mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
*

Posty: 93
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 20:11 
 
Heh, Kromer nie odpisuj, bo glupszemu lepiej ustapic.. :wink:


_________________
Jak masz czym, to się szczyć, ja chcę tylko godnie żyć, tak powinno być, to wystarczy mi. Licz się z tym.. Na przetrwanie przyszłych, lepszych, czy też gorszych dni. (c) by Peper/Mor W.A. - "Pożyjemy, Zobaczymy"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 20:18 
 
Cytuj:
2002-05-14 19:59, LICHU napisał:
LOOOOOOOOL
Wchodze na forum i co widze... Mr. Licha proboje mnie wciagnac w swoje gadki rodem z piaskownicy. Gon sie :smile: Nie dyskutuje z tymi co pija wode z sedesu :lol:



He he ja na to forum tylko dla ciebie wchodze :smile: Mam niezly ubaw z twoich postow i naprawde zaczynam cie podziwiac.Zrobic z siebie takiego debila i nadal tego nie zauwazac? To na pewno wymaga wielkiego samozaparcia z twojej strony.Oby tak dalej to moj zywot nigdy nie bedzie nudny:). Do nastepnego postu .
P.S Wody z mojego sedesu jeszcze nie pozwole ci sie napic ale moze jak sie troche postarasz...
[/quote]

qwa lol
Najpierw sie dziecko naucz quote wstawiac :razz: a potem poczytaj to jest napisane. Hyhy. Ew popros pania w podstawowce to ci wytlumaczy o co chodzi, albo opiekuna w zakladzie... (to predzej :lol:)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 14:55 
 
Cytuj:
2002-05-14 21:11, Alcor napisał:
Heh, Kromer nie odpisuj, bo glupszemu lepiej ustapic.. :wink:



Alcor to prywatny topik znajdz inny gdzie bedziesz mogl dupke komus wylizac :smile:

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 14:59 
 
Cytuj:
2002-05-14 21:18, KromeR napisał:
Cytuj:
2002-05-14 19:59, LICHU napisał:
LOOOOOOOOL
Wchodze na forum i co widze... Mr. Licha proboje mnie wciagnac w swoje gadki rodem z piaskownicy. Gon sie :smile: Nie dyskutuje z tymi co pija wode z sedesu :lol:



He he ja na to forum tylko dla ciebie wchodze :smile: Mam niezly ubaw z twoich postow i naprawde zaczynam cie podziwiac.Zrobic z siebie takiego debila i nadal tego nie zauwazac? To na pewno wymaga wielkiego samozaparcia z twojej strony.Oby tak dalej to moj zywot nigdy nie bedzie nudny:). Do nastepnego postu .
P.S Wody z mojego sedesu jeszcze nie pozwole ci sie napic ale moze jak sie troche postarasz...


qwa lol
Najpierw sie dziecko naucz quote wstawiac :razz: a potem poczytaj to jest napisane. Hyhy. Ew popros pania w podstawowce to ci wytlumaczy o co chodzi, albo opiekuna w zakladzie... (to predzej :lol:)


[/quote]
Ojej Kromerku chyba tobie tez cos z quote nie wyszlo :smile:))) Juz chyba drgawek z tej skrajnej glupoty dostales.
P.S Moja pani z podstawowki tez ma z ciebie niezly ubaw :razz:

*

Posty: 93
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 15:05 
 
Pozwolisz, ze zacytuje?
Wszyscy Zarejestrowani użytkownicy mogą pisać nowe tematy i posty w tym forum.
Poza tym zeszliscie na zupelny offtopic :razz:
A z Kromerem to mnie nie rozszmieszaj, znamy sie bedzie ponad rok pewnie i nie musze nikomu dupy lizac.


_________________
Jak masz czym, to się szczyć, ja chcę tylko godnie żyć, tak powinno być, to wystarczy mi. Licz się z tym.. Na przetrwanie przyszłych, lepszych, czy też gorszych dni. (c) by Peper/Mor W.A. - "Pożyjemy, Zobaczymy"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 20:10 
 
Khykhy Licho to byl cytat twojego posta ale nie dziwnie sie ze nie zauwazyles... Pewnie pielegniarka poszla do kibla i nie bylo kumu ci wytlumaczyc :lol:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 00:13 
 
Oj we dwoch na Licha???? Po moim Krwawo Elfim trupie :razz: Najlepiej by bylo jakbyscie przestali sie wyzywac :razz:


_________________
Parapetem jestem acha... lalala :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 00:50 
 
Heh nie ja zaczolem... Do niektorych poprostu nie trafia nawet jak ich prawda w dupe kopnie...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 01:53 
 
niech ktorys z was to wreszcie skonczy bo naprawde i jednego i drugiego udupie :razz: khykhy No calusek na zgode podajcie sobie raczki i cicho :razz:


_________________
Parapetem jestem acha... lalala :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 10:15 
 
Dosc. Chcecie sie wyzywac to robcie to w korespondencji prywatnej.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.