mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 52
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 09:07 
Cytuj  
roball napisał(a):
Tbfh zupelnie mnie nie interesuje w jakim swiecie jest osadzona ta gra, nie jestem fanbojem WH ani zadnych jego "klonow", jedno co sie dla mnie liczy to bogate pvp (obiecane przez Mythic). Placz nad tym ze "WHO wyglada jak WoW" jest tu zupelnie zbedne.


Ja nie mówię że wygląda jak wow tylko że znowu fantasy... popatrz ile jest mmo fantasy a ile s-f, o to mi chodziło.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 15:02 
Cytuj  
lutus napisał(a):
jezeli to robi mythic, to bedzie PVP > PVE

ToA 4tw m8?:D


_________________
retired...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 17:36 
Cytuj  
Pwnd imo :>
Ale fakt faktem ze mozna wierzyc iz mythic sie nauczy na bledach i zrobi dobry system pvp :>

juz.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 18:56 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Lol ale znajomosc tematu :] Chyba ze to jakas gleboko ukryta ironia...

rozmawiamy o warhammerze czy warhammerze 40k ?

bo do tego drugiego to jeszcze nie słyszałem że tworzą mmorpg


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 19:23 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Pwnd imo :>
Ale fakt faktem ze mozna wierzyc iz mythic sie nauczy na bledach i zrobi dobry system pvp :>

juz.

szczerze?? :D mythic nie uczy/nie chce sie uczyc sie na wlasnych bledach. Najbardziej boje sie ze przekombinuja z tym 4 "warstwowym" pvp :(


_________________
retired...

*

Posty: 52
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 22:23 
Cytuj  
i bedzie big hamburger zamiast dobrej giery :)

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 22:36 
Cytuj  
jak spierd*** system pvp, to odejdą gracze
odejdą gracze = mniejsze zyski
mniejsze zyski = trzeba poprawić pare rzeczy
zamiast poprawić pare rzecz, zdupią pozostałe = odejdą pozostali gracze
WHo padnie na ryj

taki błąd to może być ostatni w ich karierze :]


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 22:40 
Cytuj  
az tak daleko to bym sie nie posuwal, powiem tak mythic nie spierdoli pvp tak zeby nie dalo sie w to grac, tego jestem pewien.


_________________
retired...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 08:03 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
lutus napisał(a):
jezeli to robi mythic, to bedzie PVP > PVE

ToA 4tw m8?:D


toa akurat byla fajna odmiana... tyle , ze dali tego za duzo naraz:) Jakby wstawili obecna wersje toa od razu, to by nie bylo tyle whine ( 50% mniej roboty).

Samo nabijanie rr w daoc'u tez jest nudne, nie mow mi , ze Toa na pierwszym charze nie bylo fajne:) Problem tylko ten, ze alty tez trzeba bylo przez ta meke przeciagnac


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 13:03 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Samo nabijanie rr w daoc'u tez jest nudne, nie mow mi , ze Toa na pierwszym charze nie bylo fajne:) Problem tylko ten, ze alty tez trzeba bylo przez ta meke przeciagnac

jesli chodzi ci o rr a nie MLe to sie nie zgodze, przeciez nie gram zeby dojsc do rr13 bo wtedy jest ladna animacja koncowa a potem plansza z creditsami i game over, zajebiste jest cos co jest po drodze i sprawia mi to niezmienna przyjemnosc od 3-4 lat :) Jesli chodzilo ci o MLe ,to tak, bylo fajne za pierwszym razem, potem przyjalem inna taktyke (1-2MLe na tydzien :D)i tez dalo sie przezyc. Zreszta to nie byl glowny problem ToA i wiesz o tym :D Glownym problemem byly arty i wszystko co sie z nimi wiazalo (wykampienie arta zdobycie scrolli i wyexpienie go) i to chyba byla najbardziej przejebana czesc ToA, imo przynajmniej. Reszta byla w miare ciekawa i do zniesienia, i modle sie tylko zeby czegos takiego nie odjebali w mlotq :D


_________________
retired...

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 14:51 
Cytuj  
Watpie zeby zrobili pvp rozne od WoWa .Caly gameplay juz wyglada jak wow W zamysle ma byc chyba bardziej strategiczne group pvp niz Solo.
Moze chociaz nie bedzie zbierania smiesznych itemkow.WoWowcy pewnie w to pograja.Szkoda; bo przydalaby sie nastepczyni UO i swiat dajacy takie same mozliwosci.
Odwzorowanie WHFRP bylo by owiele ciekawsze niz WHFB w wersji zlozonej z wowa i WH40k. No ale poczekamy zobaczymy-.
-Wiadomo czy to bedzie LvLowka?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 15:10 
Cytuj  
W chwili obecnej nie da sie zrobic pvp ktore nie byloby do czegos podobne. Imo wszystko zalezy od tego jak bardzo pvp bedzie wplywac na swiat, i jak pomyslane beda w grze achievementy :>
Ale to znowu gdybania miliony, poczekajmy na gotowy produkt.

juz.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 15:40 
Cytuj  
Samael ze Wzgórz napisał(a):
Watpie zeby zrobili pvp rozne od WoWa .

Uwierz mi, ze mozesz sie zdziwic :D
I napewno nie bedzie to gra nastawiona na solo, i tu wlasnie WoWowcy moga sie roczarowac, bo sami nie zrobia nic, a przynajmniej nieduzo.
Ja w sumie tylko czekam na ogolny zarys klas i umiejetnosci, wtedy juz bedzie wiadomo, czy bedzie mozna sie pobawic w gank sqady :D
@krzyk
Moze dziwny jestem, ale tbh malo mnie obchodzi jak pvp bedzie wplywalo na swiat, ale co do rewardow to mysle ze nie spitola sprawy jak WoWie, dla mnie moga zostac przy "ye ol good arpees" :D
PS
Tak bedzie to lvlowka, no mniej wiecej, ale napewno nie bedzie to system skillowy jak w uo


_________________
retired...

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 17:09 
Cytuj  
Macie Chłopaki :) Troszke Screenów z Tej Gierki :D Mam nadzieje :) ze nei Byly one Jeszcze Zamieszczane. http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=1238


_________________
Obrazek


Posty: 32
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 19:08 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=FEYloFvoYfc link do gameplaya z E3
http://www.warhammeralliance.com/galler ... =6&userid= najnowsze zdjecia również z E3

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 23:35 
Cytuj  
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=26264

lul , mam niemile skojarzenia z SWG , widac devsi ciagle proboja przenosic mmogi na konsole (procz FFXI efekty sa dla mnie mizerne)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 00:48 
Cytuj  
to co to w końcu będzie, mmo action game ? :|


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 08:51 
Cytuj  
Rofl to moze byc nawet glupsze od WoWa, to juz chyba wolalbym sobie zagrac w mortal kombat. Coz wiecej rzec ,next please! a WHO juz podziekujemy.

“No one at Games Workshop understands Warhammer, so this is not an easy thing to do,” said Barnett as he attempted to explain to us what Warhammer is.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 13:03 
Cytuj  
a mi sie podoba system walki cos jak ddo


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!


Posty: 32
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 17:05 
Cytuj  
http://only-war.com/phpBB2/viewtopic.php?t=3642 4 filmy footage !!!
z E3

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.