mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 16:47 
Cytuj  
CO DO ZAWODÓW:
1. Niektórzy uważają, że są nieuczciwe, ponieważ jedne postacie nie mają szans z innymi. Można więc zmienić reguły na takie, że każdy będzie po kolei bić się z każdym, i który wygra najwięcej pojedynków, ten wygrywa. Wtedy jednak można wystawić tylko po jednej postaci. Co wy na takie zmiany?
2. Niektórzy chcieliby wziąć udział, ale narzekają na na krótki termin. Proponuję więc przestawienie zawodów na 10 albo 18 listopada.
Co wy o tym myślicie? I kto ewentualnie byłby chętny?


_________________
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 17:34 
Cytuj  
dobry pomysl, naprawde. i latwiej jest ocenic.

PS na ile pytan znasz odp? xD

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 20:44 
Cytuj  
hmm no to może w końcu ja ehem V daj se spokój z twoim konkursikiem nie widzisz że wszyscy leją na ciebie siekiem prostym świecisz jak żarówa jaki to mądry nie jesteś jaki na naszym serwie jest słaby poziom jacy to słabi nie jestesmy jak tak to po cholere sie logujesz zostań na tym suuuuper Wrath to że tobie nie odpowiada ten klimat twoja sprawa ale daj innym żyć proste niepasuje niepisz


_________________
A poco mi opis??

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 23:56 
Cytuj  
ufol napisał(a):
hmm no to może w końcu ja ehem V daj se spokój z twoim konkursikiem nie widzisz że wszyscy leją na ciebie siekiem prostym świecisz jak żarówa jaki to mądry nie jesteś jaki na naszym serwie jest słaby poziom jacy to słabi nie jestesmy jak tak to po cholere sie logujesz zostań na tym suuuuper Wrath to że tobie nie odpowiada ten klimat twoja sprawa ale daj innym żyć proste niepasuje niepisz


konkurs moderatora:
powstawiaj znaki przestankowe tak, zeby powyzsza wypowiedz byla, choc w minimalnym stopniu, zrozumiala ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 12:19 
Cytuj  
hmm ...No to może w końcu ja hem Vaseroth daj se spokój z twoim konkursikiem nie widzisz że wszyscy leją na ciebie siekiem .Świecisz jak żarówa jaki to mądry nie jesteś. To na naszym serwie jesteś słaby poziom. I mówisz jacy to słabi nie jestesmy, jak tak to po cholere sie logujesz zostań na tym suuuuper Wrath. To że tobie nie odpowiada ten klimat twoja sprawa, ale daj innym żyć proste niepasuje, niepisz.


Czy o to chodziło? :D Co wygrałem? Suszarkę czy lodówkę? :P


_________________
Shadowbane!
Obrazek

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 16:22 
Cytuj  
Vaseroth, znam odpowiedź na wszystkie :D Dzięki Lady Awie :D Jej powiedziałeś :) A Zguba coś się nie odzywa... :roll:


_________________
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 16:23 
Cytuj  
ufol napisał(a):
hmm no to może w końcu ja ehem V daj se spokój z twoim konkursikiem nie widzisz że wszyscy leją na ciebie siekiem prostym świecisz jak żarówa jaki to mądry nie jesteś jaki na naszym serwie jest słaby poziom jacy to słabi nie jestesmy jak tak to po cholere sie logujesz zostań na tym suuuuper Wrath to że tobie nie odpowiada ten klimat twoja sprawa ale daj innym żyć proste niepasuje niepisz


przecinkow nie chce mi sie wstawiac (mam lepsze rzeczy do roboty hehe) ale drogi kosmito, powiem tyle ze nie musisz sie na mnie obrazac tylko dlatego, ze nie znasz odp :P dalem ten tescik aby kazdy go sobie zrobil a nie po to aby wylonic tego "the best". cos chyba nie zaczailes o co biega.


do Arven: wow serio :) a jakby nie powiedziala xD?

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 18:56 
Cytuj  
Z połową byłoby ciężko :) Ale człowiek uczy się całe życie :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 19:55 
Cytuj  
LadyAwa przyznala sie do 3 odp :) i tak dobry wynik bo niektore pytania byly troszke wredne i wymagaly po prostu rozleglej wiedzy heh ale Wy przynajmniej przyznalyscie sie a nie tak jak co po niektorzy (hey ufol!) tylko byscie mnie besztaly :)

PS gogo zguba :P
PS2 hey taboo, specjalnie poprosiles o pytanka z kategorii miast i nic do tej pory nie napisales :) gogo toboo ^^

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 12:26 
Cytuj  
1.myślę że 7.
2.Słyszałem że 4 albo 5(tak mi mówił storm ale nie wiem jak to na wrath jest bo ja wiem jak bylo na rede)
3.nie pamiętam jak nazywał się ten budynek ,ale moge ci opisać to tam gdzie jest to kólko i tam jagby takie teleppory tak wygląda(i jest okrągły)
4.Tutaj nie znam odpowiedzi(wciąż) XD
5.Z meblami to jets mozliwe(ale na redemption było że wraz z rangą budynku samo się pojawiało) ale na wrath podobno się kupuje w ulepszaniu czy coś takiego.


Mam nadzieję że dobrze odpowiedziałem i się nie pomyliłem...
niektóre błedy mogą wynikać z tego że na redemption są inne zasady(np.tam mozna bic guardy w bezpiecznych miastach a na wrath nie)
Sorry za bledy ale sie spiesze bo koledzy czekają....

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 13:57 
Cytuj  
wyjatkowo dobrze :) kilka nieznacznych pomyleczek. ta ekipa to CCR sie wabi i masz w menu mozliwosc zgloszenia nieprawidlowosci.

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 12:25 
Cytuj  
Zawody odwołane z powodu kłótni w gildii :) I zbyt małych ilości chętnych. Wiele osób uważa się za dobrych, a potem boi się skompromitować. Więc powtarzam: ZAWODY ODWOŁANE.


_________________
Obrazek


Posty: 13
Dołączył(a): 16.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 17:49 
Cytuj  
A ja nie znalem odpowiedzi na prawie żadne pytanie, i szczerze mi to wisi, kiedyś napewno sie dowiem czy chcę czy nie bo sie z tym spotkam.

Najeżdżacie na Zgube, a spójrzcie na siebie.

P.S. Co sie dzieje z serwerem.


Posty: 43
Dołączył(a): 19.10.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 13:06 
Cytuj  
Domestos_Ace napisał(a):
Najeżdżacie na Zgube, a spójrzcie na siebie.

Patrze na siebie i nie widze, zebym byla jakims wyjatkowo dobrym graczem. Ale przynajmniej potrafie sie do tego przyznac:P
PS. Nie najezdzaj na mnie, ze Zguby nie znam, bo nie gram na Braialli. Wcale nie musze :) Zza plecow Arweny widze tyle samo, co ona:P


_________________
There are no girls in SB :)


Posty: 29
Dołączył(a): 2.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 20:33 
Cytuj  
TAk na marginesie, to ja ciągle o was pamientam,a le wy o mnei zapomnieliscie :P Chyba z gildi mnie już wyrzucili?? Obiecuje że wróce przed końcem roku będe spowrotem :P wiem że ufol i domestos mnie pamiętają nie wiem jak reszta ...

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 20:07 
Cytuj  
Rok się kończy a ciebie wciąż nie ma Koror :)

Oficjalnie witam też nowego w gildii-Owiecosia :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 21:50 
Cytuj  
NEWS : Przejęłam od Zguby jego gildie-The White Hand.


_________________
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 10:20 
Cytuj  
lol po co druga gildia skoro furiat ma jedna i to jeszcze z miastem?

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 14:52 
Cytuj  
Moja gildia też jest z miastem :) To tak dla zabawy :) Jeśli zbankrutuje, albo mi się znudzi, Ufol zaklepał sobie, że on przejmuje miasto :) A większość postaci i tak mam u Furiata :) I nie zamierzam się przenosić :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 16:58 
Cytuj  
jak masz miasto a i tak jestes u furiata to sprzedaj je albo zrob trainer city. 2 miast nie oplaca sie miec imo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.