mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 13:24 
Cytuj  
ctty napisał(a):
hrun napisał(a):
Na konfigu c2d 2,53 @ 3,6 Ghz 4 GB RAMu Radeon 4850 2 dyski twarde jeden naped optyczny i kilka wentylatorków jade na zasilaczu za 95 zł Modecom MC 350 W !! i wszystko działa świetnie Nie rozumiem po co komu zasilacz za 350 zł + A co do WARa to u mnie sytuacja jest taka że z początku strasznie przycina i zamula a po pewnym czasie (2 godziny) wszystko zaczyna chodzić dobrze więc o dziwo inaczej jak u większości :/


Wiesz, nie lubie byc zlym prorokiem, ale jako komentarz cisnie sie tu na usta: "do czasu". Mam znajomego ktoremu tenze modecom wlasnie eksplodowal po roku bezproblemowego dzialania - nie byloby problemu gdyby nie zabral ze soba jeszcze czesci za >1500 PLN ;)

To tak, jak pisac ze od 10 lat jezdzi sie w zimie na letnich oponach i nic sie nie stalo...


Tylko twój kolega na bank miał werzje Feel a ja mam MC czyli zasilacz robiony przez fortona na zamówienie Modecoma

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 13:52 
Cytuj  
Feel'e są fajne;) miałem okazje zobaczyć jak jeden zaświecił i pusił ogien tyłem jakbym włączył jakiś silnik odrzutowy:) praktykant aż na sciane odskoczył ^^

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 16:50 
Cytuj  
Odnośnie do niepatchowania się installki z płyty to pociągnięcie całego klienta ze strony załatwia sprawę. Ciekawe jak to pójdzie po 18 ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 16:57 
Cytuj  
Po 18 wszyscy beda sciagali klienta z neta bo ten z CD to porazka...

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 17:00 
Cytuj  
Jest tak z KAZDA cd i lepiej juz teraz zaczynac zasysac klienta, czy to sporadyczne przypadki? Zamotalem sie juz w tym kompletnie ;s

*
Avatar użytkownika

Posty: 68
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 17:17 
Cytuj  
Na warhammeralliance bardzo wiele (jak nie wszyscy) którzy zakupili WAR'a i zainstalowali go z płyt mają ten sam problem. Oczywiście tylko ci którzy mają europejską wersję gry, bo z wersja amerykańską problemów nie ma.

*
Avatar użytkownika

Posty: 68
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 17:41 
Cytuj  
Cytuj:
All over Europe, pre-order customers are finding their copies of WAR in their mailboxes. Many retail stores have been posting them early so that you will be able to log in and play first thing tomorrow morning. Some of you have noticed however that, for now you are unable to patch your new copy of the game. This is not because your discs are faulty, it's simply that the patcher will not allow you to connect with this client until tomorrow morning. As we mentioned earlier today, the servers will be open at 8 am CET and the patcher will be available approximately an hour before that for you to download the final updates.


I wszystko jasne :lol:

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 17:41 
Cytuj  
siled napisał(a):
Jest tak z KAZDA cd i lepiej juz teraz zaczynac zasysac klienta, czy to sporadyczne przypadki? Zamotalem sie juz w tym kompletnie ;s

Czy z kazda nie wiem ale sposod osob ktore znam (tzn ktore zakupily gre w postaci CD) wszystkie maja po instalacji komunikat
"Your warhammer folder is missing a large number of files. Reinstal the game from the supplied installation media". tym samym nie moga spatchowac gry ani uruchomic jej.


Posty: 13
Dołączył(a): 12.05.2007
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 17:44 
Cytuj  
Jako, ze ja i moi znajomi mamy ten sam problem mam pytanko. Mianowicie czy da sie zmienic folder docelowy sciagania clienta w tym ich p2p programiku (domyslnie c:\pulpit)?

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 17:47 
Cytuj  
Z tego co widac powyzej jutro sytuacja powinna sie unormowac i klient z CD powinien byc kompatybilny z patcherem.

*

Posty: 88
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 18:03 
Cytuj  
Tez macie nazwy nicka itp te nad glowa takie dziwnie zamazane, nic nie widac :/

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 18:39 
Cytuj  
Borco napisał(a):
Jako, ze ja i moi znajomi mamy ten sam problem mam pytanko. Mianowicie czy da sie zmienic folder docelowy sciagania clienta w tym ich p2p programiku (domyslnie c:\pulpit)?


U mnie to nie był pulpit. Klient pobiera się do katalogu, w którym znajduje się, jak to nazwałeś p2p programik.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 18:43 
Cytuj  
Można już patchować klienta instalowanego z DVD.


Posty: 13
Dołączył(a): 12.05.2007
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 23:18 
Cytuj  
Dzieki za info TobiAlex & Dana.

A tak z innej beczki.
Po wklepaniu kodow na headstart i bonus itemy dostajemy maila z potwierdzeniem, a w nim taka adnotacje:
"We would like to advise you that those keys can be used to activate products on another account."
Co to dokaldnie znaczy? Mam to rozumiec dosownie, ze wklepujac na innym acc ten sam kod to drugie konto tez dostanie headstart/bonus itemy? Troche bez sensu jak dla mnie.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 08:31 
Cytuj  
Ene napisał(a):
Cytuj:
All over Europe, pre-order customers are finding their copies of WAR in their mailboxes. Many retail stores have been posting them early so that you will be able to log in and play first thing tomorrow morning. Some of you have noticed however that, for now you are unable to patch your new copy of the game. This is not because your discs are faulty, it's simply that the patcher will not allow you to connect with this client until tomorrow morning. As we mentioned earlier today, the servers will be open at 8 am CET and the patcher will be available approximately an hour before that for you to download the final updates.


I wszystko jasne :lol:


I moge smialo powiedziec: "a nie mowilem ? " :D


_________________
L2, WoW, DDO, LotRO, AoC, WAR - retired

Rift (EU-Firesand)
Cersei - lvl 20 Cleric

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 10:16 
Cytuj  
To cos z klientem czy u mnie sie krzaczy? Za kazdym razem jak alt+tabuje i z powrotem przywracam okno mam czarny ekran, slysze dzwieki myszka jest pokazana moge gdzies tam sie poruszyc czy cos kliknac na czuja ale ekran caly czas czarny :-?


_________________
Duh, winning

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 10:21 
Cytuj  
ja mam tak ze najpierw jest czarny a pozniej powoli pokazuja sie obiekty - w niskich rozmazanych teksturach a po chwili wszystko wraca do ostrosci ...

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 11:20 
Cytuj  
shp napisał(a):
To cos z klientem czy u mnie sie krzaczy? Za kazdym razem jak alt+tabuje i z powrotem przywracam okno mam czarny ekran, slysze dzwieki myszka jest pokazana moge gdzies tam sie poruszyc czy cos kliknac na czuja ale ekran caly czas czarny :-?

Poki co lepiej nie alttabowac WARa. Polecam grac w Windowed Mode.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 11:51 
Cytuj  
Cytuj:
Update 11:30 CET: this issue has now been resolved and any newly validated account should be able to log in and play within 5 minutes of confirming their details.



czy ktoś w dalszym ciągu ma problemy z logowaniem?? u mnie wciąż 'critical error', moje konto nie jest "newly validated" wciąż gram (?) na kodzie z HS


_________________
. . .

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 16:10 
Cytuj  
u mnie ciagle twierdzi ze wpisuje zle haslo - poki co account managment nie dziala wiec jestem w dupie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.