mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 17:16 
Cytuj  
Uther92 napisał(a):
taki sposób rejestracji ograniczy liczbę dzieciarni na serverze.

Jak również ogólną liczbę osób online....
Sukces danego Servera zależy w głównej mierze od liczby osób ktore chcą na ty serverze grać....
C z tego że na serverze bedą sami pro gracze jak nie będzie z kim robić Guildi już nie mówiąc o wojnach???? po drugie jeśli ktoś by chciał sobie zmienić konto to znów by musiał wymyślać jakąś Historyjkę o dziejach swojego Bohatera na tym serverze która mogła by się nie spodobać administracji i dana osoba by nie została przyjęta....
Według mnie to w ogóle by nie miało sensu....

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 18:01 
Cytuj  
Myślę że można by było odpuścić tą historie... Chociaż jestem zwolennikiem RPG bo gram na klimatycznym serwerze UO i podanie mi nie przeszkodziło. Kilka pytań można by było zadać,wymagających odpowiedzi a nie wielkiego myślenia :p. Żeby na serio nie wpuszczać debili,bo to ma być serwer klimatyczny.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 18:45 
Cytuj  
@Kulka
Ech w takim podaniu przecież można skłamać....
tym bardziej bez słabych graczy i tak klimatu nie ma....
więc jakby nie patrzeć "Debile i ci inni i tak są potrzebni"

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 20:26 
Cytuj  
No racja w sumie. Ale w mniejszym stopniu :). No to dostanie taki typek co konto założył okres próbny jak mu nie wyjdzie RPG'owanie to +b na jakiś czas,a jak się powtórzy to perm :). A w sumie nie mamy co gdybać,bo projektu nie ma i raczej nie będzie :p.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 22:39 
Cytuj  
Ja bym zrobil takie cos co jest na andeeri, czyli pisanie podania pod wzgledem regulaminu, tzn. jakie sa twoje wrazenia zwiazane z punktem x, co bys zmienil w... etc. wogole mozecie sami zobaczyc.

To by ograniczylo ilosc pacholow na serwerze jak rowniez nie przyspaza takiego "klopotu" jak inwencja wlasna :)


_________________
Free your brain of your mind

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 22:43 
Cytuj  
Też dobry pomysł,ale na co nam pomysły na podania,jak gry nie mamy? ;p.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 22:46 
Cytuj  
system shock 2


_________________
psn

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 00:42 
Cytuj  
@Kairoker
Inwencja własna Inwencją własną
ale jak już mówiłem wcześniej....
"te pachoły" są potrzebne mimo wszystko bez nich też nie ma klimatu.....
każdy myśli że przyjemna gra jest tylko wtedy gdy grają sami pro gracze , lecz to nie prawda ponieważ nawet ci "elitarni" gracze muszą komuś za imponować a komu za imponują jeśli na serwerze będzie sama "Elita"??
"Wojny" i owszem są przyjemne jeśli jest "paru pro" graczy ale "Ciecie" też muszą być.....
(Rycerze ciężko by mieli bez swych giermków)

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2008, 09:08 
Cytuj  
Deshaz napisał(a):
@Kairoker
Inwencja własna Inwencją własną
ale jak już mówiłem wcześniej....
"te pachoły" są potrzebne mimo wszystko bez nich też nie ma klimatu.....
każdy myśli że przyjemna gra jest tylko wtedy gdy grają sami pro gracze , lecz to nie prawda ponieważ nawet ci "elitarni" gracze muszą komuś za imponować a komu za imponują jeśli na serwerze będzie sama "Elita"??
"Wojny" i owszem są przyjemne jeśli jest "paru pro" graczy ale "Ciecie" też muszą być.....
(Rycerze ciężko by mieli bez swych giermków)

Mi nie chodzi o "cienkich graczy" bo w tibii juz nie da sie byc cienkim jak wprowadzili hotkeye, mowiac pacholy chodzilo mi o ludzi typu "giv mony or huntad!" "pomurzcie niemam pieniendzy" itd. i mysle ze tacy ludzie tez niekiedy daliby rade zrobic podanie - bo tu sie zgodze bez takich ciolkow gra jest nudniejsza :) Ale takie podanie ograniczylo by ich ilczbe do minimum.


_________________
Free your brain of your mind

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 19 lut 2008, 12:52 
Cytuj  
A i owszem zmniejszyło by to ich do minimum lecz jakby nie patrzeć największą populacją są właśnie takie pachołki chociaż te "newbie" które się proszą co chwila o kasę to mógł bym zmniejszyć do minimum ale tych co mówią o Haraczach to raczej nie :D Najczęściej ci co mówią o haraczach to są pro gracze.
Możecie mnie znienawidzić lecz ja jestem jednym z nich.
Często nakładałem na ludzi haracz co prawda rzadko bez powodu ale też się zdarzało...
Podanie np do serverów UO jakoś nie odstrasza ludzi a może i odstrasza ?? bo jakoś mało widzę tam ludzi online mimo że sam takowe podanie złożyłem...

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 lut 2008, 13:26 
Cytuj  
@UP
A na jakim serwie złożyłeś? Ja pykam na DM i nie narzekam :).

*

Posty: 82
Dołączył(a): 19.03.2008
Offline
PostNapisane: 20 mar 2008, 13:29 
Cytuj  
1.Tibia(10lvl i... papa)
2.Wow(global)
3.Cabal online
4.Knights Online
5.Trickster Online
6.Space Cowboy.
I nadal nie znalaszłem "tej jedynej":(

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2008, 13:37 
Cytuj  
quake3 arena!


_________________
oumn da lololegend

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2008, 15:50 
Cytuj  
Ancient Domains of Mystery :wink:


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 11:58 
Cytuj  
Ultima Online
Diablo 2
Diablo 1
:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.