mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2004, 18:05 
 
dali byście sobie spokój z tibią :/
no chyba że macie kompy z przed 10 lat :/


Posty: 34
Dołączył(a): 7.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 08:04 
 
Ja mam z epoki kamienia łupanego, wiesz taki kamienny, ktorego uruchamia sie młotkiem a enegię dostarczają dinozaury biegające po tym kółku chomika :} lol


_________________
"...i tak wszyscy zginiemy..."

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 09:21 
 
to wszystko wyjaśnia :smile:


Posty: 46
Dołączył(a): 23.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 15:18 
 
Kiedyś włączyłem Tibie i o mały włos nie zwymiotowałem na monitor. Nooo ale jak ktos lubi takie gry z tak piękną grafiką jak Tibia ;] to życze miłej zabawy.


Posty: 34
Dołączył(a): 7.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2004, 18:26 
 
Osobiście dla mnie Tibia to tylko oderwanie się od mojej głównej pasji jaką jest Counter-Strike. Z drugiej strony fajnie sie pokuje na Warlordy z kolegą na 86 lvlku :}


_________________
"...i tak wszyscy zginiemy..."

*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2004, 23:02 
 
szczerze?? tibia jest dla pólglowkow todziez dzieci 9-11 lat gralem w to jakies 1-2 tygodnie ta gra poprostu niczego soba nie oferuje a tak przyokazji zdazyl mi jakis brazylijczyk podczas trenowania zajeb** dobry miecz(jak na moj lvl) a pozniej inny cham z polski podczas treningu mnie "przypadkowo zabil" i zaj**al mi caly ekwipunek jak juz mam grac w gre hack'n slash to 10000000000000 krotnie lepsza od tibii jest diablo 1 -na battle.net jest darmowa , wzglednie szybko sie leveluje i GRAFIKA jest w porownaniu do tibii jak quake 1 do half-life2 ,pozatym mozna grac przez neta majac pirata (nie trzeba zadnych crackow itp.)Fakt faktem ze tibia ma niby wiecej wspolnego z rpg ale sa to tak male roznice ze szkoda gadac nie mowiac o tym ze diablo ma tysiac krotnie wiecej broni,pancerzy itp TO JUZ KONIEC MOJEJ TYRADY NA TEMAT TIBII:]


Posty: 48
Dołączył(a): 30.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2004, 10:27 
 
Zajman , cóż twoja porównanie Tibia do Diablo jest jak najbardziej nie na miejscu. Dlaczego ano dlatego ze Diablo polega TYLKO na eksterminacji wrogów i zbieraniu coraz to lepszych ekłipów. Nic poza tym nie możesz robić. W Tibia daleko wyprzedza Diablo w możliwościach. Oto drobne przykłady: łowienie ryb, wyobraź sobie, ze w Tahis został urządzony konkurs wędkarski z nagrodami ;]. kolejny przykład śluby. raz zostałem zaproszony na ślub jako świadkiem , he he zapomniałem pierścionka zaręczynowego i były niezłe jazdy;]. Kupowanie domów, tylko ultima ma taka możliwość. Konkurs tańca i śpiewu ;]. tego w diablo nie znajdziesz. I właśnie takie zachowania powodują ze Tibia jest w pewnym sensie wyjątkowa. Tez uwielbiam Diablo za klimat, no i miliony broni, ale diablo to tylko rąbanina po godzinach a w Tibia ludzie starają się choć troszkę żeby ten świat przypominał naszego rila. Co do Grafiki: Chłopie chyba nie od dziś wiemy ze grafa to tylko dodatek i właśnie Łebki mające 12-13 lat na to zwracają największą uwagę. Grałeś kiedyś w Małysza bądź Cywilizacje 1???. Grafa do dupy ale grywalność niedościgniona , wiec mi tu nie piernicz.

Ps. Polecam Tibia każdemu kto zaczyna swoja wędrówkę w świecie MMORPG, bo to dobra szkoła.
Ps2.Tylko pamiętaj, było by wielkim grzechem jeśli byś nie spróbował innych tytułów na Tibia świat się nie kończy .

*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2004, 11:25 
 
Cytuj:
2004-07-31 11:27, zELL napisał:

Ps2.Tylko pamiętaj, było by wielkim grzechem jeśli byś nie spróbował innych tytułów na Tibia świat się nie kończy .


lol czlowieku ty albo nie dokonca czytales to co napisalem albo mnie zle zrozumiales , powiedzialem ze tibia ma tam troche wiecej mozliwosci ale te sa bardzo male i wszystko w tibii tak czy siak sprowadza sie do tego , co spotykamy w d1 .Zanim zagralem w tibbie gralem w mnostwo innych tytulow ktorych nie bede wymianial bo zreszta po co . moim zdaniem tibia to totalna bieda o wiele gorsza od diablo bo sens gry jest taki sam.Co z tego ze w tibbi zlowie ryby jak moge je tylko zjesc SUROWE , nie moge ich sprzedac , no oczywiscie moge sobie sciac zborze zmielic na mąke i upiec z tego chleb ale zeby trafic na pole nie sciete przez nikogo trzeba miec nielada szczescie a i tak z tego zarobek prawie zaden .nie pamietam ale yba niczego oprocz tych twoich slubow tam juz ciekawego nie bylo , wiec w porownaniu chocby do takiego hellbreatha tibia to strasznie malo rozbudowana gra .Tibia proboje byc mmorpg ale nie jest nim w prawie zadnym aspekcie tak czy siak nie widzialem gorszego mmorpg, chociaz musze powiedziec ze nawet wciaga na troche ale nudzi sie .jak wyjdziesz z rookgardu okazuje sie ze tak naprawde nie ma co robic oprocz trenowania z innymi graczami i podnoszenia statsow
AHA co ty mi tu z domami wyjechales jak zeby sobie takowy kupic musisz placic za granie pozatym taki dom nie sluzy do niczego innego jak tylko magazyn z rupieciami walajacymi sie po podlodze ,tez mi Super atrakcja , nie wiem moze ty jestes zarejestrowany i placisz im za to zeby miec swoj domek i kupiles go na jakiejs aukcji ale to jest stronka z darmowymi mmorpg

pozdro i naucz sie czytac ze zrozumieniem :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: zajman dnia 2004-07-31 12:30 ]</font>


Posty: 48
Dołączył(a): 30.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2004, 13:16 
 
Cytuj:
..., wiec w porownaniu chocby do takiego hellbreatha tibia to strasznie malo rozbudowana gra


Chyba faktycznie źle cię zrozumiałem bo wydawało mi się ze porównujesz Tibia do Diablo a nie hellbreatha, nie prawdasz??

Cytuj:
Co z tego ze w tibbi zlowie ryby jak moge je tylko zjesc SUROWE, nie moge ich sprzedac


w diablo możesz pomarzyć o łownie ,faktycznie surowa ryba to nie to samo co wędzony łosoś :smile: ale pozwoli zaspokoić głód(zregenerować życie) co do sprzedania he he , jasne ze da się sprzedać i niezłe kokosy na tym ubić, chyba krótko grałeś w Tibia

Cytuj:
Tibia proboje byc mmorpg ale nie jest nim w prawie zadnym aspekcie


Mówisz ze Tibia naśladuje mmorpg a diablo niby co , to rasowy mmorpg??? Chyba do końca nie zdajesz sobie sprawy z tego co to znaczy. Takie pytanko skoro nie Tibia to proszę mi tu podać takiego rasowego MMORPG ;] . Na bank podasz Ultime ;] i nic poza nią !!

Cytuj:
nie wiem moze ty jestes zarejestrowany i placisz im za to zeby miec swoj domek i kupiles go na jakiejs aukcji ale to jest stronka z darmowymi mmorpg


Przyznam za domki trzeba płacić , ale cóż nie widziałem takiej alternatywy w starym Diablo1.
Nie płace za Tibia , mówię po prostu o jej możliwościach a zakup domku to jedna z takich możliwości.

Cytuj:
Ps2.Tylko pamiętaj, było by wielkim grzechem jeśli byś nie spróbował innych tytułów na Tibia świat się nie kończy .


Powyższa wypowiedz to apel do ludzi którzy usilnie trwają przy jednej grze(nie mówię tu tylko o Tibia) ale o wszystkich tych którzy zagrali w jeden tytuł i myślą ze jest jedyny w swoim rodzaju. Chyba źle mnie zrozumiałeś

Cytuj:
pozdro i naucz sie czytac ze zrozumieniem :razz:


Dzięki za rade zapamiętam na przyszłość

*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2004, 13:52 
 
po pierwsze to ja tu nie robie tibia vs diablo1 bo co kto woli to jego sprawa .mowie tylko ze wedugl mnie tibia to tyle co diablo tylko ma kilka dodadkow bardzo malo znaczacych
po drugie jezeli juz chodzi o rasowe mmorpg to napewno( nie mowie tu o darmowych bo nawet ultima online nie jest darmowa jak sie na to patrzy -trzeba albo miac pirata albo sobie kupic orginala ) myth of soma ,ragnarok online,star wars galaxies , nadchodzacy WoW jak narazie wiecej mi do glowy nie przychodzi ale we wszystkie wyzej wymienione oprocz wow gralem a czy sie zgadzasz ze mna to mnie to juz jebie zdrowo kazdy ma swoje typy

po trzecie to gralem troche w tibie i ryby mozna sprzedac tylko innym graczom i moze jak bedziesz siedzial nad bezmyslnym klikaniem w wode to moze i sie czegos dorobisz ale wedugl mnie to nie o to chodzi w mmorpgach

po czwarte gdyby do diablo 1 dodac:
-mass multiplayer a nie tylko 4 osoby
-lowienie ryb ,sluby i robienie chleba

to by wyszla z tego tibia tylko ze kilkakrotnie lepsza pod kazdym wzgledem

wniosek?
tibia=diablo1 bez grafiki + mass multiplayer +lowienie ryb ,sluby i robienie chleba

wiecej sie na ten temat nie wypowiem bo szkoda mi czasu na pastwienie sie na biedna, uboga tibia:)

pozdro

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2004, 15:18 
 
to sa jeszcze ludzie ktorzy w to graja?? :/

*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2004, 16:13 
 
sa sa tacy ludzie heheheheheheheh tez sie dziwie


Posty: 49
Dołączył(a): 19.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2004, 17:51 
 
Ludzi jest wielu, ale człowieka trudno czasem spotkać :]


_________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.


Posty: 49
Dołączył(a): 19.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2004, 17:52 
 
Ludzi jest wielu, ale człowieka trudno czasem spotkać :]


_________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.


Posty: 48
Dołączył(a): 30.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2004, 21:46 
 
zajman akt miłosierdzia każdemy sie przyda he he. Noi co sie dziwicie ze ludzie graj w Tibia. ja przypadkiem trafiłem na to forum dzieki czemu mogłem zakosztować inne gry mmorpg. O zgroza pomyślec ze siediał bym i stukał bym skila moim paldiekm do setki :razz:

Ps. Własnie Ludzie są wakacje Wynocha od kompów :smile: ... Na granie bedziecie mieli czas w zimowe wieczory


Posty: 6
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2004, 10:16 
 
Tibia rulez. I w tej grze nie chodzi o grafę więc się jej nie czepiajcie. W Tibi idzie o grywalność i klimat. Jest to kamień milowy w grach MMORPG


_________________
live is brutal and somtimes kopas w dupas, and people are skur****ny

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2004, 10:32 
 
Tia klimat:/ Grałem w tibie przez miesiąc (sam się dziwie że, że tyle wytrzymałem przy tej grze) i jedny klimat jaki spotkałem to chamstwo i brak kultury już nie wspomne o PK'owaniu. A do tego spotkać Polaka, który jest normalny graniczy z cudem bo większośc to gówniarze, którzy zaraz zabijają.

Ja nikogo nie obrażam poprosty wyrażma swoja opinię.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mefi dnia 2004-08-01 12:52 ]</font>


Posty: 34
Dołączył(a): 7.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2004, 10:34 
 
Najlepiej grajcie sobie w co tam chcecie i nie obrażajcie upodobań innych, osób. Być może ktoś was wysmieje kiedyś, albo obrazi za to, że gracie w to a nie w coś innego. Amen


_________________
"...i tak wszyscy zginiemy..."

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2004, 12:34 
 
..........!!??
w tibi niszczysz sobie wzrok od tych pikseli...:/

może jest to MMORPG,ale biedne do bólu,dla graczy mniej wymagających lub początkujących...


a zresztą jak chcesz to sobie w to graj...


Posty: 3
Dołączył(a): 3.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 12:52 
 
Znalzlem te gre w kawiarence faktycznie wciagajaca (na poczatku X( ) wyszedlem z Rooka (toturiala) i jakis (...) zaj(...) mi cal kase!!!!
nic nie moglem kupic tam sa same hamy!!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.