mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 18:48 
 
Cytuj:
2001-12-22 18:42, Aplegatt napisał:

Szerszen moglbys sie wypowiedziec w tej sprawie bo moze on ma racje i kazdy powinien zarabiac 10k w godzine? Jezeli tak ma byc i inni zarabiaja za znacznie za malo a rybak wsam raz to go przeprosze, wy to zmienicie i bedziemy sie martwili o puste miejsca na wlane domy


Kochani "wedkarze" bo nawet nie rybacy przegieli palke... rezultat - zdjete zostaly, przynajmniej mam taka nadzieje (jesli nie to prosze o info) w duzej mierze owe "losowe rzeczy".

Chcecie lowic... lowcie. Ale mam tez prosbe, nie trujcie mi o tym ze staty nie rosna bo szybciej rosnac nie beda.

Przyjmuje konkretne zgloszenia bugow, takie jak od Karaniry. I te witam z radoscia.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 19:03 
 
Cytuj:
2001-12-22 18:45, Szerszen napisał:
Cytuj:
2001-12-22 18:36, Karanira napisał:
Sily mam 35, mysle ze na luk powinno wystarczyc. Nawet luku kupionego w sklepie nie moge uzyc. Kiedys moglam, teraz juz nie.

Powinno ale mial spore wymagania jak chdozi o DEX - 50 - sprobuj teraz, jesli masz DEX 30 powinno sie udac


Ale nie mam 30 dexa, jakbym miala 30 dexa to bym nie miala sily na sciecie drewna.
Dziwne takie ograniczenie dexem. Lucznicy i tak sa za wolni w stosunku do potworkow.
Po co im jeszcze utrudniac ?

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 19:41 
 
Cytuj:
Ci Szerszen, bo Cie od CLowcow jeszcze wyzwa :wink:

Nie gram na SC ale z dyskusji wynika ze faktycznie rybacy maja raj, IMO poprawienie tego nie powinno isc w kierunku "zrobic raj dla wszystkich" ale troszke uszczuplic zarobki rybakow



W tym wypadku Robercie bylby to zaszczyt.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 19:46 
 
Cytuj:
2001-12-22 19:03, Karanira napisał:

Ale nie mam 30 dexa, jakbym miala 30 dexa to bym nie miala sily na sciecie drewna.
Dziwne takie ograniczenie dexem. Lucznicy i tak sa za wolni w stosunku do potworkow.
Po co im jeszcze utrudniac ?


heh po prawdzie to ulatwilem :wink:
Ku jasnosci: Luk 20 STR i 30 DEX Nie sadze aby bylo to jakos specjalnie duzo jesli sie robi od reki lucznika (fakt wczesniej bylo 50 DEX co bylo przesada)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 20:16 
 
Mmmm, faktycznie rybacy od choelry zarabiaja i to jest sux. Skonczy sie na tym (jak jest na CL :wink:), ze kazdy kto bedzie chcial miec kase bedzie lowic. Albo o zgrozo, na 5 graczy 4 to beda rybole :sad:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 20:32 
 
Teraz trzeba ebdzie stestowac rybakow... hihihihi troche ograniczylem co niektore rzeczy, a juz jecza czy nie da sie skreslic limitu 50 rzeczy na raz do sprzedazy - odpowiadam raz na zawsze - nie da sie.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 20:32 
 
Ale oczywiscie pan darkwind czy jak mu tam ma racje - on za malo zarabiaja

Oczywiscie to ja jestem CHAM poniewaz o tym powiedzialem
Oczywiscie ja jesetm DEBIL chciac to zglosic

Spojz w lusterko i zobacz kto jest debilem.
Zawsze sie smieje gdy na jakims forum slysze cos takiego ale teraz wiem ze czasem tak naprawde jest: Darkwind nie lubie cie.


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 20:43 
 
ej, bo nas na flamy wywala :smile:
a sprzedaz rzeczy u vendorow to ja bym zrobil 10 albo nawet 5.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 20:46 
 
Kurcze... ludzie co z wami?? Ok, może i rybacy troszę za łatwo mieli na początku, ale to nie znaczy że nie można dużo zarabiać - a i tak to nie są znów takie tam szczyty. Przecież jeden zawód zarabia tak, a drugi tak - to że akurat trafiło na tym emulatorze na rybaków to jeszcze nie powód by fishermani od razy stawaili sie wrogami narodu. A poza tym grandmaster w jakimś fachu musi zarabiać dużo. Wiec sie przestan pieklic aplagat, ze to nieuczciwe, bo jednak rynek to rynek - raz na taki towar jest zbyt raz na taki ( a tym samym wiecej jest ludzi wykonujących dany produkt )

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 20:47 
 
Ehh no coment... Wiesz Aplegatt powiedz mi o co poszło bo nie zdążyłem tego uchwycić. Czyżby o to, że za dużo twoim zdaniem zarabiałem czy o zazdrość? Może ja cię znam na real? Wkurzyło cię moje zachowanie? Czy jest to jakiś inny powód (tak jak z Szerszeniem). Trudno. Jak się nauczysz manier i dobrego obycia to może się odezwę. Teraz będę milczałł jak grób i zobaczymy co mądrego powiesz na tym forum i do czego doprowadzi twoje zachowanie.
Powodzenia.
Na razie żegnam... DarkWind

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 20:59 
 
Po przeczytaniu z grubsza postow na tym forum jestem za Aplegattem. Bo jasno wynika (czy to przyzwyczajenie?), ze Darkwind + Yerpen znalezli sposob na kase i chca sie go trzymac rekoma i zebami. Nie setety tak to odbieram na podstawie argumentow w/w. I sorry bardzo, ale lepiej i mniej czasu zajmie ukrocenie zarobku rybakom niz poprawienie zarobkow reszty profesji. Ma byc rownowaga (mniej wiecej), bo nie widzi mi sie serw gdzie kazdy zaczyna od wedki bo chce miec na domek. Panowie, lowicie raresy rybakami, poczekajcie az ludki pokupuja domki (przciez do cholery nie moza miec wszystkiego naraz!) i wtedy sami zobaczycie jak beda zabiegac o ciekawe itemy na werandzie w two story villa :smile:. Kurde czy wy sie kiedys nauczycie ze gra to przyjemnosc a nie kasa, kasa, kasa i szpanowanie bogactwami (no chyba ze tak do tego podchodzicie i to was podnieca).

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 21:12 
 
A ja zaczynam powaznie rozwazac pomysl Tolla... w tym momencie jesli mnie pamiec z innych postow nie myli w pewien sposob zblizymy sie do.. SP z OSI :wink:
Ale tu moge sie mylic, a z drugiej strony, skoncza sie hurtownicy albo beda musieli sie wykazac pewna doza cierpliwosci.

A przy nieraportowaniu bledow kasowych bedziemy zmuszeni to wprowadzic.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 21:17 
 
Jak tak bardzo lubicie łowić ryby to słyszałem o gierce Symulującej wędkarza.
To jest kurwa RPG i kasa nie jest tu najważniejsza.
A jak większość leci tylko na kase to cóż tylko wam współczuć.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 21:36 
 
Po pierwsze Darkwind dobrych manier to chyba powinienes sie ty nauczyc
Kto pierwszy powiedzial DEBIL i CHAM?
nie ja

Po drugie nie znam cie na realu ani nic z tych rzeczy, nie zazdroszcze ci kasy bo dla mnie wykorzystanie czegos takiego jest pewniego rodzaju oszustwem. Jakby szukal bugow i niedopatrzen (zglosil je) a nie je wykorzystywal to byloby lepiej dla nas wszystkich.

Masz racje nie odzywanie sie wiecej to wspanialy sposob na zakonczenie polemiki gdyz wiesz ze nie miales racji. Potwierdzily to osoby ktore nie braly bezposredniego udzialu w naszej "klutni".
Ale jak juz wiecej nie bede czytal tego co piszesz bede very happy.


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 21:42 
 
E tam szkoda nerwów. Przebadajcie ten zawód rybaka, jeśli coś wam nie będzie odpowiadało - zmieńcie. To jest chyba najlepsze rozwiązanie i zastopuje tworzenie się nowego, przeklętego przez wszystkich zawodu.
Każdy rozejdzie się w swoją stronę i na tym zakończy się debata.


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 23:37 
 
IMHO to powinniscie skasowac posatcie, pieniadze i bedzie spokoj, oczywiesie dopiero jak sie uporacie z tymi zarobkami. Pewnie wiele osob bedzie chcialo mnie zabic za to, ale wyglaszam swoje zdanie i SORRY jezeli ktos sie pogniewa.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 23:52 
 
Wybaczcie alec zegos tu kurwa nie rozumiem... Ci sami gracze, ktorzy duzo zarabiaja, wykorzystujac bugi w momencie ich poprawienia rzucaja propozycje kasacji psotaci, czego chcielismy uniknac, wlasnie proszac miedzy innymi o zglaszanie bugow.

Sorry Panowie troche logiki. A psotacie, proponuje abyscie sami sobie pokasowali - timeout psotaci jest 3 dni, po tym czasie mozna ja kasowac :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 23:54 
 
ty to chcesz zeby postacie skasowali bo sam nie mozesz ich z konta usunac :smile:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa


Posty: 15
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 01:02 
 
A ja zaczynam powaznie rozwazac pomysl Tolla... w tym momencie jesli mnie pamiec z innych postow nie myli w pewien sposob zblizymy sie do.. SP z OSI
Ale tu moge sie mylic, a z drugiej strony, skoncza sie hurtownicy albo beda musieli sie wykazac pewna doza cierpliwosci.

A przy nieraportowaniu bledow kasowych bedziemy zmuszeni to wprowadzic.

Masz racie na serwerach osi mozna sprzedac 5 zeczy naraz ale tez trzeba miec szczescie by vendorek jak akurat skupowal wiem z wlasnego doswiadczenia ze vendorki nie wszystko skupuja tak mialem z kamyczkaimi szlachetnymi uzbieralo mi sie tego troche i musialem obleciec wszystkie miasta i tak nie sprzedalem wszystkich


Posty: 15
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 01:06 
 
Cytuj:
2001-12-22 23:54, Aplegatt napisał:
ty to chcesz zeby postacie skasowali bo sam nie mozesz ich z konta usunac :smile:


Usunac postacie to zaden problem ale wlasnie tego my sie staramy unikac

Balar

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.