mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 14:05 
Cytuj  
Jakby ktos mial zbedny klucz jeszcze, to ja chetnie zagospodaruje, niestety mnie ta beta nie dopadla, widac nikt tam mnie nie lubi:(


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 14:10 
Cytuj  
OMG! Polska scena ;) wow ;) A myslalem ze w EQ2 bede grac sam.. ;)


PS. Jesli 2 bedzie podobny do 1 pod tym wzgledem to Ogry>Trolle ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 14:28 
Cytuj  
mi 27 godzin - kurde kto to wymyslił ponad 3GB po jakimś śmesznym porcie ktory w większości LANów jest zablokowany....

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 14:36 
Cytuj  
Byle nie zastał beta testerów retail na tym sciaganiu :P

A co community - no chetnych bedzie wielu o ile tylko po raz kolejny polacy sie rozejda sie po 3 serverach i nie załozą na kazdym po 6 gildii :har: :evil:


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 15:10 
Cytuj  
yay dostalem sie do bety....40h do konca downloadu... ehhh

PostNapisane: 12 wrz 2004, 16:38 
Cytuj  
Chyba własnie przez głupote zrobiłem sobie brzydki prezent i zblokowałem konto na forum.

Wysłałem maila do Fergeroda ale wątpie czy będą mieli czas mi pomóc. Ehhhh

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 16:42 
Cytuj  
Jak mozna samemu sobie konto zablokowac? :O

PostNapisane: 12 wrz 2004, 16:45 
Cytuj  
Głupota ludzka nie zna granic.

Wpisywałem w profilu nowy mail na miejsce juz dawno nieaktywnego. Tyle ze zrobiłem to zanim aktywowałem równiez i nowy mail.

Efekt - mail od admina z kluczem aktywacyjnym nie dojdzie na zadne z kont :( A do czasu zatwierdzenia kluczem zmian konto zostało deaktywowane :(

PS Obecny mail mój
m a i l @ m o o n g a t e . p l
(bez spacji w adresie) gdyby ktoś chciał sie kluczykiem podzielić.


Ostatnio edytowano 12 wrz 2004, 17:43 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 17:10 
Cytuj  
z tego co sie orientuje mozesz wejsc w swoj profil i tam jest opcja resend mail (na wypadek gdyby mail nigdy nie dotarl na skrzynke do usera co sie czasami zdaza) . Wiec nie ma zadnego problemu chyba :)

PostNapisane: 12 wrz 2004, 17:28 
Cytuj  
Hmmm niestety ... nie moge w ten sposób rozwiązać kłopotu. Zatwierdzajac zmiany system z automatu mnie wylogował a teraz gdy chce sie zalogowac otrzymuje informacje ze konto jest nieaktywne.

Bez zalogowania natomiast nie moge przejsc do profilu.

Wszelkie próby obejscia koncza sie komunikatem "Przepraszamy, ale Twoje hasło nie może być odzyskane gdyż Twoje konto jest obecnie nieaktywne. Skontaktuj się z administratorem aby uzyskać więcej informacji"

PS: Sorry za offtopic

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 17:39 
Cytuj  
Trzeba ci bedzie za to przyznac jakas nagrode... gj

PostNapisane: 12 wrz 2004, 17:40 
Cytuj  
*posypuje głowe popiołem* :(


Ostatnio edytowano 12 wrz 2004, 17:41 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 17:41 
Cytuj  
Jakby się komuś znudziło betować, albo nie chce się w to bawić, to ja też byłbym chętny na kluczyk.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 41
Dołączył(a): 22.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 18:56 
Cytuj  
Cofam swoje zdanie co do wymagan sprzetowych :( Bardzo duzo ludzi sciagnelo klienta i zaczelo robic sie naprawde tlocznie jednak oprocz samego ustawienia w setup gry opcji na very low mozna jeszzce w samej grze przestawic na best performance i wtedy jest ok ale grafika jest juz.. hmm wyglada to jak wow na low :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 19:17 
Cytuj  
Coz nie dostalem sie , jesli ktos moglby odstapic mi z jeden dzionek bety
bylbym zobowiązany , chcialem tylko zobaczyc ogolny performance na moim specu w celach glownie porownawczych z WoW to pomogloby mi w podjeciu ostatecznej decyzjii co do wyboru gry. A tym czasem dobrej zabawy zycze testerom :)


Posty: 41
Dołączył(a): 22.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 20:15 
Cytuj  
Nie wiem dlaczego oni sie tak boja PvP w tej grze (dev team). tutaj jest bardzo efektowny system walki co wiecej da sie srafowac i bedac nadal w statusie walki z mobem mozna sie oddalic uciec na chwile a jak przyjdzie czas na cios podbiec i zadac bez zbednego klikania na atak. Po blizszym przyjzeniu sie opcja ta gre mozna tak skonfigurowac ze bedzie dzialc optymalnie na kazdym sprzecie sredniej klasy jednyne co mnie narazie boli to czasem crash gry, no i sa bledy np przy wgrywaniu lokacji moze cie wykopac do windy, troche bawie sie w craftowanie i moge juz teraz powiedziec ze bedzie bardzo rozbudowane i naprawde ciekawe.

PostNapisane: 12 wrz 2004, 20:27 
Cytuj  
Damian napisał(a):
Nie wiem dlaczego oni sie tak boja PvP w tej grze (dev team)

Zapewne uwazaja ze nie kazdemu musi sie podobac open pvp , co często wiąze sie z, ponizaniem i okradaniem przez innych dla oprawców wyłącznej zabawy (mordowanie kazdego nawet n00ba dla przykładu, nawet po kilka razy z rzędu). Przyglądając się polityce SOE - takie własnie odnosze wrazenie, a patrzac na ilosć aktywnych kont w SWG czy EQ chyba decyzjami mimo wszystko trafili w gusta.

Nadto, jak ktoś zauwazył (tylko powielam, nie wyrazam swojej opinii na tak czy nie) zwolennik open PvP zawsze moze odpalić CS'a , tudziez pograc w PS ... a w sieciówkach zasadniczo klucz do sukcesu to traf w jak najszerszą grupe odbiorców.


Posty: 41
Dołączył(a): 22.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 22:31 
Cytuj  
Stworzylem czata pl:
nazwa czatu: pl
pass: pirat

Moze sie kiedys ktos z was odezwie ja juz opuscilem noob land i biegam sobie po freeport

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 22:44 
Cytuj  
ehh ty masz dobze ja mam jeszcze tak 2/3 clienta do sciagniecia ...niby pisze 16h ale ten timer jst imo bardzo niedokladny . mam nadzieje jednak ze jutro miedzy 17 a 23 w koncu dociagne :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 06:57 
Cytuj  
ściągam w pracy. Od 4.00am w domu zaczął mi net przerywać - mam trochę plików nie dociągniętych do końca....
Jestem wściekły, że nie wiem :/
A w pracy też chujówka tylko 40kB/s

Kuźwa no dzisiaj nie pogram - jest ktoś z Wwy co ma całość? tutaj maile wysyłają i zapchali w pieprzonym DSL-u cały upload i download mam prawie 0 :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.