mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 10:21 
 
who bedzie dostepny wczesniej niz otwarcie serverow, pewnie kazdy bedzie mogl kupic jeszcze w tym miechu lub na poczatku wrzesnia(swoja droga zajebiscie) i moze tez eu dostanie prezent w postaci ci co kupili zalozyli konto itp moga grac w closed bete (czyli tydzien dwa beciory za friko) choc chyba wolalbym zeby tego nie bylo(mam egzamin :D )

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 10:24 
 
krzyk napisał(a):
Jako date premiery rozumiem date publikacji pudelka u retailerow.

juz.

EEe tam GIEF KEY!!! Ito jest premiera. Pudelko to tylko zbedny dodatek kurzacy sie na polce ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 10:35 
 
jest duze prawdopodobienstwo ze goa sie nie wyrabia i nie bedzie dostepu do closed bety dla tych ktorzy zakupili pre order ce.
boje sie myslec co bedzie kurwa w dniu premiery bo czuje jeden wielki mega fail ze strony goa jak nagle 500 000 osob bedzie probowalo zarejestrowac swoja gre.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 10:40 
 
E wez pod uwage jeszcze head-start ;o.
Ale ja juz sie nie zakladam ze ich strona bedzie down przez tydzien..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 10:42 
 
eu strona down wiec pewnie upgrejduja i 14 bedzie mzona zalozyc konto itp +pewnie dadza info co gdzie kiedy :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 10:43 
 
"Yep this is another response from Iain on Freddy's.. Which appears to say they're not changing their timetable, so I guess this is a confirmation that EU CE Pre-Order won't get into CB. (Oh and you would of thought someone might have told Iain that Mythic renamed back to Mythic Entertainment a little while ago... GOA are so with the times, man) "

"IainC:
Just for the avoidance of doubt and just to stop people from taking the wrong message away from what I said above:

We confirmed today with EA Mythic that the dates for open beta haven't changed, the timetable we were working to in that regard is still the same. Our datacentre is being set up as we speak and that is something that's been going on for a little while now. It's absolutely not the case that we're waiting on boxes of gear to arrive so we can get started. It isn't a small job however and it's something that has been carefully scheduled to be fully complete including all testing and validating well before the open beta begins. You don't get hold of that kind of hardware at short notice let alone install it, so this is a timetable that has been in place for some time now. On that front we are fully on schedule. Somehow people have taken what I said about the datacentre being installed to mean that somehow we only just realised we needed live servers and were frantically shopping around for some rackmounts. That is a long way from what I said.

The plan has always been to start the open beta simultaneously in Europe and in the US and everything is still on target for that as well as the simultaneous live launch."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 10:46 
 
A ja myslalem, ze takie zapierdalanie na ostatnia chwile to tylko w polsce.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 10:55 
 
krzyk napisał(a):
Lufanga napisał(a):
a moglbys sie siostry zapytac co zrobic jak nie posiadam paragonu ani nic? x)


Jesli kupowales online - dostaniesz maila ze sa do odbioru kopie. Jesli kupowales w sklepie to potrzebujesz kopii faktury - zglos sie do ichniejszego BOKu (możesz poprosić Ine i powołać się na Łukasza :>)

juz.

dzieki - musze na kumpla poczekac az z urlopu wroci bo kasy nie mialem przy sobie (wtynczos) ani karty i on mi to kupil ze swojej :/ pomecze go o wydruk z konta z tej operacji

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:11 
 
btw z poczynionych obserwacji wnioskuje, ze gra na 'normal' serwerze nie bedzie sie bardzo roznila od open pvp serwera :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:12 
 
Mendol napisał(a):
btw z poczynionych obserwacji wnioskuje, ze gra na 'normal' serwerze nie bedzie sie bardzo roznila od open pvp serwera :-)

W RvR zonach na mapie.
Tu chodzi o to zeby poza RvR zona moc komus dokopac :>


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:17 
 
Na serwerze core mozna przypieprzyc komu poza zona rowniez - jesli konflikt sie eskaluje poza granice przestrzeni rvr...

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:20 
 
inside...
prosze nie komentuj juz ;-)
w tym przypadku nie pisalem o rvr zonach.
tylko o miejscach poza nimi.
wystarczy, ze pobiegniesz do zony pve destruction jako order i zapewniam cie, ze po paru minutach bedziesz mial pvp jak ta lala :-)
to nie jest tak ze PVP jest TYLKO w zonie RVR. poza nia rowniez ale tu wybor ma gracz. czy chce przyjebac shamankowi ktory biegnie po drodze w orderze czy tez dac mu spokoj :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:24 
 
No tak,ale ty jak siedzisz u siebie w PvE zonie to masz flage off ustawiona. Na PvP serwerach masz ciagle on :> I o to mi chodzi...

Po drugie bede komentowal. Od tego jest forum.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:34 
 
mam off, ale jak ktos przybiegnie to od razu mam on ;-p
a i fun jest wiekszy jak psujesz komus zabawe, kto niby czuje sie 'bezpiecznie'.
komentuj ale madrze i w oparciu na prawidziwe informacje a nie teorie ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:41 
 
No to ja juz sam nie wiem tak mieszacie, proste pytania
>czy moge zabic kogos z przeciwnej frakcji poza zonami rvr i na jakim typie serwera i czy takie beda ?<


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:41 
 
Mendol napisał(a):
mam off, ale jak ktos przybiegnie to od razu mam on ;-p
a i fun jest wiekszy jak psujesz komus zabawe, kto niby czuje sie 'bezpiecznie'.
komentuj ale madrze i w oparciu na prawidziwe informacje a nie teorie ;-)

Przeciz to ze na Core w swojej strefie PvE, PvP flage masz off to prawdziwa informacja :P.
Cytuj:
>czy moge zabic kogos z przeciwnej frakcji poza zonami rvr i na jakim typie serwera i czy takie beda ?<

Opierajac sie na suchych informacjach dot settingów:
Na Core:
-W swojej strefie PvE, masz dowmyslnie Flage PvP off.
-Jesli wejdziesz do wrogiej strefy PvE masz flage on, ale nie mozesz tam atakowac innych (chyba ze ustawia flage PvP on).
-w strefach rVr wszyscy maja flage on.

Na PvP masz ciagle flage on i nie mozesz tego zmienic.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 12 sie 2008, 11:46 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:43 
 
embe mozesz zabijac poza zonami rvr jesli spelnione sa pewne warunki.
nie jestem pewien jak to jest z flagowaniem przyznam szczerze bo niestety ciagle jestem flagniety.
ale jesli jestem flagniety na rvr (gram po stronie orderu), pobiegne na public questa do zony destruction to gracz destro, moze mi przyjebac bez pytania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:46 
 
To jest dosc istotne bo jak Huragan tu pisal ze na serwerze pve moze miec pvp kiedy chce bo sobie wlaczy flage to go jechaliscie caly czas, dlatego nie interesuje mnie ze moge sobie wlaczyc flage i oglosic o tym fakcie na chacie, chcialbym grac na serwerze gdzie flagi nie da sie wylaczyc, a ze nie ma info o tym dlatego pytam was bo siedzicie w tym juz jakis czas i macie wieksza wiedze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:47 
 
Mendol napisał(a):
embe mozesz zabijac poza zonami rvr jesli spelnione sa pewne warunki.
nie jestem pewien jak to jest z flagowaniem przyznam szczerze bo niestety ciagle jestem flagniety.
ale jesli jestem flagniety na rvr (gram po stronie orderu), pobiegne na public questa do zony destruction to gracz destro, moze mi przyjebac bez pytania.


Tak, bo jest tak jak w WoW na serverach PvP - możesz sobie włączyć RvR lub wyłączyć (aby RvR zniknęło przez 10 minut nie możesz zabić kogoś z innej frakcji).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:47 
 
No to embe sptkami sie na serwerze Open RvR :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.