mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 17:24 
 
Cytuj:
Cute - dalej bo skilowaniu jednego watku wylatuja wyszstkie w kosmos ? dalej dziala ten przyjemny buffor overflow ? :smile:

hmn... a kto mi skiluje proces jesli maszyna jest _tylko_ pod UO?
a co do reszty... to wyklada sie nie z powodu emu.. tylko bledow w oskryptowaniu ...
ale to tylko moja wersja :}
Gadget

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 17:25 
 
Dzieci drogie, zostancie przy POL-u.
Od wyprowadzki z SC tulam sie po roznych shardach, lepszych i gorszych, ale zaden z nich nie chodzi na NOX-ie. Jedne sa na sphere, inne na POL-u (w roznych wersjach) i to te POL-owate wygladaja najciekawiej.
Zostancie przy POL-u, pomyslcie ew. o zmianie wersji na nowsza, co mozna zrobic nie tracac postaci ani itemkow (vide NL).

Z pozaprzestrzeni - stara ciotka Karanira

Ps. Wesolych i pogodnych swiat (tzn. niech serwer wam nie pada i nie laguje).

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 17:27 
 
Wszystko wyglada lepiej niz sphere :smile:

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 17:29 
 
Jak na razie to jedyny argument za polem jest, "że był tak klimat". A czy wy niekotrzy z was naprawde nie umieje zrozumiec, że nie ma czegos takiego w skryptach jakiegokolowiek emuatora jak klimatmaker?? Przeciez to wy go tworzycie, a nie emulator - klimat to i na sphere moze byc, w zaleznosci od graczy. Za brak klimatu mozecie winic tylko siebie, za to ze nie chce sie zejsc z konia, nie chce sie odgrywac psotaci itp.
A co do NoXa, to moze i naprawia te bugi, ale to juz chyba nie za kadencji Millera :grin:


Posty: 3
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 17:34 
 
Ja jestem za POL-94 lub UOX'em ktory takze daje wieksze mozliwosci.
POl - jest raczej emu dla zaawansowanych , dlatego szerszen jest przeciw niemu ... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 17:36 
 
Cytuj:
2002-03-29 17:29, Yerpen napisał:
Jak na razie to jedyny argument za polem jest, "że był tak klimat". A czy wy niekotrzy z was naprawde nie umieje zrozumiec, że nie ma czegos takiego w skryptach jakiegokolowiek emuatora jak klimatmaker?? Przeciez to wy go tworzycie, a nie emulator - klimat to i na sphere moze byc, w zaleznosci od graczy. Za brak klimatu mozecie winic tylko siebie, za to ze nie chce sie zejsc z konia, nie chce sie odgrywac psotaci itp.
A co do NoXa, to moze i naprawia te bugi, ale to juz chyba nie za kadencji Millera :grin:

Yerpe jezeli chodzi o emu to niedoczytales :smile: O klimat to mi nie chodzilo o sam emu ale wlasciwie o save z tego emu :smile:
A nox dalej lepszy :smile:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 17:37 
 
Cytuj:
2002-03-29 17:34, Cirilla *** napisał:
Ja jestem za POL-94 lub UOX'em ktory takze daje wieksze mozliwosci.
POl - jest raczej emu dla zaawansowanych , dlatego szerszen jest przeciw niemu ... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
...


Mysle ze szerszen jest zaawansowany i ma jakis inny powod :smile:

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 17:37 
 
Ja jestem za polem co teraz jest, on daje o wiele wiecej mozliwosci nic inne emu moim zdaniem Pol jest najlepszy :grin:

*

Posty: 64
Dołączył(a): 27.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 17:47 
 
Cytuj:
hmn... a kto mi skiluje proces jesli maszyna jest _tylko_ pod UO?
a co do reszty... to wyklada sie nie z powodu emu.. tylko bledow w oskryptowaniu ...
ale to tylko moja wersja :}


Kilowanie - czasami zachodzila potrzeba wylogowania wszystkich klientow - GM twierdzili ze do tego trzeba wejsc na serw i wydac komende (nie mozna bylo wejsc na serw bo przeciazali go klienci)

Buffor overflow - to akurat jest zakodowane w silniku :smile:


Posty: 3
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 17:47 
 
Oto stronka o emulatorach wszystkich wersjach http://republika.pl/er_studio/uo/index3.htm
:evil: :evil: :evil:

*

Posty: 64
Dołączył(a): 27.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 17:52 
 
Cytuj:
A co do NoXa, to moze i naprawia te bugi, ale to juz chyba nie za kadencji Millera :grin:


zapraszam na NOXa testowego - tak jak dyskutowalem z Szerszeniem to wiele bledow ktore was irytowaly zostalo usniete.

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 17:59 
 
No to mam nadzieje ze powrocimy na noxa i moja stara postac :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

*

Posty: 64
Dołączył(a): 27.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 18:02 
 
Cytuj:
2002-03-29 17:47, Cirilla *** napisał:
Oto stronka o emulatorach wszystkich wersjach http://republika.pl/er_studio/uo/index3.htm
:evil: :evil: :evil:

statnia aktualizacja strony: 20 września 2001r

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 18:59 
 
Cytuj:
2002-03-29 17:34, Cirilla *** napisał:
Ja jestem za POL-94 lub UOX'em ktory takze daje wieksze mozliwosci.
POl - jest raczej emu dla zaawansowanych , dlatego szerszen jest przeciw niemu ... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
...



Ciekawe kto Cirilli naopowiadal za czym jestem...
Tak po prawdzie to mam dosc marudzenia po prostu ze gdzies tam bylo lepiej, ze byl klimat i ze sa potrzebne zaawansowane postacie zeby byl klimat - akurat tu dowodem na to ze tak nie jest sa wszystkie pozostale "RPG" serwery, gdzie gracze z reguly maja te statystyki takie sobie - a klimat maja, odgornie narzucony ale maja.

To jest nudne po prostu.
W chwili obecnej znam juz wasze zdania i to mi wystarczy. Zostajemy na POL'u przynajmniej poki ktorys z innych emu a w gre wchodzi jedynie Nox nie wprowadzi w zapisie swiata i postaci jakiejs bazy danych. I poki nie bedzie to dzialalo naprawde dobrze.

Wtedy byc moze znow zaczne o tym myslec. Na razie ide naprawiac pare "drobiazgow".


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.