mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 841 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 00:13 
Cytuj  
Nestor,

ktos tu niedawno wkleil mase screenow kazdej z klas. I jesli ktos taka grafike nazywa brzydka, a ta z WoWa ladna, to mam powazne watpliwosci czy ze wzrokiem tej osoby wszystko jest ok...

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 09:37 
Cytuj  
odpowiedź z empiku

Cytuj:
Szanowny Panie,

Bardzo dziękuję za przesłaną wiadomość i jednocześnie uprzejmie informuję, że w chwili wystawienia w przedpsrzedaży edycji kolekcjonerskiej zostanie wysłany do Klientów, którzy dokonali zamówienia na pre-order mail z informacją, że można składać na nią zamówienia. Przez cały okres sprzedaży w przedsprzedaży możliwość zakupu będą mieli jedynie Kliencie, którzy zakupili preorder. Po premierze kolekcjonerskiej wyślemy drugiego maila z przypomnieniem o możliwości zakupu. Przez kolejne dwa tygodnie od daty premiery możliwość zakupu edycji kolekcjonerskiej będą mieli nadal jednie właściciele pre-ordera. Potem pozostałe egzemplarze zostaną wystawione na sprzedać dla wszystkich.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 23:41 
Cytuj  
simo napisał(a):
Nestor,

ktos tu niedawno wkleil mase screenow kazdej z klas. I jesli ktos taka grafike nazywa brzydka, a ta z WoWa ladna, to mam powazne watpliwosci czy ze wzrokiem tej osoby wszystko jest ok...


Gralem osobiscie w obydwie gry, i takie jest moje subiektywne odczucie.

Przyznam ze przy duzym zoomie tekstury na czesci armorow w wowie wygladaja strasznie, ale nadrabiaja to ksztaltem. Co do ksztaltow armora w WAR nie ma co narzekac bo sa w miare ok, i jest to inny styl grafiki, wiec ujdzie.

Srodowiska wygladaja ubogo, albo takie mam wrazenie. Rozumiem ze to wszystko jest pod RVR, ale w walce wyglada to dziwnie. Moze perspektywa, moze bloom, moze FSAA, nie wiem. W AV w WoW walka poprostu wyglada lepiej, a zerg jest porownywalny do tego co widze tutaj w rvr.

Musze sie jeszcze przyzwyczaic do odleglosci etc, bo mam trudnosci z efektywnym snipe'owaniem ludzi w rvr zanim mi wybiegna z zasiegu.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 00:16 
Cytuj  
w av w wow walka wyglada lepiej? widze, ze naprawde troche juz ci sie na mozg rzucilo. kiedy ostatnio byl upgrade engine w warcrafcie?
moze zmien karte graficzna? bo ja robilem podejscie do wowa ze 4 miesiace temu i widze zdecydowane roznice w jakosci grafiki na plus dla war'a.
a zerga to chyba nie widziales :-)
max zasieg w warze dla skilli to 150, i nie bardzo rozumiem z czym masz problem? bo 150 to jest bardzo niewiele, moze raczej masz problem ze skillem niz snipe'owaniem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 08:14 
Cytuj  
IMO sa trzy rzeczy do poprawy od strony wizualnej:
a) LOD
b) Efekty carów, sa takie ekhm, plastikowe jakby im shadery zabrali.., sa imo kompletnie wyciete z kontekstu calej oprawy.
c) duzo pierdolek, np. animacja sie zacina i zaczynamy biegac w jednej pozycji, nie pojawiaja sie zasami ekhm efekty czarow, gra potrafi niesamowicie sciac przy doladowywaniu obszaru (pozniej jest ok), ogolnie sa problemy z ladowaniu tekstur,

Powinni posadzic ze dwoch grafików, którzy na powaznie zajma sie namalowanie od zera czarów, zeby to miało ręce i nogi imo.

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 10:42 
Cytuj  
Hej!
Ktos moze poradzi jak majac europejska wersje preordera CE zassac klienta open beta przez 7 wrzesnia?
Wszystko byloby fajnie z klientem z fileplanet tyle ze mam problem z rejestracja klucza. Poczatkowo myslalem ze znowu keye poszly bledne (jak bylo w przypadku Conana), potem zauwazylem ze jakosc druku powoduje ze tak naprawde nie wiadomo czy jest B czy 8, x czy k itp itd.
Napisalem do supportu i dostalem odpowiedz:

Hello,
Chances are you are trying to add a European code onto the US account system.
If this is the case, you will want to sign up over at http://www.war-europe.com to use the code.
If not, please send us the codes and we can try to investigate.
Thank you,
War Beta Team
Mythic Entertainment

Super, tylko gdzie u jasnej cholery jest code section na tej stronce?
Konkluzja jest taka, ze pewnie jeszcze nie da sie zarejestrowac kodu... Tyle ze przy moim laczu i mozliwosciach wolalbym miec wszystko gotowe na 7mego.
Moze jakis link na prv?


Wracajac do tematu grafiki, troche mnie zaskoczylo stwierdzenie ze CoH i CoV maja lepsza grafe od chociazby takiego WoWa... Tu juz nie moze byc mowy o roznicy gostow, a o slepocie. No chyba ze niedawno nastapil upgrate enginu graficznego, wtedy zwracam honor.


Z gory dzieki.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 11:11 
Cytuj  
Jak patrze na ceny pre-orderow i subskrypcji to chyba kupie klucz na US.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 11:16 
Cytuj  
Gerpir Feilan napisał(a):
Hej!
Ktos moze poradzi jak majac europejska wersje preordera CE zassac klienta open beta przez 7 wrzesnia? ...


Nie ma jeszcze mozliwosci sciagania klienta EU do open bety, na fileplanet masz wersje USA.
GOA narazie zastanawia sie nad sposobem dystrybucji klienta.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 12:36 
Cytuj  
Dzieki Embe.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 20:16 
Cytuj  
A ja mam takie pytanko - gdzie na EA Store jest napisane, że to europejska wersja Warhammera?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 10:09 
Cytuj  
Na jakiej zasadzie bedzie dostep do open bety dla preorderow CE? W tym pudeleczku jest jakis kod, bo nie otwieralem jeszcze? Orientuje sie ktos czy empik zamierza dostarczyc CE przed premiera? Ma byc 3 dni headstart przeciez? Moze gdzies padly na te pytania odpowiedzi, ale bylem offline dluzszy czas.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 10:12 
Cytuj  
Empik na razie nie ma informacji od EA kiedy dostanie pudelka CE.

juz.

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 11:32 
Cytuj  
pogubiłem się w tym wszystkim ...

jeśli zamówię w direct2drive preorder za ~136 z open beta access (którego ponoć nie ma wg GOA) i 3 days headstart (o jakiś 2 bonusowych przedmiotach nie wspominając), to zagram już 15 po przyzwoitej cenie?

gram.pl jak widzę wysyła dopiero 18, nie mają open bety i headstartu. dają za to gównianą wyrwikarteczkę

d2d najlepszym/tańszym wyjściem na zakup WAR?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 11:44 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Na jakiej zasadzie bedzie dostep do open bety dla preorderow CE? W tym pudeleczku jest jakis kod, bo nie otwieralem jeszcze? Orientuje sie ktos czy empik zamierza dostarczyc CE przed premiera? Ma byc 3 dni headstart przeciez? Moze gdzies padly na te pytania odpowiedzi, ale bylem offline dluzszy czas.


Masz napisane na wkladce w preorderze mistrzu :)


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 11:44 
Cytuj  
Poczekaj do 28 sierpnia. Wtedy wszystkie SE preordery będą oficjalne. HS dla SE będzie 2 dniowy bez dostępu do open bety, D2D jest jedynym miejscem gdzie twierdzą inaczej.
Osobiście będę zamawiał z d2d po 28 sierpnia.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 11:50 
Cytuj  
@Pisalem, ze nie otwieralem jeszcze, gdzies wcisnalem to pudelko. Trzeba bedzie poszukac. :> Nic, trzeba czekac na info z empiku. Jak dadza dupy z dostepnoscia na premiere to kupie d2d, a CE sprzedam.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 12:37 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Poczekaj do 28 sierpnia. Wtedy wszystkie SE preordery będą oficjalne. HS dla SE będzie 2 dniowy bez dostępu do open bety, D2D jest jedynym miejscem gdzie twierdzą inaczej.
Osobiście będę zamawiał z d2d po 28 sierpnia.

V.


Na EA Store też tak twierdzą.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 13:24 
Cytuj  
nestor...
przejrzalem twoje ss z wotlk bety i sorry jesli twierdzisz, ze graficznie war jest gorszy bardz nawet rowny wow to albo jestes slepy albo zaslepiony.

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 13:33 
Cytuj  
tbh interesuje mnie tylko HS 3 dniowy, w open becie i tak się znajdę ze względu na udział w closed one. CE w formie elektoronicznej raczej nie sprzedają ...

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 13:41 
Cytuj  
HS 3dniowy ma być z CE +open beta. HS 2 dniowy z SE bez open bety. To jest oficjalne info od GOA sprzed kilku dni.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 841 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.