mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:06 
 
Jeszcze Mortal Online.
Cytuj:
albo inni nie umieja zrobic tak dobrej gry jak wow.

weak. Staraj sie bardziej.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:11 
 
mrynar napisał(a):
zaboleq napisał(a):
.Jak dla mnie gra stricto PvP z zdupczonym PvE nie ma racjii buty - ale pożyjemy - zobaczymy .Chciałbym żeby WAR odniósł suckes a nie porażke ...


Ma racje bytu.
Ja akurat lubie dobre pve, ale naprawde chetnie bym pogral w mmo gdzie wogole nie ma pve (moglby byc jakies agrujace zwierzaki jako ozdobnik), ba, nawet chetnie bym pogral w gre, gdzie nie ma zadnych NPCow. Zadnych questow, trainerow itp
Wszystko zalezaloby od graczy, nie byloby mobow ktore z dupy dropuja blyszczace zbroje, tylko gathering + craft, do tego napierdalanie z lootem zwlok.
DFO jest bliski tego mojego idealu, szkoda tylko ze robia go leniwi z natury Grecy...


stary pograj w szachy i już


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:12 
 
Szachy > wszystkie mmo razem wzięte i tyle.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:13 
 
noo teraz pojechales bartus. serio.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:13 
 
Bloodleaf napisał(a):
dark_lord napisał(a):
w tym roku wychodzi kilka gier : Aion, The Chronicles of Spellborn, być może Star Gate Worlds i być może Darkfall online :)Jak komuś war się nie podoba to i tak będzie miał w co grać :)

Tak ale przecież w WoW jest wszystko lepiej zrobione... a tak na serio to bardzo duża społeczność graczy MMO wychowała się na wow i niestety nie potrafią zadomowić się w innym MMO.


cała prawda o fanboyach wowa została w tych zdaniach napisana :)


_________________
no more wow...

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:15 
 
iniside napisał(a):
Jeszcze Mortal Online.
Cytuj:
albo inni nie umieja zrobic tak dobrej gry jak wow.

weak. Staraj sie bardziej.


lepiej sie ogarnij, sikasz z zachwytu w kazdym temacie jak to DFO > all, natomiast ktos tam zapodal prezenteacje tej gry na rapidshare i wyglada ona gorzej niz gry z 2000 roku. Gameplay znow przypomina ruszanie sie klocem drewna, jak w warze. Ogolnie idzie kolejny fail na pare tygodni meczenia, ale ok spoko," DFO>ALL"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:16 
 
Ostra riposta. W tym FBI maja naprawde dobrych agentow.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:19 
 
endryu napisał(a):
albo inni nie umieja zrobic tak dobrej gry jak wow.


To fakt, nie zrobili jeszcze lepszego, ba żadne nie dorównuje. To, że sie znudził innym i wychwalają swoje mmo w ktore grają pod niebiosa to juz jest inna sprawa.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:20 
 
Ja tylko nie rozumiem jednego , kto zmusza tych wszystkich wow-fanboy do grania w inne MMO ? Przecież skoro wow jest tak rewelacyjny to po co nawet próbować innych gier?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:25 
 
fanboyowa hipokryzja w tym temacie jest trendy.Zrobcie ankiete na best of the best hipokryte forum wara (ja juz mam swoj typ).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:26 
 
próbować trzeba żeby upewnić się, że konkurencja jest w lesie :>


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:32 
 
endryu gdybys uwazniej czytal posty w /dfo to moze zauwazylbys, ze wiekszosc osob, ktore czekaja na darkfalla w dupie ma czy postacie wygladaja jak klocki drewna i czy biegna czy slizgaja sie po trawce.
to, ze dla ciebie najwiekszym wyzwaniem jest robienie instancji w wowie to twoja sprawa.
my chcemy ffa pvp, skill based combat system i full loot.
to, ze pvp jest za duzym wyzwaniem dla ciebie to tez tylko twoja sprawa. nie ma sie czego wstydzic.
ale przestan na sile szukac dziury w calym skoro nie masz pojecia o co chodzi.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:33 
 
Deshroom napisał(a):
próbować trzeba żeby upewnić się, że konkurencja jest w lesie :>


Tylko troszkę bez sensu jest potem przekonywać o tym ludzi którym dana gra się podoba lub też whinowanie nt. danej gry że w wow to jest lepiej rozwiązane imo.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:34 
 
z tym się zgadzam. to spadam stąd papa :)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:34 
 
tzn z czym jest w lesie? z tym, ze w warze nie ma ZAJEBISTYCH boosikow w ZAJEBISTYCH instancjach? kogo to kurwa obchodzi.

faktycznie super wyzwanie po raz 10 robic to samo. pr0 w chuj jestes desh.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:35 
 
endryu napisał(a):
iniside napisał(a):
Jeszcze Mortal Online.
Cytuj:
albo inni nie umieja zrobic tak dobrej gry jak wow.

weak. Staraj sie bardziej.


lepiej sie ogarnij, sikasz z zachwytu w kazdym temacie jak to DFO > all, natomiast ktos tam zapodal prezenteacje tej gry na rapidshare i wyglada ona gorzej niz gry z 2000 roku. Gameplay znow przypomina ruszanie sie klocem drewna, jak w warze. Ogolnie idzie kolejny fail na pare tygodni meczenia, ale ok spoko," DFO>ALL"

DFO > All.
A jak kiedys bedziesz gral w DFO bede cie kampil pod miastem, zebys szybko przestal.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:36 
 
Pewne gry sa kultowe i wcale nie ze wzgledu na grafike :)

Ultima Online jest gra kultowa ze wzgledu na zasady gry i klimat.
Eve Online jest gra kultowa ze wzgledu na innowacyjnosc w tego typu grach i bardzo dobre PvP.
World of Warcraft jest gra kultowa ze wzgledu na ilosc graczy (podobnie jak Tibia).
Warhammer ma szanse byc gra kultowa ze wzgledu na lore, klimat i swietnie zrobione PvP
Darkfall - jeszcze sie nie ukazal a juz jest gra kultowa :)


_________________




Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 11:38 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:38 
 
Cytuj:
ale przestan na sile szukac dziury w calym skoro nie masz pojecia o co chodzi.


wooohoo! czekalem na to zdanie! To twoje takie credo:D

O dfo mam takie samo pojecie co ty, chyba ze grasz w jakas prealpha build 4345. I nie obchodzi mnie grafika, inaczej bym juz 2 lata temu przestal grac w wowa. Interesuje mnie natomiast jak sie poruszaja postacie, czy daja uczucie 'plynnego poruszania sie', i jak postac reaguje na to co robie, czyli instant w wowie, vs 3 sec w WAR'rze.

O pvp tez mam pojecie, tylko inne niz ty, poprostu wole small scale pvp, niz rabanke 100vs100, Niektorzy wola 20vs20 ffa w quake'a (niech bedzie ze to war) ja wole preferuje 3v3 w cs'a( a to wow) kwestia gustu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:40 
 
Ja preferuje zbudowac sobie domek, napasc cie zamiastem obciac twoje genitalia i leb, nabic go na pal pod moim domkiem, a kase, zbroje i inne rzeczy jakie miales przy sobie sprzedac, albo powiesic w domku jako trofea.

O ile obcinania lbow graczy nie bedzie w dfo (szkoda :<), to reszta jak najbardziej. I badz pewny jak cie wyruchaja i zlupia bedziesz mial powazniejszy problem niz zastanawienie sie czy postac sie plynnie porusza :lol: :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:40 
 
Ja czekam na Star Wars: The Old Republic, po drodze moze Aion czy cos innego jak bedzie znosne, do tego czasu nie wiem w co bede gral bo WAR ma dopiero miesiac i mimo ze daje mi duzo zabawy to nie wiem na jakim poziomie utrzyma sie gra w przyszlosci.

Tak jak pisalem juz wiele razy, jak zdupia gre to nie bede plakal bo wiem ze zawsze cos innego bedzie.

Argumenty ze w WAR pve do lvlowania jest nudne to bzdura bo jest na poziomie innych gier, ja np nie mecze sie na questach, pve mnie nudzi w kazdej grze.
RvR jest caly czas i na tym sie bawie, mam 30lvl i caly tier2 i tier3 spedzilem na RvR, bardzo malo scenario mimo ze czeka sie na nie 2-3 minuty to jednak dla mnie jest to tez nudne.

Zdobywanie/obrona keepow to dodatek dla mnie, glownie uczestnicze zawsze w walkach 50-100 ludzi na podobna ilosc przeciwnikow, teraz warto pomyslec co robi reszta w tym czasie, mi sie wydaje ze zle wybrali i pluja sie na forum bo stracili sto zlotych.

Na tier4 dopiero sie zaczyna zabawa, conajmniej 3 tygodnie jeszcze potrzeba by sie zapelnilo, ale sa juz tez fajne akcje jak np w trzy gildie odbijalismy i bronilismy swoich keepow, namiastki taktyki i swietna zabawa caly wieczor.

Koncze pisac posta bo Pani od informatyki sprawdza co robimy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.