mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 14:08 
Cytuj  
dla tych co wciąż liczą na premierę w q2:
http://www.gram.pl/news_6wjhGe6_Premier ... niona.html

btw jeden z bonusów preordera mnie rozbawił:
Cytuj:
Dostęp do otwartej fazy beta

zajebista sprawa, bo jesteśmy ułomkami i nie znajdziemy w necie zapisów na open bete via fileplanet itp ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 14:16 
Cytuj  
Niektórzy nie mają subskrypcji, a takie zazwyczaj trzeba miec by dostac się do 'open bety' poprzez file planet itp


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 14:27 
Cytuj  
A najtansza subskrypcja FP kosztuje wlasnie ok 30zl. W zamian dostajesz troche crapu, ktory mozesz znalezc w necie + ewentualna open bete jesli zdazysz wcisnac F5 w odpowiednim momencie ...

T.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 14:32 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
btw jeden z bonusów preordera mnie rozbawił:
Cytuj:
Dostęp do otwartej fazy beta

zajebista sprawa, bo jesteśmy ułomkami i nie znajdziemy w necie zapisów na open bete via fileplanet itp ;)


tylko ze jak masz preorder box to twoja postac z Open Bety przejdzie do retaila i bedziesz mial przewage nad innymi graczami, a innych z Open bety pokasuja :)

viewtopic.php?p=576582#576582

preordery sa tylko w kilku empikach w Polsce

Na zamawianie via strona empik.com bym nie liczyl, bo oni nie dostaja towaru tylko biora ze sklepow. Jak w sklepach wykupia to empik.com nie wysle.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 14:41 
Cytuj  
Sa tylko w Warszawie i Krakowie. Takie info otrzymalem w Empiku w mojej miescinie ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 14:44 
Cytuj  
nie bardzo wiem jak moga nie wyslac jesli place np cc i zlozylem zamowienie.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 15:10 
Cytuj  
Ja zamowilem online z darmowa dostawa do Empiku w moim miescie. Zobaczymy jak bedzie ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 15:50 
Cytuj  
Zawartość CE

http://www.war-europe.com/#/event/?lang=en

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 17:18 
Cytuj  
Cytuj:
Prezentujemy pierwsze szczegóły na temat Edycji Kolekcjonerskiej gry Warhammer® Online: Age of Reckoning™ (WAR). Liczba dostępnych egzemplarzy jest limitowana. W Ameryce Północnej w sprzedaży znalazło się 60 000 sztuk. Do Europy trafiło łącznie 45 000 pudełek, z czego do Polski jedynie 600 egzemplarzy!

Edycję Kolekcjonerską można nabyć wyłącznie, wykupując Pre-Order w sugerowanej cenie detalicznej 29,90 złotych. Oznacza to jednocześnie zniżkę na Edycję Kolekcjonerską, której cena zostanie ogłoszona w późniejszym terminie. Pre-Ordery na Edycję Kolekjonerską są dostępne w sprzedaży od 26 marca 2008 w salonach EMPiK Junior, Arkadia, Galeria Mokotów (Warszawa), Megastore Rynek (Kraków) oraz na: empik.com, gram.pl i ultima.pl. Pre-Order oprócz możliwości nabycia Edycji Kolekcjonerskiej gwarantuje klucz do otwartej wersji beta. Pozwala również na wcześniejsze uruchomienie pełnej wersji gry oraz daje dostęp do unikalnych przedmiotów.

– Kolekcjonowanie towarzyszy marce Warhammer nieodłącznie od 25 lat. Nasza Edycja Kolekcjonerska jest wierna tej tradycji i zawiera oficjalną figurkę firmy Games Workshop – oznajmił Mark Jacobs, VP i General Manager w EA Mythic. – Będzie to jedna z najlepszych tego typu edycji w historii gier, to kwintesencja świata Warhammera!

Lista ekskluzywnych dodatków obejmuje następujące elementy:

LICENCJONOWANA FIGURKA GRUMLOKA I GAZBAGA OD GAMES WORKSHOP
Na potrzeby Edycji Kolekcjonerskiej fachowcy z Games Workshop zaprojektowali figurkę przedstawiającą dwie postacie z gry – herszta Zielonoskórych o imieniu GRUMLOK z jego szamanem GAZBAGIEM. Wykonany z metalu model wymagać będzie uprzedniego złożenia i pomalowania – dokładnie tak, jak typowe figurki z planszowej gry Warhammer.

ILUSTROWANA POWIEŚĆ WARHAMMER ONLINE: PRELUDE TO WAR Bogato ilustrowana powieść Warhammer Online: Prelude to War powstała specjalnie na potrzeby Edycji Kolekcjonerskiej. Książka została napisana przez Grahama McNeilla – uznanego autora, związanego z Games Workshop. Ma 128 stron oprowionych w twardą okładkę. Ilustracje wykonali: Chad Hardin, Joe Abraham, Rahsan Ekedal, Tony Parker i Kevin Hopgood. Powieść składa się z sześciu rozdziałów, będących znakomitym wprowadzeniem do gry.

ALBUM Z PROJEKTAMI GRAFICZNYMI THE ART OF WARHAMMER ONLINE Niesamowita kolekcja rysunków koncepcyjnych, które dały początek grze Warhammer Online: Age of Reckoning ma 224 strony w twardej oprawie. Wszystkie ilustracje wydrukowano na błyszczącym papierze, aby jak najlepiej ukazać kunszt grafików, którzy nadali grze wyjątkowy klimat.

DODATKOWY PRZEDMIOT W GRZE – THE LIBRAMS OF INSIGHT
Wiedza jest nagrodą samą w sobie. Każdy, kto zgłębi tajniki Librams of Insight, będzie zdobywać doświadczenie znacznie szybciej, ale przez ograniczony czas. Przedmiotu można będzie użyć tylko 3 razy, w odstępach po 90 minut. Efekt jednorazowego użycia utrzyma się przez 60 minut.

DODATKOWE ELEMENTY W GRZE – ZADANIA, NAGRODY, TYTUŁY I GŁOWY POSTACI
Wszyscy nabywcy Edycji Kolekcjonerskiej otrzymają 12 dodatkowych zadań. Każde z nich oferować będzie niezwykłą nagrodę oraz unikalny tytuł dla postaci. Wyróżnić się z tłumu pomoże 12 dodatkowych modeli głów bohaterów. Będą one dostępne w wersjach dla obu płci."


Źródlo: www.ea.pl i http://www.warhammer-online.pl/


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 17:37 
Cytuj  
to ciekawe czy dostane:

Status Twojego zamówienia: zapłacone, oczekuje na wysyłkę w dniu 26 marca 2008

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 19:41 
Cytuj  
to przeniesienie charka z bety do retaila mnie przekonało i zamówiłem dwa pudełka ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 23:18 
Cytuj  
^^
Po open becie bedzie wipe. Postac bedziesz mogl przeniesc z "head start" - ale czy to bedzie 24h grania czy tydzien zanim wszystkich wpuszcza tego narazie nie wiadomo.

Zrodlo: MJB na WHA (poszukaj sobie w Dev Tracker)


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 14:26 
Cytuj  
na gram.pl jest sporo towaru, więc można kupować śmiało.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 14:48 
Cytuj  
Kek to chyba z kapelusza wyciagneli bo jeszcze 2h temu bylo "brak towaru" ;) ...

T.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 16:13 
Cytuj  
nie wiem skąd, ale jest i można kupować. na empiku brakło, ale na gram piszą że jest.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 20:17 
Cytuj  
Zastanawiam sie dlaczego nagle Warhammer Online ma oznaczenie 12+, jak bylo 16+ i pisali o tym ze gra jest mroczna, brutalna i dlatego tak im ciezko bylo zdobyc to 16+.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 20:28 
Cytuj  
Jakby naprawde chcieli oddac swiat warhammera to wyszlo by im "mature". Ja sie jednak obawiam, ze wyjdzie wow2 + rvr. Co do preordera to wczoraj zamowilem w empiku z odbiorem osobistym, dzis dostalem info ze czeka na mnie do odbioru. Bedzie lezal 14 dni, wiec moze sie zbiore. :> Z dostepnoscia chyba nie ma narazie problemu.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 20:59 
Cytuj  
embe napisał(a):
Zastanawiam sie dlaczego nagle Warhammer Online ma oznaczenie 12+, jak bylo 16+ i pisali o tym ze gra jest mroczna, brutalna i dlatego tak im ciezko bylo zdobyc to 16+.


WTF? oO Coraz ciekawiej :< ...

T.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 21:15 
Cytuj  
na gram.pl też już ostatecznie nie ma :) co do obniżenia wieku - fail, ale po tym w co grałem w becie w zeszłym roku i tak przeniosłem swoje uczucia na AoC, więc rozczarowania wielkiego nie będzie. fajnie, że będę mógł jeszcze sprawdzić grę na 100% za półdarmo przed kupieniem retaila ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 21:24 
Cytuj  
To jest plus, dobry pomysl z mozliwoscia gry wczesniej dla preorderowcow, ja narazie nie zagladam do wara i mam nadzieje ze jak wejde kiedys na open bete to mi szczena opadnie, teraz nie moge na to patrzec po tych zniechecajacych closed betach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.