mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 09:45 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Biel napisał(a):
kiedy to wogole wyjdzie i gdzie sie zapisac na bete


Premiera WHO będzie razem z premierą DFO.


Premiera WHO będzie przed dodatkiem do wowa :]

Oyci3C napisał(a):
embe napisał(a):
Tzn sa dropy random z graczy ale to nie ich itemy :(


No to sux.

Nie zagram juz nigdy w zadne mmo z "opcja" pvp gdzie przynajmniej nie dropnie mi backpacka ofiary :E

Pointless.


to pograj sobie shadowbane w takim razie, czekajac na 2


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 16:52 
Cytuj  
pvp w war jest gorsze niz w wow ... sad panda, bardzo pointless niestety.

to pograj sobie shadowbane w takim razie, czekajac na 2

so fucking right.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 17:00 
Cytuj  
teraz to pojechales mate...
pograj moze chwile to zrozumiesz.
anyway mysle ze tobie juz nic nigdy nie dogodzi wiec przerzuc sie z grania na ogrodnictwo :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 17:13 
Cytuj  
niewdzieczna biaach... :(


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 17:15 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
pvp w war jest gorsze niz w wow ... sad panda, bardzo pointless niestety.


Jakies argumenty cz tylko tak napisales ?
PvP w WoW to areny i bg, outdoor jesli jest to moze gankowanie w STV przez 70-tki, a w War pewnie wiesz ze wlasnie outdoor to podstawa, a instancjowane pvp jest potrzebne do end game jako dodatkowy fragment przewagi w swiecie ale nie ma nic wspolnego z farmieniem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 17:23 
Cytuj  
*Slyszalem ze tak:

wow, z niewiele bardziej zaawansowana grafika
jesli chodzi o skill to wydaje mi sie ze w wow juz wiecej skilla trzeba bylo miec
pvp.. grind
jedyny powod do pvp to zdobycie pvp-lvlu ktory cie upowaznia do zakupu lepszego sprzetu
(brzmi znajomo?)
nawet death penalty nie ma jak w pve
zadnego griefu w pvp giniesz to za 10 sec respawn i znow biegniesz
wszystko to co wow ma tylko w klimacie warhamera

instancje rozmiarow orgrimar


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 17:59 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
*Slyszalem ze tak:

wow, z niewiele bardziej zaawansowana grafika
jesli chodzi o skill to wydaje mi sie ze w wow juz wiecej skilla trzeba bylo miec
pvp.. grind
jedyny powod do pvp to zdobycie pvp-lvlu ktory cie upowaznia do zakupu lepszego sprzetu
(brzmi znajomo?)
nawet death penalty nie ma jak w pve
zadnego griefu w pvp giniesz to za 10 sec respawn i znow biegniesz
wszystko to co wow ma tylko w klimacie warhamera

instancje rozmiarow orgrimar


To jest punkt widzenia gry z poziomy max 20lvl, a co dalej ?
Dalej np zdobywanie stolic na kazdym z trzech frontow, bez sprzetu pvp duzo nie zrobisz, grind pvp to przyzwyczajenia noobow z WoW-a, brak kary za smierc bo to beta, instancje to margines dla lubiacych extremalne pve, glownie pve stawia na dungeony i powiazanie pvpve.

Sam widze ze War ma podobienstwa do WoW-a i wole Conana ale po co mam pisac takie bzdury jesli to nadal wczesna beta, jak dadza full content to bede mogl napisac po co mi ten lvl w pvp i po co mi te rozne rzeczy, ktore teraz sa w grze.

Gram od poczatku bety ale jesli bym nie gral to napewno nie wypisywalbym na forum ze "slyszalem" cos i na podstawie tego jeszcze pisac wlasne przemyslenia w pol zdania ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 18:12 
Cytuj  
zalatujesz fanboyem w ch, napisalem ze slyszalem bo sadman tylko czeka aby podpierdolic:<. A to jest wicinek zdan z rozmowy, ale chyba za trudno ci to pojać?
Akurat o pvp ty nie masz najmniejszego pojecia, co moze zmienic full content? Dadza loot z graczy? Dadza bardziej wymagajace pvp? Wyjebia intemzory za kille?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 18:56 
Cytuj  
Masz spore ograniczenia z WoW-a widze i malo wiedzy na temat Wara, mimo wszystko na tym etapie bety mozna juz wiecej sie dowiedziec niz ty piszesz.

Z drugiej strony zgadzam sie z Toba ze jest duze prawdopodobienstwo ze PvP w Warhammerze bedzie sie sprowadzalo do farmy itemow, jednak end game to siega na skale calego swiata w grze, nie ograniczajace sie do np stu graczy pod brama i nawalaca sie by wygrac bitwe, a chodzi tam o przejmowanie kontroli na wszytskich aspektach dostepnych w grze, nawet pve ma plyw na ostateczny wynik.

Poczekajmy na beta testy max lvl i pvp jaki ma byc na dniach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 19:18 
Cytuj  
ziom. ja rozumiem ze grales w uo, sb itd itd.
ale nie przesadzaj. do tej pory jedno z najlepszych pvp z jakim sie spotkalem bylo w daocu. i nie rozbiegalo sie o jakis full loot ktory kazdy juz ma w dupie.
a ty sie czepiles jak rak psiego ogona. widac jakie ty masz pojecie o pvp.
wszyscy uzywacie jednego argumentu... nie ma full loot. no nie ma i wiecej nie bedzie, wiec po co sie brandzlowac z taka argumentacja? w war jest dobre pvp i to mi wystarcza. ty grasz w jedna gre na 10 ae i oceniasz.
daruj sobie :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 19:25 
Cytuj  
Drogi kolego Mendol, nie interesuje mnie gra o zdobywanie zamkow, landow punkcikow, czy inna pietruszke.
Chce griefowac, pkowac, gankowac, zabijac, lootowac i mieć z tego cos wiecej niz pkt. honoru.

w war jest dobre pvp i to mi wystarcza.
Argumenty pls co w tym pvp jest takie dobre.

ty grasz w jedna gre na 10 ae i oceniasz.
wtf? Teraz cie nie za bardzo rozumiem. Wrzucasz mi że nie biegalem z toba gej elfikiem w lotr?
Wymień proszę jeden tytul z pvp w ktorym gralem krocej niz chociaz ten mc.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 19:29 
Cytuj  
mniej?
hmm
daoc, eve, vg :-)
i ok chcesz pkowac, gankowac, lootowac. ale tak to tylko w erze.
nikt juz nie robi takich gier i nie bedzie robil. dlatego war to mniejsze zlo.
i tyle :-)

ok true. tez mi zajebiscie brakuje open pvp serwerow. czy to w warze czy to w lotro. w vg jest taki server i nikt tam nie gra mate ;-/

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 19:34 
Cytuj  
Dlatego mam nadzieje ze wieksza swoboda i wolnosc PvP bedzie w Conanie, a Wara traktuje narazie jako alternatywe dla WoW-a, do ktorej nie spieszno mi, nie wiem czy Aion nie bedzie lepszy.
Narazie w Warze mnie zniecheca fakt ze system walki jest bardzo uproszczony, nawet ten z WoW jest trudniejszy i wymaga wiecej skila od gracza, a to moze byc wlasnie decydujace dla wielu by nie grac w ta gre.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 19:36 
Cytuj  
Narazie w Warze mnie zniecheca fakt ze system walki jest bardzo uproszczony, nawet ten z WoW jest trudniejszy i wymaga wiecej skila od gracza, a to moze byc wlasnie decydujace dla wielu by nie grac w ta gre

a jak to napislem to awanturowales 2 posty temu:(


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 19:40 
Cytuj  
Nie, wytykalem ci twoje wypowiedzi odnosnie systemu PvP, a nie samej mechaniki walki.

Jeszcze jedna rzecz wazna odnosnie pvp, na serwerach pvp nie ma stref dla noobow, od poczatku do konca masz napieprzanie sie, a poza tym na becie content pvp sprowadza sie narazie wylacznie do farmy expa i zdobywania epaxow, tylko tech beta miala test end game pvp i tyle wiemy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 20:40 
Cytuj  
Cytuj:
Narazie w Warze mnie zniecheca fakt ze system walki jest bardzo uproszczony, nawet ten z WoW jest trudniejszy i wymaga wiecej skila od gracza, a to moze byc wlasnie decydujace dla wielu by nie grac w ta gre.


Tzn. ze co ? Ze trzeba w wowie wiecej przyciskow uzywac ? Ee to tylko beta, nie mozna wiele wymagac :E


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 21:15 
Cytuj  
No to napisz mi jak mozna nazwac sytuacje ze caster stoi jak wryty w miejscu, castuje sobie cos, witch hunter lata wokolo by cie zabic, a ty masz automatyczne obracanie sie za nim i masz 100% pewnosci ze walniesz w niego kazdy spell, druga sprawa to biegniesz sobie i jakis ranged cie walnie, a ty natychmiast masz strzaleczke gdzie on jest i mozesz reagowac.
To sa podstawowe bledy, ktore pewnie sie spodobaja tym co twierdza ze walka w WoW jest bardzo skilowa i wymaga czegos wiecej niz tylko wciskanie paru guzikow.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 21:16 
Cytuj  
embe a ktory masz level? 50?
sorry mate ale widze teraz po lotro, ze na lvl10 mialem 2 skille na krzyz i nie wymagalo to zaangazowania. na lvl 20 jest ich 5x wiecej i trzeba wiedziec co uzywac.
i kurde jak w kazdej grze single/online/konsole poczatkowe levele do 20 sa po to zeby sie zapoznac z gra, zdecydowac czy nam sie podoba czy nie.
a potem zaczyna sie jazda.
chcesz na lvl 20 miec juz wszystkie skille jak rozumiem i na podstawie tego porownywac do wowa? w wowie na poczatku masz tez 3-4 skille i to wszystko.

a gdzie walka jest skillowa w wowie? bo trzeba sie krecic w kolko? sorry embe ale to jest wyznacznik skilla w quake ale nie w mmorpg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 21:30 
Cytuj  
Sorry ale strzalki pokazujace skad cie ktos wali to sa zarowno w BF jak i w UT (co i tak nigdy mi nie pomagalo ale ja fpsowy nab jestem). automatyczne krecenie sie. Nie ma co dramatyzowac w Guild Wars tez jest. Wszystko zalezy od tego jak jest mechanika skonstruowana tyle.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 21:45 
Cytuj  
automatycznie krecenie? gdzie?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.