mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 19:01 
Cytuj  
Powinien ale nie działa :evil:


Posty: 1
Dołączył(a): 22.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 09:36 
Cytuj  
hah. jak czytam niektore posty to aż musialem sie zarejestrować ;>
gram w RYL2 Incomplete union juzod poltorej tygodnia. Wczesniej (pol roku temu) mialem inne konto (niestety niepamietam loginu ;] ) i gralem na nim 2 miesiace. Moj kumpel gra tam cały czas i przez pol roku nabil Warriorem 87 lvl... ma jeszcze kilkanaduzych lvlach ale nie pamietamdokladnie. Wiec moge powiedzieć, że RYL 2 IU jest w pełni darmowy!! RYL 1 z tego co wiem jest platny(ale nie gralem w part 1 wiec nie bede sie na ten temat wypowiadał).
Aktualnie mam Defendera na 52 lvlu.

Ktoś tam widzialem sie pytał o wymagania. Szczerze niewiem ale powiem tyle:
moj komputer:
Procek AMD 800mHz
Karta graficzna: GeForce 2 mx/mx400
512 ram.

i moge powiedzieć tyle że grma na minimalnych ustawianiach, rodzielczość 1074 na 800 (czy jakos tak :P) i w miescie tnie mi dosc bardzo ale dasie życ :D zaś w terenie jak expie to wszystko OK nie tnie sie. no po 4 godzinach gry musze zresetować kompa bo sie wszystko zaczyna ciac ostro :P
to tyle z mojej strony
POZDRAWIAM!! :wtf:

EDIT: RYL 2 nie jest platny. na www.ryl2.com.my mozna kupić (kolega 24 lata mi mowil :] zna angielski dobrze) pkt do sttow. mozna kupic np za ileś tam dolarow czy tameuro (nie wiem jaka tam walutajest ;p ) 50 pkt do rozdania. np dobijesz max lvl (95lvl) i nie masz co zrobic z kasa
chceszbyć potęzniejszy?? plać!! troche do Du** z tym ale ja niekorzystam :]
myśle ze rozwiałem wasze wątpliwości.


_________________
po prostu... Bartek ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.