mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 40
Dołączył(a): 19.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 15:04 
Cytuj  
@***Copek***
O tym pogadaj z Adminem w twoim bloku...heh.
Bo myśle, że to wina poblokowanych portów:P
A jak masz neostrade to już komplenitnie niewiem dlaczego po 22 możesz grać:)


_________________
"Jest tylko jeden sposób, aby czuć się dobrze: należy nauczyć się być zadowolonym z tego, co się otrzymało, a nie dążyć do tego, czego akurat nie ma."


Posty: 40
Dołączył(a): 18.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 15:17 
Cytuj  
hmm ale jakos nigdy sie nie spotkalem z takim typem bledu mam wiele mmorpg w stylu DarkEden i moge w nie wchodzic kiedy chce wyjatkowa gra jest de bo tylku w tej grze mam taki blad ;/ moglby ktos jeszcze cos mi doradzic?? ale dzieki ci igi.. a Igi moglbys zagadac do mnie na gg bo chcialbym sie ciebie cos spytac ...

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 18:42 
Cytuj  
Jednak ten świąteczny update to był tylko mit ;/. A szkoda, bo gra była bardzo grywalna według mnie... Co wszedłem na server to fullll ludu... A nic specjalnego przecież w sobie nie miała... Bo ani grafika ani animacja ani muzyka nie były nadzwyczajne. Tak, że kończe z tym...


_________________
Obrazek

*

Posty: 91
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 23:23 
Cytuj  
Ech, a mialem nadzieje ze sie upije z radosci....a tu niestety na stype trza zbierac kaske. Dzis byl jakis update ale nic nie wnioslo do gry.

*

Posty: 168
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 19:46 
Cytuj  
Czy ta gra jescze tak laguje? :roll: Bo niewiem czy zaczynac czy nie.. :( Bo z pol roku temu bylem to tak lagowalo ze niewiem co :evil:. Czekam na odpowiedz ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 22:21 
Cytuj  
Ja bym ci radzil nie rozpoczynac nawet bo to nie ma najmniejszego sensu poniewaz 90% grajacych tam graczy uzywa speed hacka badz podobnych temu czitow =D Pozdro ! =)


Posty: 3
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 10:27 
Cytuj  
ej jak sie używa czarów? mam vampira na 19 levelu i nie umiem z czarów korzystać klikam na nie prawym i nic

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 12:25 
Cytuj  
skille trzeba wyuczyc u odpowiedniego npca. zazwyczaj w odpowiedniej gildii na3 pietrze. pozniej jak juz masz wyuczony uzywa sie ich prawym guzikiem myszki ;p

jeszcze raz ponawiam apel:
porzuccie DE INT!!!
to krolestwo sh i innych lame hackerow.
na th nie ma hackow. a jak sie pojawia to sa bannowani.

mozna za gre placic [miesiac gry to okolo 25 zlotych] co daje rozne bonusy [wiecej expa, mozliwosc wejscia do platnych terenow] mozna tez nie placic [dostep do p2p zone tylko w piatki]

KmicikPOL [pozdrawiam;] ] zalozyl klan.
M.I.S.T. czyli legenda z INT powraca.
jezeli ktos gra p2p lub f2p ale ma wysoki lvl to szukamy submastera.
szukamy tez aktywnych czlonkow. ludzie zglaszajcie sie.

ahh... co do malkontentow mowiacych ze to platna gra...
ludzie zamiast isc na 4 piwa do knajpy mozecie sobie oplacic gre ;p a jeden wieczor bez piwa to nie taka straszna rzecz, prawda? a uciechy po pas;]

pozdrawiam.

jakby co to w grze mozecie mnie znalezc jako:
magus666 - slayer gunner/healer
Fury - dex combat ouster
LairX - dex/str vamp

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 20:00 
Cytuj  
A w DE ile jest broni?Tyle co w sklepie są czy z potworów jakieś wypadają żeczy kturych nie ma w sklepie??


Ostatnio edytowano 28 sty 2006, 22:30 przez italios, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 10
Dołączył(a): 4.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 22:05 
Cytuj  
tyz wym chcial zagrac ale angielska strona mi sie nie otwiera ale gra pewnie fajna szkoda oj szkoda :cry: :cry: :cry:

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 11:49 
Cytuj  
broni jest duzo wiecej.
w sklepach w eslani i peronie masz zazwyczaj bronie 1-4 dan.
broni strzeleckich/blade/sword jest 12 poziomow.
mace/cross maja 10 poz.

cala masa tych lepszych rzeczy wypada z potworkow w trudniejszych terenach
[adam,raohm,eisen a na TH rowniez Luster]


co do stronki moze trafiles akurat na dzien update'a??? albo maintance time.
stronka dziala normalnie.

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 23:12 
Cytuj  
hmmm... nie wiem czy dobrze słyszałem... moi znajomi jeszcze w to grają i podobno codziennie GM'i robią wreszcie porządek... Ma to zniechęcić graczy do czitów :D. Jest coś w stylu dziennej kasacji ok. 5-10 postaci cziterskich. Fakt każdy cziter może taką postać "odtworzyć" w niecałe 2 godziny hyh. Ale jak tak dalej pójdzie no to może im się wreszcie znudzi... Może znowu powrócę ;].


_________________
Obrazek

*

Posty: 58
Dołączył(a): 6.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 08:36 
Cytuj  
Nie wiem jak możecie grać w tego niedopracowanego i słabego Diabloklona... Tak grałem w to w godzine sie robi po 20 lvli kozacko...
Ta gra nawet bez cziterów nie była by lepsza bo pvp jest fatalnie rozwiązane... Klimat psują kolorowe sylwetki postaci oraz moce , pociski , czary wystrzeliwane we wszystkich kolorach tęczy, już w 5 minucie gry można zapomnieć o mrocznym świecie który właśnie tak zachęca wszystkich do spróbowania tego rodzaju Mmo Rpg...
Gra zasługuje na ocene 1/10 a Ci co w nią grają poprostu czekają na kolejną częśc Diablo bo takie gry lubią...

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 16:24 
Cytuj  
all my comment is:
hehehehe L O L hehehehe


[podsumowanie wypowiedzi pana powyzej :lol: :lol: :lol: ]

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 16:47 
Cytuj  
taaaa... gdyby DarkEden było kiepską grą (darmową) no to by chyba nie miało ponad 1000 postów co nie ? :///. Gra jest zarąbista... no ale cóż nie każdemu sie musi podobać nie ? ... Taka tibia... mnie na przykład wogóle nie wciągają te pixelki...


_________________
Obrazek

*

Posty: 58
Dołączył(a): 6.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 17:23 
Cytuj  
Nawet jak patrzysz Jedynie na grafike a widze że to właśnie Cie interesuje to DarkEden Grafike również ma an niskim poziomie...

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 11:46 
Cytuj  
huh źle mnie zrozumiałeś... owszem grafika jest ważna, ale jeśli gra ma odpowiednie motywy zawarte w sobie to jest fajna. W czym ci przeszkadzają jaskrawe kolory ? przyjdzie noc to i tak ciemno będzie i nic nie widzisz... Ale skoro mówisz że gra ta nie jest dla ciebie no to po co tu postujesz dalej ? Poszukaj sobie darmowca z grafiką w stylu guildwars czy wow... :har:


_________________
Obrazek

*

Posty: 91
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 15:31 
Cytuj  
Czy ktos moze udzielic informacjii?
Czy cos robia z grą DE INT? Czy nic? A moze macie jakies informacje na temat gry DE TH? Bo atrasznie tam laguje i na ta chwile ciezko sie tam gra. Z góry dziekuje za odpowiedz.

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 10:10 
Cytuj  
czesc kmicik. kope czasu ;]
de int dalej lezy.
z tego co gadalem z gm o wlasnie niektorzy ludzie w softonie staraja sie przeforsowac pomysl wywalenia de int do kosza i udostepnieiu serverow inta dla th i kr [dzieki czemu nie bedzie lagow bo lagi to nadal wina zbyt malej ilosci serverkow i ostatnio maja jakies problemy z laczami] aha z tego co gadalem z kolesiem [nie wiem na ile jest wiarygodny] to jeden z serverow ma zostac postawiony gdzies w europie bo sporo ludzi graz europy... pozyjemy zobaczymy.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 11:17 
Cytuj  
Obys mial racje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.