mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 16:07 
 
PK sa potrzebni zeby sobie kazdy nie skrobal osobno marchewki tylko zeby ludzie razem sie trzymali.

Po przejsciu pewnego etapu gry idziesz na solo ze smokiem i jest to nudne juz... ale jak ruszysz na solo z PK, to nie wiesz co on zrobi... a jesli PK zaczna przeginac pale i mordowac newbie to bardzo szybko sie z nimi skonczy, zadlo naostrzone i w pogotowiu.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 16:08 
 
eee... Mastyl, chyba nie do konca zrozumiales... tu chodzi wlasnie o to chociaz JEDNO miasto dla zlych, a nie ze cala Sosaria jest pedalska :grin:
wlasnie zwiedzam to miasto, gdybys tesh to zrobil, to wiedzialbys o co mi chodzi - bo wcale nie dostalem tego co chcialem - mialem nadzieje na jakies piekielko, ziejacych ogniem smiesznie zabarwionych kolezkow, pioruny, odwrocony krzyz wskrzeszajacy zlych itp :smile: no i jeszcze nie mogloby sie obyc bez nagich tancerek w klatkach...
ale serio to sie nie spodziewalem ze zobacze 3 akt z diablo 2, ehh, ciezko otrzymac to czego sie chce (chyba ze sie chce reapery na drogach) :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 19:21 
 
Szerszen z buccs den to juz nawet plakac nie mozna. Napisales ze beda evil guardsi i healerzy.
A tu guardsi wylaczeni i jakies swiecace gowno do resa.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 19:25 
 
W Buccaners brakuje krawca. I jak tu kupic material na bandaze skoro wszyscy krawcy sa w miastach strzezonych. Wiem, mozna isc tam gdzie inni nie chodza ale czemu w naszym miescie nie ma byc tak jak w innych?


Posty: 41
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 20:33 
 
Cytuj:
2002-01-15 12:58, Greed napisał:
Alez nikt tu sie nie denerwóje jak juz wspomniałem zabija mnie wilk wiec jetem przyzwyczajony do tego tu nie ma zadnych nerwów tylko pewne przemyslenia refleksje, i polemika z miłymi ludzmi :smile:))Lubie równa walke to mnie kreci jestem juz GM fisher wiec z królikiem nie wlacze, ide na wilka z nim sie zmierze:))i tylko o to mi chodzi o nic wiecej zeby atakowac wmiare dobrych przeciwników, to jest adrenalina to jet zabawa. Ja tez moge poszukac nubie i go ztruc popatrzec ja sie miota biega itd itp ale po co co mi to da a jak mnie zaatakuje równy sobie to swietnie to jet RPG o to w tym chodzi to jet ten klimat nie tylko potworki ale tez gracze musz a sprawiac trudnosci lub przyjemnosci jak kto woli:)))OO mam pomysł dowale maga i zrobie sobie runy do miejsc gdzie sie kopie rude bede sei teleportowal i zabijał minerów w kółko cały czas bedzi e fajni albo nie mam pomysł bede im zabijał juczne konie i patrzył co zrobia jak pobiegnie do miasta to go przy granicy zabije ale fajnie bedzie uuuu super a potem wezme sie za ..???? hmmm

A co w rl jak na ciebie idzie 10 drechów to krzyczysz że to nieładnie bic słabszego?

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 21:01 
 
Kogos ty do tych drechow porownal?

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 21:09 
 
Takie pytanko. Nie daloby sie sciagnac tej flagi(cos jak invul u NPC) murderera. Wkoncu to ze ime jest na czerwono wystarczy a tak to to troche psuje klime zwlaszcza, ze dzis jeden koles pytal sie co to za gildia, ze sie tak nazwala.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 23:08 
 
szerszen probojac twojej taktyki:
w zreczywistosci nie kazdy by weidzial ze jestem mass murderer, dopiero jakbym zabil dana osobe to by wiedziala ze mnie unikac

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 23:10 
 
Cytuj:
2002-01-15 12:59, kloodi napisał:
hmmm, musze stwierdzic, ze jednak zle myslalem z tym kasowaniem konta, ale jestem przekonany ze juz niedlugo z SC zrobi sie niedlugo drugi SP. OK teraz nie mam juz nic przeciwko temu. Teraz sam bede zabijal graczy (zlych graczy).


widzialem cie jak makrowales w chatce :grin:
a tak mnie juz meteor shower kusil
ale cie zostawilem :smile:
i chcesz mnie bic :cry: BUUUUUUUUUUUUUU

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 11:33 
 
Szczerze zrobcie jakies pozadne miasto a nie bucanners den bo tam prawie nic niema a cholernie tam daleko a co do Pksow wy chyba naprawde nie spotkaliscie PK nigdy w zyciu zalatwcie se miesiac grania na OSI i sie jakos na SP wbijcie to zobaczycie co to znaczy Pking

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 12:04 
 
Kirot ma racje- Bucanner's Den to miasto kicha a nie Miast-Zło... sorry, panowie, wiem ze chcieliscie dobrze, ale to troche niedopracowane... rozumiem ze brakuje pomyslow :smile: zatem oto moja wizja:
nie zadne miasto piratow, tylko miasto zlych... wszedzie panuje mrok, zamiast straznikow jakes potwory ustawione tak, ze atakuja wszystko oprocz tych z chaosu :grin: (mniemam ze da sie tak zrobic... jezeli nie to moja wizja odpada :grin:)... jakby co to sie postaram rozwinac i wrzucic na maila

Pozdrawiam!

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 13:13 
 
Wszedzie ciemnosci hehehe pozniej wszyscy beda o In Lora prosic :grin: a w gruncie rzeczy to jest dobry plan ale truuudny do wykonania zapewne

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 14:07 
 
Den jest dobry ale zamiast 3 bankow, mogl by byc bank, rwaiec i jubiler - takie me zdanie...

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 15:36 
 
Chyba zapomniales o klimacie, Taunisie... w koncu nie przystoi nam latac miedzy piratami (jakby nie bylo to wiesniacy, a to ze stojacy po zlej stronie niczego nie zmienia :grin:)

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 22:26 
 
Taa a tak o PK i zlodziejach... Wedlug mnie to raczej sie ich nie powinno porownywac ze soba. PK to na ogol cham (sic!) i KAZDY moze byc PK piszecie ze "sprobuj wytrenowac postac z duzzym resist spells" itd. PRZECIEZ KAZDY TO WLASNIE ROBI! A zlodzieja jest trudiej wytrenowac.. Jak juz ktos takiego poczatkujacego namiezy to koles ma przesrane :evil: ... PK da sie zauwazyc i zlapac o wiele latwiej :grin:
Aha PK sa w pewien sposob potrzebni..
Zlodzieje tez ale w mniejszym :smile:
_________________
"CHO DICOM BICOW. CHAWABARAH DAHZOO"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: bloob dnia 2002-02-03 22:30 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 22:45 
 
bloob a sprobuj sobie polatac PK jak kazdy chce cie zabic. A poza tym PK ma trudniej bo jak powiedziales go mozna zobaczyc z daleka a taki zlodziej kradnie z ukrycia. I nie wiem jak zlodziej moze wyciagnac wiecej zlota jak PK. Przecierz jak zabije kogos to zabieram caly sprzet a taki zlodziej wybiera co cenniejsze zeby od razu sie oblowic. I bylbym zapomnia. Jak zlodziejowi sie nie uda to troche polata zeby go nie ubili i potem do miasta zwieje. A PK co? Polata polata i moze tak latac w nieskonczonosc bo w miescie i tak go ubija. I wcale nie mowie, ze zlodzieja jest latwo wytrenowac.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lobo_17 dnia 2002-02-03 22:51 ]</font>

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 06:43 
 
Jasne ze zobacze PK z daleka ale co? Rzuce sie na niego? Swordsman Adept VS Raistlin Majere :grin: pozatym przesadzasz ze kazdy cie zabije bo malo ludzi atakuje od razu nawet jezeli wie ze koles jest wrednym PK. A zlodzieja w banku jak tylko zobacza ksywe to od razu In Nox albo sie rzucaja. Zapytaj np. greeda co ma w brittanii. Aha zlodziej wyciaga tylko najcenniejsze przedmioty... Jasne ale nie WSZYSTKIE czyli jest mnniej wiecej po rowno

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 10:09 
 
Jeszcze wracajac do tematu miasta PK porazilo mnie w Bucanners Den tylko kilka spraw-Myslalem ze naprawde beda evil healerzy a nie res stone-to jest miasto zla podchodze do pirata pisze "hire: a on mi odpowiada ze nie bedzie pracowal dla takich ludzi jak ja (wniosek:piraci sa tam poto zeby order mogl latwiej powycinac wiare w Bd)-i moze NPC mieli by czerwone imionka i evil karme.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 10:40 
 
bloob---> Ale jak zobacza PK w banku to wolaja straze miast ubic recznie. Nie zebym chodzil do banku, chyba ze w Buc Den

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 15:21 
 
nie myl miasta PK z miastem bez guardow - nie lubie PK, bo jak na razie, moze z malymi wyjatkami, to duzej klasy w zabijaniu nie macie, chcialoby sie zacytowac "Co wy wiecie o zabijaniu..." (Taunis nie do Ciebie - wyjatkowo)

Dostaliscie takie miasto (bez guardow) i powinniscie sie z tego cieszyc. Jakeis watpliwosci.. nie ma sprawy, jak znajde w grze uzyje magicznego 'kill bo tylko w ten sposob rozmawiam z PK, ktory narzeka ze mu ciezko.

A przy okazji wyjasniam jedna watpliwosc - jesli NEWBIE przystepuje do gildii, to AUTOMATYCZNIE przestaje byc newbie - czyli mozna go po prostu zabic w wypadku wojny gildiowej czy czegokolwiek. W koncu od tego jest gildia zeby zapewnila takiemu nierozwinietemu graczowi opieke odpowiednia czyz nie?


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.