mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 09:11 
 
I znowu musze przyznać rację Markowi, dlaczego? Z prostej przyczyny, może tez mam coś nie tak z głową ale ja też zrozumiałem całą serię wypowiedzi Xantha że broni zdania że EQ2 u niego w ustawieniach High Quality chodzi płynnie... a na sam koniec sam się wysypał że to jednak High Performance.


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 09:20 
 
Xanth napisał(a):
Wysłany: 15 Wrz 2004 08:54 Temat postu: Pierwszym rzutem oka...

Ja was nie rozumiem. Widzicie ten obrazek: http://www.xanth.eu.org/rozne/image/eq2/EQ2_000037.jpg ? Widzicie jego rozdzielczosc? I sadzicie ze mi tnie? Otoz.. nie tnie. I wcale nie mam jakiegos PC potwora. A ustawienia mam na "high performance" bez zmieniania czegokolwiek wiecej.

X.

PS. Memory leakow tez nie doswiadczylem az tak bardzo. Jedynie przy wychodzeniu z gry (gra sie strasznie dlugo zamyka i rzezbi dyskiem).


Faktycznie, sam sie wsypalem na sam koniec. Czy wspominalem cos o umiejetnosci czytania?

X.

PS. Moze skonczcie wreszcie, co? Chyba, ze temat ma sie znalezc we flamesach, to prosze bardzo.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 09:26 
 
Oj Xanth lubie cie i nie insynuuj mi że nie umiem czytać, jak napisałem powyżej po prostu że tak cię zrozumiałem, a więc i Marek miał prawo tak cię zrozumieć jak ja i nie powinno cię to dziwić. Przecież wasza dyskusja opierała sie na tym że EQ2 graficznie rządzi i raczej nie starałbyś się udowodnić że EQ2 chodzi płynnie w średnich ustawieniach bo niemiałoby to lekuchno sensu w tym topiku prawda?


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 09:28 
 
Sathorn, z calym szacunkiem dla ciebie, ten cytat pochodzi z dyskusji z markiem na temat wydajnosci jego komputera. Czyzbys sugerowal, ze mark nie umie czytac?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 09:30 
 
Xanth to po co się mnie czepiałeś i napisałeś, cytuję:
"pieprzysz bzdury"
Ja wyraźnie określiłem, że gram w HIGH QUALITY i mi się tnie. A stwierdzenie "pieprzysz bzdury" zachowaj dla swoich bliskich.

Dokładnie tak samo Xanth Cię zrozumiałem jak Sathorn. Zresztą obaj przez cały dzień kłócąć się myśleliśmy, że mówimy o identycznych ustawianiach. Ja nie zauważyłem twojego High performance, ty mojego High Quality. Więc czyja wina? Tutaj na pewno Tuxedo się wtrąci i powie, że moja :har:

czyżbyś Xanth nie umiał czytać?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 09:38 
 
Moje
Cytuj:
chrzanisz, albo masz cos z PCetem nie tak. Gram na 9500 Pro na 1280x1024 (high perform) i smiga az milo. Zero zaciec, zero szarpania. No i grafika sliczniutka (jak pokazywalem na screenach)

odnosilo sie do twojego
Cytuj:
Naprawdę nie warto tej gry odpalać na 9600PRO i poniżej.
co jest oczywista bzdura i czemu dalem wyraz udowadniajac to wizualnie pare razy. A ty jak ten chlop na roli, nie czytasz a sie pienisz...

Tux, zamknij ten temat, bo jak ja zamkne to mnie oczywiscie zaraz posadza o stronniczosc i brak argumentow, a flamowac dalej juz nie mam ochoty.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 09:48 
 
"Naprawdę nie warto tej gry odpalać na 9600PRO i poniżej" - to odczucie jak najbardizej subiektywne.
O ile grafika w High Performance mnie nie zachwyciła (widziałem lepsze, a do tego cięła na 9600PRO) to grafika w High Quality wgniotła mnie w fotel - ale niestety też cieła. I mimo cięcia gram w High Quality bo ta gra daje mi dużo więcej funu przy tych ustawieniach. I w dalszym ciągu uważam, że ktoś kto kupuje pełną wersję tej gry za 200zł+, opłaca miesięczny abonement niech gra przynajmniej na ustawieniach średnich (ballance) - bo inaczej nie warto (tym razem dopiszę - imho).

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 09:52 
 
Tux walnij im z SoSa albo zamknij ten nudny topic. Idzcie gdzie indziej spierac sie i obrazac. :evil:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 10:01 
 
Czyli EQ2 w high detail ma bardzo wysokie wymagania sprzetowe, super.. I tym pozytywnym akcentem zakonczymy ta dyskusje..


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.