatek mieli latwy.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 20:49 
Cytuj  
i tu wlasie wchodzi nox tam magery rosnie wolno i bardzo trudno miec GM


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 20:54 
Cytuj  
i o to wlasnie chodzi. przeciez czarowania trudniej sie nauczyc niz machania mieczem dlatego magowie mieli cienko na poczatku ale pozniej mogli zabijac smoki(no ja tez moglem ale to wina niewywazenia "klas" postaci).


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 11:55 
Cytuj  
CZary sa za silne a rezist rosnie za wolno, wiem ze nie ma pedzic jak dziki ale teraz to jest przesada.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 12:50 
Cytuj  
Tylko jest jeszcze motyw kasy. Na samym poczatku nie bylo kasy i my
( magowie ) biegalismy jak debile z magic arrowem i zabijalismy kury bo nic innego sie nei dalo. I lobo jest tez jedna sprawa. Odpowiedz sobie na pytanie co latwiej zdobyc??? Scrolle od 6 kregu.( mowie o zdobycia je przez maga a nie z pomoca woja) czy moze pelna plyte i dobry mieczyk??? Mi sie wydaje ze jednak plyte. Wiec jak sie na poczatku ktos meczyl i ma moze te kilka czarow to chyba powinien teraz co dostac. A w odpowiedzi na towje pytanie kryzys 90% robilem w miesiac. i to dlatego ze nie mialem kasy na regi.

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 13:03 
Cytuj  
O tej magii to zakladam wy na POL'u, bo na NOXie powinno byc odrwotnie, czasry powinny byc silenijsze niz sa, bo tam cwiczenei magery to kleska...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 13:46 
Cytuj  
Mardaag a co ty myslisz ze taki wojownik tez ma letko na poczatku, kasy tez nie ma a to w hadlesach jest i szkieletach tez wiele nie daje, i łatwo zginac jest jak takiego np spectra zyoinkuje to nie ma szans ze odzyska sprzet, a uzbierac na expy tez łatwo nie jest, a i kowale nie zawszechetni zeby ci cos sprzedac, sam pamietam jak sie prosic musialem zeby mi chociaz z ironu wykuli.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 13:51 
Cytuj  
Mówi prawdę , mówię wam :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 14:03 
Cytuj  
heh, mardaag a kto ci zabrania plyte zalozyc?

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 15:29 
Cytuj  
bloob---> nikt ale mag nie moze medytowac w zbroji.
Eldorn---> eldi nie wmawiaj mi ze blagales kowali zeby ci zbrje wykuli bo to jest bullshit. Tobie zbroje z Expa z ironu to za darmo daja. A z tymi headlessami to powiedz mi jak mag HP=30 MANA=25 ma zabic headlessa bez zbroji. A pozatym zauwaz ze wojownik majac miecz juz ma czym walczyc a mag nie majacy czarow many rego jest shitem ( przynajmniej na poczatku ).

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 15:37 
Cytuj  
Bzdury gadasz, po co masz medytowac?
Zakladasz zbroje ni po to zeby rzucac czary, bo to wymaga regow. Wymaga regow czyli wymaga kasy. A ty kase masz zebrac a nie wydawac. A pozatym wojowi jest dokladnie tak samo trudno na poczatku jak magowi, bo nie znam maga, ktory bylby magiem od poczatku, bo komu sie chce szkielety walic arrowami..
Zaden wojownik nie zaczyna ze skillem bojowym (sword,fencing,mace,anatomy) no czasem z tactics i archery... Ja grajac magiem na kilku shardach przed treningiem magery mialem juz blisko gm sworda, mac albo fenca...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 15:39 
Cytuj  
Mardaag to ty mi powiedz. co jest latwiej, nauczyc sie machania mieczem czy nauczyc sie magicznych sekwencji i wykonac je tak zeby sie nie spalic przy tym? kase mozna na regi i scrolle raz dwa zarobic. wystarczylo pomyslec.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 15:40 
Cytuj  
No to widze ze jestem wyjatkiem bo od poczatku gralem magiem. Skille poczatkowe mialem 50% magery i 50% resist spell. No to powiedz kim sie teraz latwiej gra????

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 15:46 
Cytuj  
magiem :grin:. jak juz powiedziales sam gdybys mial kasy to bys szybciej nabil a to, ze wziales resist zamiast np. lowienia lub tamingu to twoja sprawa. poza tym teraz wystarcza 2 czary i koles z 93hp pada martwy.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 18:18 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-28 16:40, Mardaag napisał:
No to widze ze jestem wyjatkiem bo od poczatku gralem magiem. Skille poczatkowe mialem 50% magery i 50% resist spell. No to powiedz kim sie teraz latwiej gra????


Magiem. Ja tak wzialem swoim wojem...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 19:05 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-28 16:46, lobo_17 napisał:
magiem :grin:. jak juz powiedziales sam gdybys mial kasy to bys szybciej nabil a to, ze wziales resist zamiast np. lowienia lub tamingu to twoja sprawa. poza tym teraz wystarcza 2 czary i koles z 93hp pada martwy.



Czy to nie chore zrobcie cos z tym !!!!!

Mardaag zanim zbroje za darmo zaczelem dostawac to musialem sie niezle napocic zeby kontakty nawiazac.
Ktos pisal ze wojownik na starcie nie daje sobie skilli bojowych to fakt ja od zera wszystko lece.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 19:51 
Cytuj  
Dlatego prawdziwym killerem jest... Kowal. Kasy jak lodu a i sile sie cwiczy... :grin:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.