mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 59  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 14:51 
 
Tomassus wez nie pier... jak znalazlem makarona to .kill, to ze nie sterczymy nad graczami caly czas to nie oznacza ze ich nie pilnujemy. poza tym ile razy bylo tak ze koles sie nie odzywal zostal zabity i sie tlumaczyl ze do kibelka poszedl.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 14:52 
 
Ehhhhh zreszta i tak Tezca i Azuth bedą trzymali wszystko żelazną ręką więc klimat i realnośc niewi3le utraci < nie zdziwilo by mnie wcale gdyby do pudla trafilo paru Gm'ów :smile: :smile: :smile: >. Tak pozatym sprubujcie zjebac AW to ja juz się dowiem gdzie mieszkacie i was odwiedzę. A tak pozatym to rzycze powodzenia w prowadzeniu sharda. Mam nadzieję że bedzie wesoło :smile:

Ehhhh przynajmniej się do Matury pouczę. Kiedy start nowego servera??????

_________________
..Fear of the dark...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Toma$$us dnia 2002-05-03 15:54 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Toma$$us dnia 2002-05-03 15:56 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 14:55 
 
tom jednym z warunkow umowy bylo wlasnie to ze nie bedziemy za wszelka cene zachowywac klimatu(czyt. za ":D" jail na 24h)


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 85
Dołączył(a): 3.05.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 14:56 
 
Cala ekipa AW dziekuje za komplementy :razz:

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 15:01 
 
No właśnie ale gramy bez uśmieszków....... lepiej napisać *śmieje się*.


_________________
..Fear of the dark...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 15:04 
 
no o to wlasnie chodzi. to wy macie tworzyc klimat a nie my za pomoca jaila i killa


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 15:07 
 
Cytuj:
2002-05-03 15:33, Toma$$us napisał:
Pozatym wy nic ni tracicie. Wręcz przeciwnie zyskujecie bo nie będzie juz lagów i bugów bo Tezca z ekipą DOŚWIADCZONYCH gm'ów usuneli już większość.
CO do tego zebrania ludzi przeciwko Pk to sam wiesz jak było przecierz byłeś PK..... akcje na górników, koło banku ze strażnikami itd dobrze utkwiły w mojej pamięcie. A gracze z SC??? połowa to niczym automaty... z kopalni do kuźni z kuxni do sklepu, ze sklepu do kopalni. Niektórzy to tylko stali z przyciskiem zablokowanym mackro odpowiadającym za powtarzanie czynności.

Hmm automaty... WSZEDZIE TAK JEST, niestety... Po prostu na innych shardach wymusza sie powiedzenie "Witaj!" kazdej spotkanej osobie..

Nic nie tracimy... Oczywiscie ze nie, gdybysmy mieli cos stracic to niekoniecznie musialo by dojsc do polaczenia prawda?
My zyskujemy aw takze zyzskuje, a co traci?
To samo co my czyli nic.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 15:11 
 
Heh zacytuje tu pewną osóbkę:

"Czy wy nigdy nie zrozumiecie, że nie ma czego takiego jak wiocha z CL czy wiocha z SC czy też wiocha z innego sharda. Jeżeli ktoś jest ćwokiem to jest ćwokiem i nie ma tu znaczenia na czym gra - tu i tu znajdziesz wioche.

cytat za wertem, oddający stosunek jaki mają GM do "konkurencji między serwerami"

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 15:13 
 
Gezzzz, może stracić......... < reszte sami sobie dopowiedzcie >


_________________
..Fear of the dark...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 15:14 
 
Sam sobie dopowiedz... Bo jakos niemoge znalesc niczego godnego uwagi :grin: :lol:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 15:17 
 
Tomassus teraz sie zastanow. czy gdyby AW mialo cos tracic to czy by sie laczylo z SC?


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 15:18 
 
Yerpen , tylko czekałem aż ktoś wpisze ten cytat :smile:

Ehhh juz się uspokoiłem. Powiem tylko słynny inny cytat < uwaga wymagan znajomość angielskiego > :
"I've go a bad feeling about this"


_________________
..Fear of the dark...

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 15:22 
 
Rany... połączyliśmy się dla wspólnych korzyści płynących dla ekipy AW, SC i dla was graczy. Każdy coś traci, ale wspolne korzysci przewarzaja te minusy. Trabiliscie, ze shardy maja sie laczyc, nie dzielic.. Tak właściwe, co to ma być?! Pełno nowych opcji dla wszystkich, nowy lepszy świat, nowa fabula gry, ale nie, dla mnie minusy sa wazniejsze... i dzieki takim malo jest takich zdarzen, kiedy to 2 serwey lacza sie dla wspolnej krozysci w jeden wiekszy... zamiast sie cieszyc, jakie jak na lepsze zmienimy wam warunki gry to tylko, ze to nie ladne, to zle... chocy minus byl taki malutki, to niektrzy zawsze musza go wyolbrzymic. No coz...

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 15:23 
 
To jest zbyt skomplikowane żeby o tym tutaj pisać, pozatym nie chcę nikogo urazić. Jedank przyznam że się troche pospieszyłem z oceną sytaucji. Poczekamy , zobaczymy............ nie chciałbym tylko za kilka tygodni powiedzieć "a nie mówiłem" * pluje sobie pod stopy*
Jak cos się będzie nie tak to radzę GM'om ze SC przygotowywać jakieś fortyfikacje i umocnienia wokół swoich domów........ wiecie do lotniska wojskowego ma rzut beretem więc lepiej żeby było wszystko Ok.


_________________
..Fear of the dark...

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 15:23 
 
DOBRA KURWA jestem za niech i juz bedzie ta kasacja, ale kurwa mowiliscie ze jak przeidziemy na pola tez miala byc taka super zabawa, questy itp, a bylo kurwa pelno lagow i nic pozatym skille i staty szly jak chcialy, ale jak polaczycie bedzie przynajmnij wiecej osob


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 15:25 
 
Ehhh i znowu jestem tym złym :smile:
Odrazu tylko ostrzegam jak zobacze kogos na makrowaniu/psuciu klimatu to sam wymierzę sprawiedliwość... nie uratuje was nawet GM.


_________________
..Fear of the dark...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 15:29 
 
Cytuj:
"I've go a bad feeling about this"

No to cie uspokoje ze ja to mam od poczatku... i nadal mam heh...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 15:32 
 
Nic nie sugeruje.. hehe tomassus pamietasz kto sie klocil z szerszeniem i yerpem, czy lepsze pol czy nox? hehe i sam powiedz nie moglbm teraz powiedziec "a nie mowilem" ? :grin:

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 15:36 
 
Ale nadal pol jest najlepszy.. cierpieliscie przez 92, a teraz nadchodzi epoka stabilizacji z 94 :wink:

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 15:42 
 
ehhhh pamiętam pamiętam......
Ciągle mnie zastanawia tylko jedna rzecz....... Jakim cudem zostaliście GM'ami?!


_________________
..Fear of the dark...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 59  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.