mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 15:46 
Cytuj  
Ale mi sie nie che myslec :wink:
Jestem w goracej wodzie kąpany i chce zeby mi ktos powiedzial jaks taktyke jak podejsc tego $%&#&%@!#$@~maga?


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 15:53 
Cytuj  
no to dalej bedziesz ginal z reki nb mage


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 18:13 
Cytuj  
No i chaos znowu okazuje swa zyczliwosc i chec pomocy innym :lol:
Jedna taktyka jaka znam :wink:
Poczekam wiec moze jakis mily czlek pomoze biednemu thyriadkowi :razz:


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 18:18 
Cytuj  
http://www.uo.stratics.com
wystarczy umiejetnosc czytania w jez angielskim........

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 20:17 
Cytuj  
bloob ale niektore zeczy sie troche roznia od tych na stratistics naprzyklad anatmia

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 20:17 
Cytuj  
Ech.... bloob a ty myslisz ze co ja robie oprocz granie na soa i postowania na mmorpg?
Tylko ze stratisc jest tak duzy ze narazie poczytalem tylko o insrypcji, magery i swordzie. Ja lubie isc na latwizne :razz: i prosze jakiegos doswiadczonego gracza o pomoc.
O wlasnie volo ma racje niektore sa nawet zupelnie inne. :

_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Thyriad dnia 2002-08-19 21:20 ]</font>

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 07:01 
Cytuj  
volo, ale ja non-stop poprawiam te tzw 'glupoty' caly czas bardziej w strone osi, ale widze ze to bezcelowe, bo przeciez 'postacie nie sa zrownowazone' arghh... ide na OSI, troszke mnie to przerasta, robota ciagle na marne, bo jak sie wam nie spodoba to gm/admin zmieni spowrotem to nad czym ja siedzialem, nie wazne ze to cos milego wnosilo, ulatwialo itd.. przykladowo czary poprawialem juz ze 4 razy to samo.... Dosc mam ciaglych narzekan i tych pajacykow ktorym sie nie podoba ze na soa jakies reguly musza obowiazywac, wkurzaja mnie ci ktorym wprost powiedziec nie mozna o co czlowiekowi chodzi bo zaraz sie zaczna wjazdy itd... itd etc..
Tak wiec jezeli w tym miesiacu sie nie pozegnamy to na pewno zrobie sobie dluga przerwe... tzn z SoA, cos mi sie widzi ze tylko soa ma takich przyjemnych graczy :/

_________________
[url]<!-- BBCode Start --><B><!-- BBCode Start --><I> Warrk![/url][/b][/i]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: bloob dnia 2002-08-20 08:46 ]</font>

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 09:16 
Cytuj  
ekhm chyba zapomnieliscie kto tu zadzi
GM i Admini robicie cos powiadamiacie o tym tlum jak sie paru osoba nie podoba to ch.. im w d... a nie ze meczycie sie nad czyms pare dni (mozliwe ze tyg) a tu wystakuje jakis pedalek
JA NIE kce bo bede mial odciski na dupie :/
rozumiem jak cos worowoadzicie to moze jakies glosowanie czy wogule zaczac nad tym prace bo poco na darmo sie robic
a wiec proponuje zrobic przed kazdym pomyslem ktory ma byc nowo wprowadzony zrobic glosowanie na forum czy wogule zaczynac nad ni prace
Dziekuje za Uwage


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 09:34 
Cytuj  
Eee, to nie jest mozliwe z jednego powodu - za duzo nowych rzecz / zmian wporwadzamy w krotkim oresie czasu.... a tak wlasciwe to w tym topicu o co sie plujemy bo juz sie pogubilem :razz: ?

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 09:42 
Cytuj  
ale yerpen zmniejszcie zakres glosowan do jakis waznych rzeczy z nie np CZY MALY STOL ma byc robiony z 12 czy z 15 desek ://
albo jakas inna pierdole tylko to co uwazacie za wazne np
ZMNIEJSZENIE DMG MAGERY i BONUDA EVALA (to jest wazne ale to jest marzenie :/ )


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 09:48 
Cytuj  
Taak, aheron az mnie zalosc bierze jak cie slucham, nie wazne, razdzcie sobie beze mnieja mam dosc.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 10:19 
Cytuj  
Aheron ciebie naprawde pogrzalo, woj ma wiekszy damge od maga, np ja jednym corp porem nie zabije szkieleta a ty jednym ciosem tak, i kurde nie gadaj ze woj nie ma szan bo jak jeszcze gralem wojem to sobie z magami jakos rade dawalem, jak wychodzisz z zalozenia ze przegrasz to napewno przegrasz, fakt ze phred mnie pare razy pogonil ale za kazdym razem szlo mu coraz gorzej, az doslismy do takiego momentu ze ganialismy sie 5min i zaden nie mogl nic wskurac, pomyslalem troche nauczylem sie na wlasnych bledach, przygotowalem sie do walki. Ja was nie kumam maga jest naprawde latwo zabic, a teraz to juz dziecinada, ale ze wiekszosc magow mysli to juz twuj problem. Zglos sie na ircu dam ci imie maga z ponad 90 magery ktory jak walczy nic nie robi prawie, bedziesz mial satysfakcje ze jednego z wysokim skillem ubiles :razz:

_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Eldorn dnia 2002-08-20 11:21 ]</font>

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 10:32 
Cytuj  
No i ktos gada z sensem, naprawde nie wiem jak dac sie zabic magowi jezeli ma sie 61.1> healing :/ tzn chodzi mi o soa...
Juz nie mowiac o tym ze wiekszosc z fence chodzi, jestescie zalosni.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 10:42 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-20 08:01, bloob napisał:
cos mi sie widzi ze tylko soa ma takich przyjemnych graczy :/


Bo jestescie zbyt ulegli w stosunku do nich... :/


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 10:46 
Cytuj  
lol z wami to gadac i wam cos zaproponowac to odrazu ktos jest zalosny biedny glupi i niedorozwiniety ://///
To tylko propozycja geez


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 12:40 
Cytuj  
Czy Wy wojowie nie widzicie jak Wam sie na reke idzie? Mikturki odbicia czaru, jakis tam bonus do healinga itd. Dlaczego tak Wam przeszkadza ta biedna magia... Nie moze byc tak ze woj bedzie naj i w ogole nic mu sie nie przeciwstawi, bo to bedzie bez sensu, dlatego i magowie musza czasami zajebac paru wojow nie? Docencie to ze dostajecie coraz to nowe zabawki (mikstura odbicia czaru) i przestancie sie pluc o magie, ktora jest bardzo dobrze zrobiona. A ja dalej wnosze apelacje o bierna medytacje :razz:


_________________
Qui non est mecum, contra me est!

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 14:06 
Cytuj  
wywalic wszystkie ptaki z mapy i problem lucznikow sam sie rozwiaze :smile:))


_________________
THC RULES

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 14:19 
Cytuj  
Choć jestem wojem to ci co gadaja ze wojowie nie maja (teraz) szans chyba nie grali tydzien przed down. Naprawde juz duzo dla nas zrobiono. Przeciez mamy zwiekszone obrazenia od anatomii 3 razy.


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 14:37 
Cytuj  
Ej garf ja mam prawa autorskie do mich tekstów, uwazaj :razz: rotfl
Mam rownież prosbe do blooba:
NIE ODCHODZ!!!!!


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 14:42 
Cytuj  
hmmm powinienem dac inna nazwe topicowi :
Sprawa lucznikow, sprawa magow , sprawa walki mag vs woj sprawa dostepnosci regow , sprawa zmian w magery , sprawa blooba :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.