mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:15 
 
IMO , niepatrzac na grafike i content gry zadna gra mmo nie oddaje takiej plynnosci gry jak wow , jako gra sama w sobie od strony technicznej nie ma konkurencji,a gameplay innych mmo mozna porownac do grania "drewnem" a ze jest nudna to wiemy...

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:18 
 
UP - tu nie do końca się zgodzę bo animacje walki w aoc naprawdę bardzo ładnie fc wyszły :) Nie mówię że w wowie są złe, są ładne ale w aoc bardziej mi się podobają i są bardziej realne :)


_________________
no more wow...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:20 
 
Oczywiscie, ze bardziej mi sie podoba grafika w WoW, niz w AoC ktory byl robiony ala Crysis, tylko pewnej czesci grafikow cos nie wyszlo... Nie mowiac o animacjach, ktore po prostu sa obrzydliwe, postacie poruszaja sie nie realistycznie. W FMV rzadza Blizz i Square wlasnie dzieki animacji postaci - to samo jest w wowie - jest ona zajebiscie dopracowana, szczegolnie jezeli spojrzymy na to od strony grafiki komiksowej.

Dark, ja po tobie nie jade, wiec sie ode mnie odczep. Jedyne co, to wymieniam argumenty mmorpg vs mmorpg


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:23 
 
grales qfc w aoc? to polecam. combat w aoc bije wow'a o kilka dlugosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:24 
 
lutus ty nie wymieniasz argumentow tylko probujesz nas przekonac, ze twoj gust > nasz gust.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:24 
 
Mendol napisał(a):
grales qfc w aoc? to polecam. combat w aoc bije wow'a o kilka dlugosci.


Mowisz o combosach i naciskaniu na sile tych samych klawiszy do okola?


Alez w zyciu, po prostu mam inny niz wiekszosc w tym topiku. Pamietam 2-3 lata temu, jak wszyscy popierali wow, a jechali na inne gry ( tak, te same osoby co teraz na niego jada). Zgadza sie, wow tez moze sie przejesc, ale jak widac wiele osob do niego wraca, bo poprostu ma to "cos " w sobie


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:27 
 
dobra już będę grzeczny :) Ty masz swoje zdanie ja mam swoje i nadal będę uważał aoc > wow, bo dłużej mnie utrzymał przy sobie, i animacje mi się 100 razy bardziej podobają i są bardziej realistyczne niż te w wowie, szczególnie jak walczysz tankiem lub male dps :) Grałeś w aoc że masz takie zdanie o nim ??

edit :
@lutus nie chciałem Cię obrażać, tylko zażartowałem sobie bo uważam że jak ktoś pisze teksty w stylu że grafika i animacja w aoc jest gorsza niż ta w wowie to uważam że jest ślepy :) takie jest moje zdanie i ten żart nie dotyczył Ciebie tylko wszystkich co tak uważają :)


_________________
no more wow...


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 12:31 przez dark_lord, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:30 
 
Mendol napisał(a):
grales qfc w aoc? to polecam. combat w aoc bije wow'a o kilka dlugosci.

dokladnie zreszta jak i animacja bije WoWa
naprawde polecam wam odejsc od wowa i pograc w pare innych tytulow
to przestaniecie tak pierdolic od rzeczy
a jesli nie to hmm... juz nic wam nie pomoze

WoW strasznie pierze mozgi
to jak disco polo w muzyce :/ niby moze wprowadzac w swiat muzyki ale gust ksztaltuje denny...


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 12:31 przez Lufanga, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:31 
 
musze sie zgdzoic z dark_lordem.
Animacje w AoC sa duzo bardziej realistyczne i dopracowane. Ogólnie ta gra jest pod względem graficznym dopiszczona w kazdym detalu. Inna sprawa ze zeby naprawde to odczuc, trzeba wszystko na full poustawiac :P. Takich widokow jak w Conan's Valey nigdzie nie ma tbh.
Byloby lepiej jakby Funcom zatrudnil wiecej grafikow. Za malo ludzi maja atm.
Cytuj:
Mowisz o combosach i naciskaniu na sile tych samych klawiszy do okola?

Jak widać dla sporej ilosci ludzi ten combat okazal sie zbyt skomplikowany i wymagajacy :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:31 
 
lutus napisał(a):
Zgadza sie, wow tez moze sie przejesc, ale jak widac wiele osob do niego wraca, bo poprostu ma to "cos " w sobie


Raczej inne MMO nie mają tego do czego gracze się przyzwyczaili w wow imo.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:36 
 
@iniside dzięki :) dodam jeszcze od siebie że grając w aoc nieraz właziłem na jakąś górkę i podziwiałem widoki bo jest co podziwić :) Tylko niestety trzeba mieć mocnego kompa :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:36 
 
niech wracaja, nikt ich za to nie gani.
jesli wow ci sprawia przyjemnosc lutus to bardzo fajnie.
mi sie dobrze gra w war'a i co wiecej combat w nim tez mi odpowiada.
podobnie jak odpowiada mi combat w ddo, aoc.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:39 
 
to co panowie ustaweczka - tylko podajcie serwer i czas bo widzę że niektórym trzeba do rozumu przemówić a maruda każdego orderowca nosem wciągam w pięć sekund :P


_________________
no more wow...

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:40 
 
gralem w aoc, mendol wbijasz sie na szczyty hipokryzji ,obiektywizmu 0, wszystko nasiakniete nienawiscia do wowa ... to tylko gra komputerowa a nie zyciowy wybor

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:41 
 
lutus napisał(a):
Oczywiscie, ze bardziej mi sie podoba grafika w WoW


ja pierdziele, lutus, idz do okulisty albo nie wypowiadaj sie na temat grafiki bo nie masz zielonego pojecia o tym.
Grafika w WoW ssie palke w stosunku do LOTRO, AOC i WARHAMMERA

zobacz ponizej porownanie grafiki na trollach

http://img507.imageshack.us/img507/6/trolehd3.jpg

ObrazekObrazek

Grafika WoWa to jedna wielka żenada ! Takie bezguscie jakie wprowadzil WoW do swiata fantasy mozna porownac jedynie do tego co wniosla Doda do muzyki :) Jeden wielki kicz.


_________________




Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 12:48 przez Huragan, łącznie edytowano 3 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:46 
 
Plynnosc i dopracowanie grafiki,animacji w wow kladzie na łopatki wszystkie aoc i wary razem wziete . Rozumiem przez to nie tylko grafike i animacje postaci, terenu ale rowniez fakt iz nie ogalda sie ekranu loading co chwila ze jest duzy swiat po ktorym mozna latac,nurkowac w wodzie itp. Gdzie sa ladniejsze modele otoczenie to juz kwestia gustu i w wow napewno jest mocno"bajkowo-komiksowa" wiec moze niektorych razic ale ogolnie jako calosc to smiga 10 razy lepiej niz pozostale gry. Gra sie poprostu przyjemniej jak dla mnie[/list]

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:47 
 
@Huragan i ile wniósł film " Wiedźmin " do świata filmu :)


_________________
no more wow...


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 12:50 przez dark_lord, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:48 
 
Grafika WoWa to w tej chwili jedna wielka żenada ! Takie bezguscie jakie wprowadzil WoW do swiata fantasy mozna porownac jedynie do tego co wniosla Doda do muzyki i Huragan do mmorp.pl.community. Jeden wielki kicz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:50 
 
srodkowy_olek napisał(a):
Grafika WoWa to w tej chwili jedna wielka żenada ! Takie bezguscie jakie wprowadzil WoW do swiata fantasy mozna porownac jedynie do tego co wniosla Doda do muzyki i Huragan do mmorp.pl.community. Jeden wielki kicz.


tak oleczku, WoW to kicz.

http://img507.imageshack.us/img507/6/trolehd3.jpg

a jakbys nie wiedzial czym jest kicz, to masz definicje:

Kicz - utwór o miernej wartości, schlebiający popularnym gustom, który w opinii krytyków sztuki i innych artystów nie posiada wartości artystycznej


_________________




Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 12:52 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:50 
 
hehehehehe zarzucasz mi brak obiektywizmu bo nie podoba mi sie juz WOW? i w ktorym momencie na niego wjezdzam?
no chyba, ze 'wjezdzaniem' nazwiemy wyrazenie wlasnego zdania odnosnie tego, ze inne gry odpowiadaja mi bardziej niz wow.

vercin zapomniales dodac 'moim zdaniem'.
bo to twoje spostrzezenia, nie nasze.


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 12:52 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.