mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 08:30 
 
my jesteśmy bardzo dobrze zgrani i jeśli idziemy z gildią i ze znajomymi z gildii Fury i/lub Lowkick to zdobywanie keeepa naprawdę jest przyjemne tak samo w scenrio , ale wszystko dzięki zgraniu i bardzo dobrej komunikacji ts :) a granie z randomami jest bez sensu , co jest przykładem że często w phoenix gate w t2; zamiast pilnować flak to lecą jak te mięso armatnie się tłuc aby tylko mieć jak najwięcej punktów z zadanych obrażeń :) A order na DM często nie jest zgrany :)


_________________
no more wow...

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 08:32 
 
dark_lord napisał(a):
pilnować flak


:lol:


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 08:35 
 
kawy jeszcze nie wypiłem - nie czepiać się :)

edit :
Desh prawdę podał gildia Oath się rozpadła i większość z nas przeniosła się do The PLague :(


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 08:59 
 
The Plague to chyba gildia zrobiona przez odchodzących, a nie do której przeszli, bo tam macie około 20 memberów.

Szkoda w sumie, bo teraz do aliansu zostaje nam tylko Ruscorp :lol: - taka jest zawsze pierwsza reakcja ale potem przychodzi refleksja 8)


_________________
psn

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 09:02 
 
a może dołączycie do ruscorp :)


_________________
no more wow...

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 09:31 
 
WLasnie...mozecie byc gildia satelitarna ruskiego imperium :wink: :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 09:36 
 
a tam. jak ktos napisal wczesniej randomy tez ucza sie grac.
wystarczy pare sensownych osob, nawet z roznych gildii i randomy nasladuja co kto robi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 10:06 
 
Możemy co zechcemy, takie prawa wolności :wink:

na 100% juz nie damy rady połaczyć się w Alians z Oath bo go nie ma, a lowkick raczej nie wchodzi w gre.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 10:16 
 
Deshroom napisał(a):
Możemy co zechcemy, takie prawa wolności :wink:

na 100% juz nie damy rady połaczyć się w Alians z Oath bo go nie ma, a lowkick raczej nie wchodzi w gre.


A co nie lubcie się z LowKick ? :)


Ostatnio edytowano 30 wrz 2008, 15:34 przez ShaggY73, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 11:08 
 
nie mamy zdania - poza przelotnymi rozmowami pomiedzy GMami nie znamy tam nikogo.
np Nightwalkers przeszli do nas i zostali Oficerami - doskonali ludzie, wielka pomoc. Bardzo konkretni.

rozmawiałem z LowKick dwa razy i za każdym razem żadnych konkretów - układali się z Oath my mieliśmy być dostawką
z tego co wiem zablokowali sie na wyborze nazwy aliansu która by się podobała obydwu stronom, ale teraz to nie ma znaczenia.

The Plague ma podobno uraz psychiczny po przejściach z GMem Oath i nie chce nikogo widzieć.

Stąd pomysł - international aliansie. mamy Warchiefów ze świetnym angielskim, coś jak Raid Leaderzy wiec komunikacja nie byłaby problemem.
może to błąd, zastanawiamy się.

szukamy kontaktów i jednocześnie jesteśmy otwarci na propozycje


_________________
psn

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 16:02 
 
Na DM po stronie destro angielski nie jest potrzebny z azjatami z Rosji starczy za rodinu za stalinu i sie smialo mozna dogadac. Jak widac sporo 40 juz stukneli.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock


Posty: 11
Dołączył(a): 22.09.2008
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 05:43 
 
w LowKicku na razie mamy wszystko pięknie poukładane i liczba graczy rosnie, dla tego projekt sojuszu odszedl nieco na plan dalszu, co Fury, to nie mam zdania, bo faktycznie stycznosci mamy niewiele, ale moglibysmy conieco obgadac.

ps. Shaggy nie wstyd ci ze cala twoja gildia gra na innym serwie ? lacznie ze siena, kxinem, shemem, anakiem i chociazby mna?


_________________
Born to be beast LowKick <-- Destro <-- Dragonback Mountains

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 07:26 
 
Joandil napisał(a):
ps. Shaggy nie wstyd ci ze cala twoja gildia gra na innym serwie ? lacznie ze siena, kxinem, shemem, anakiem i chociazby mna?


Nie, nie wstyd, wybrałem serwer gdzie szło najwięcej dużych gildii PL czyli "Karak Eight Peaks" dołączyłem do gildii "Royal Legion" (w tej chwili guild rank 15) i jestem przemile zaskoczony, nie tylko atmosferą ale ilością rzeczy jakie się w niej dzieją, codziennie keepy, codziennie kilka drużyn (kilka już ze stałym składem) walczy na scenario. Taki układ mi odpowiada, wchodzę i mam co robić, dodatkowo u nas kolejki na serwie na scenario to 5 min czasami wejścia są co minutkę (w week na scenario robie po 2 levele na dzień jak lekko dłużej posiedzę.), a u was Joandil niestety z tego co wiem czeka się kosmicznie długo ale to chyba wina tego, że serwer macie medium/full. Ale każdy gra gdzie lubi, ja wybrałem świadomie i jestem zadowolony z tego serwerka.

Oczywiście, że miło by było pograć w starym znanym sobie gronie, ale wydaje mi się, że to wy polecieliście na ten serwerek tylko ze względu, że jest on open PVP, a tak naprawdę takie open w tej grze jest identyczne i na core, większość (jakieś 95%) tłucze się w scenario pod keepami i w strefach rvr, skąd to wiem mam znajomych na dwóch róznych serwerach open.

No ale rozpisałem się tu nie na temat :) za co szanownych forumowiczów przepraszam i pozdrawiam.


_________________
http://www.youtube.com/kpszczola

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 07:38 
 
ale nie ma to jak isc na pve zony i pogankowac sobie order czy na core tez tak zrobisz? nie i to jest najw. roznica miedzy "pve" a pvp serwerami

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 07:43 
 
QFC napisał(a):
ale nie ma to jak isc na pve zony i pogankowac sobie order czy na core tez tak zrobisz? nie i to jest najw. roznica miedzy "pve" a pvp serwerami


No tak, ale to są zabawy dla małych dzieci ;)


_________________
http://www.youtube.com/kpszczola


Posty: 11
Dołączył(a): 22.09.2008
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 08:07 
 
No ano, ale dają najwięcej frajdy :]


_________________
Born to be beast LowKick <-- Destro <-- Dragonback Mountains

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 08:07 
 
mam 26 lat jakos lubie tego typu akcje wpasc ze znajomymi na mapke i wyciac w pien wszystko, mam wybor jakis ty juz nie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 08:28 
 
QFC napisał(a):
mam 26 lat jakos lubie tego typu akcje wpasc ze znajomymi na mapke i wyciac w pien wszystko, mam wybor jakis ty juz nie
wiesz ja mam 34 i nie uważam tego co lubicie za normalne :wink:


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 08:29 
 
QFC napisał(a):
mam 26 lat jakos lubie tego typu akcje wpasc ze znajomymi na mapke i wyciac w pien wszystko, mam wybor jakis ty juz nie


Każdy bawi się jak lubi, mnie takie akcje jedynie podobały się jak zaczynałem swoja przygodę przy premierze world of warcraft w europie. Potem człowiek po prostu zerka na to z lekkim przymrużeniem oka. Jak chcę kogoś pogankować ;) na równi ze mną to odpalam grę Battlefield 2 lub Battlefield Bad Company, tam każdy ma równe szanse :)


_________________
http://www.youtube.com/kpszczola

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 08:39 
 
W aoc gankowanie jest na porządku dziennym, i co to znaczy że same dzieciaki tam graja ?? Nie wydaje mi się :) Gankowanie to nie tylko zabijanie innych graczy, to możliwość zwiększenia realności świata a nie sztuczne ograniczanie je poprzez wyznaczone strefy walki :) Dwa dni temu wpadła grupa order na nasze ziemie i powstała fajna zadyma, a czasami my wpadamy na ich tereny i też się tłuczemy.
Uważam że na open rvr bardzo fajnie się gra i rozgrywka którą mi gwarantuje ten typ serwera należy do jak najbardziej udanych :) Sam zapraszam na ten serwer szczególnie ludzi grających po stronie order :) Ten serwer się rozwija i gra na nim coraz więcej rodaków, tylko niestety większość idzie na Dest :( Dodam także że jest Polska gildia po stronie na którą zapraszam :)


_________________
no more wow...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.