mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:00 
 
czytając wasze posty doszedłem do wniosku że chyba nie graliście ostatnio w wow...

proponuje się zalogować na BL i zobaczyć co to pvp i dynamika walki


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:06 
 
bartek_b napisał(a):
czytając wasze posty doszedłem do wniosku że chyba nie graliście ostatnio w wow...

proponuje się zalogować na BL i zobaczyć co to pvp i dynamika walki


Już wróciłeś ze szkoły? Ja się logowałem do WoW nawet wczoraj i jakoś nie widzę pvp , jedyne co widze to ludki stojące przed BG/arena masterami no chyba że to super pvp to gankowanie się na jednej wyspie podczas robienia q po czym wesoły 10 sek bieg do ciała.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:06 
 
bartek_b napisał(a):
...proponuje się zalogować na BL i zobaczyć co to pvp i dynamika walki


Wiemy juz ze dla ciebie BL i ogolnie WoW jest szczytem rozrywki ale bez sensu jest nawianie tych co graja w inne gry i znaja WoW dokladnie od dawna.
Po 6 grudnia bedzie wielu podnieconych znowu WoW-em i wtedy ty bartek bedziesz dla nich mentorem ale dla mnie twoja propozycja jest smieszna.

Ja proponuje zobacz jak wyglada eve, vanguard, aoc, war i nie wspominam o wielu innych grac, wtedy bedziesz wiedzial wiecej i poznasz jak mozna sie swietnie bawic i WoW nie jest jedyna gra mmo na rynku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 15:08 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:08 
 
Cytuj:
proponuje się zalogować na BL i zobaczyć co to pvp i dynamika walki


Co to tylko na BLu jest dynamicznie?!

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:11 
 
bartek to ściemniacz i kolejny prowokator kłótni i wprowadza tylko niepotrzebne zamieszanie a sam w wara gra - tylko się do tego nie przyzna :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:13 
 
Nokiu$ napisał(a):
Cytuj:
proponuje się zalogować na BL i zobaczyć co to pvp i dynamika walki


Co to tylko na BLu jest dynamicznie?!


Na BL jest dynamicznie, bo tam bartek gra. Taki typ logiki: fajnie jest tam gdzie ja jestem, a w kazdym innym miejscu jest do dupy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:17 
 
r_ADM napisał(a):
Cytuj:
Po TBC gameplay w WoWie to tylko nudna farma


gameplay w tbc sie nie zmienil. przeczytaj jeszcze raz definicje gameplayu.


Zmienil sie i to diametralnie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gameplay

Vercin napisał(a):
Co by nie mowic obecnie war to jedyny oprocz wow mmorpg wart uwagi i pieniedzy na abonament


Dodajmy jeszcze ze Vercin innych mmo nie zna :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:20 
 
zabol a gdzie ja napisalem, ze nie masz prawa do wlasnego zdania?
oczywiscie, ze masz, natomiast srednio podoba mi sie wypisywanie glupot, ktore czynisz miejscami i tyle.
zabol dla ciebie hardcore gracz = pve.
niestety wszedzie gdzie zadajesz pytania dajesz do zrozumienia, ze pvp cie nie bawi/interesuje, nie miej wiec pretensji, ze aoc/war/dfo nie spelni twoich oczekiwan nigdy.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:21 
 
Prawda jest taka , ze po TBC doszlo niesamowicie duzo contentu, co dla wielu chyba bylo szokiem... Niestety WoW content w wiekszosci = grind jezeli chcesz byc l33t i to pve grind, a nie jak w war PVP grind ( co zreszta zobaczycie za 1-2 miesiace). TO samo co Daoc, w ktorego dalo sie biegac i robic rvr grind nonstop przez 2-3 lata. Ale wszystkie mmorpg to grind fest, bo trzeba jakos tego gracza przykuc do gry.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:30 
 
@Żabol
Jak gra się tak że byle do 40, a później się zobaczy to tak jest. Zacznij grać dla przyjemności, to nie wow.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:33 
 
Tu jest dla mnie + Warhammera , w wow musiałem lecieć do max evelu żeby mieć fun i end game , w war dobrze bawię sie już w T1 choćby przejmując BO.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:34 
 
MagPS napisał(a):
@Żabol
Jak gra się tak że byle do 40, a później się zobaczy to tak jest. Zacznij grać dla przyjemności, to nie wow.


żeby pograć dla przyjemności trzeba odpalić wow a nie jakiś crap jak warhammer...

gdzie gra wygląda jak single player, niby online

naciągarstwo....


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:35 
 
MagPS napisał(a):
@Żabol
Jak gra się tak że byle do 40, a później się zobaczy to tak jest. Zacznij grać dla przyjemności, to nie wow.


Swiete slowa Magps. WoW wypaczyl ludzi w tym wlasnie wzgledzie. Teraz nie wazne sa juz questy, fabula, klimat gry rpg, tylko byle do max levela wygrindowac, mechanicznie, bez uczuc, chinska farma levelu.
Ja sie fajnie bawie kazda gra mmo na kazdym levelu, smakuje ja, lubie wczuwac sie w fabule, poznac lore swiata w ktorym sie wszystko odgrywa itd.
Gry mmo przed era WoW mialy klimat a co najwazniejsze ludzie, ktorzy w nie grali mieli klimat :) teraz to syf, kila i mogila jesli chodzi o community graczy mmorpg. Porzadnych rpgowcow ze swieczka mozna szukac.
Co tu duzo gadac, wystarczy zobaczyc jakie to forum bylo przed era WoW a jakie jest teraz :)


_________________




Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 15:36 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:35 
 
Bloodleaf napisał(a):
Tu jest dla mnie + Warhammera , w wow musiałem lecieć do max evelu żeby mieć fun i end game , w war dobrze bawię sie już w T1 choćby przejmując BO.


lecieć to chyba musisz do wieczorówki już i się dokształcać żeby w końcy podstawówkę skończyć...


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:36 
 
Czyli zdobywanie keepa to caly endgame w war? Juz nic pozatym nie ma i wszystko widzisz od t1:P?
Bylem w kilku keepach zdobywanie kazdego wygladalo identycznie i kurde jak to juz caly gameplay to smutno mi.


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 15:37 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:36 
 
Huragan napisał(a):
MagPS napisał(a):
@Żabol
Jak gra się tak że byle do 40, a później się zobaczy to tak jest. Zacznij grać dla przyjemności, to nie wow.


Swiete slowa Magps. WoW wypaczyl ludzi w tym wlasnie wzgledzie. Teraz nie wazne sa juz questy, fabula, klimat gry rpg, tylko byle do max levela wygrindowac, mechanicznie, bez uczuc, chinska farma levelu.
Ja sie fajnie bawie kazda gra mmo na kazdym levelu, smakuje ja, lubie wczuwac sie w fabule, poznac lore swiata w ktorym sie wszystko odgrywa itd.
Gry mmo przed era WoW mialy klimat a co najwazniejsze ludzie, ktorzy w nie grali mieli klimat :) teraz to syf, kila i mogila jesli chodzi o community graczy mmorpg. Porzadnych rpgowcow ze swieczka mozna szukac.


no no

ludzie mieli klimat

jakie to poetyckie OMFG
co za idiotyzmy


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 15:37 przez bartek_b, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:36 
 
Huragan napisał(a):
MagPS napisał(a):
@Żabol
Jak gra się tak że byle do 40, a później się zobaczy to tak jest. Zacznij grać dla przyjemności, to nie wow.


Swiete slowa Magps. WoW wypaczyl ludzi w tym wlasnie wzgledzie. Teraz nie wazne sa juz questy, fabula, klimat gry rpg, tylko byle do max levela wygrindowac, mechanicznie, bez uczuc, chinska farma levelu.
Ja sie fajnie bawie kazda gra mmo na kazdym levelu, smakuje ja, lubie wczuwac sie w fabule, poznac lore swiata w ktorym sie wszystko odgrywa itd.
Gry mmo przed era WoW mialy klimat a co najwazniejsze ludzie, ktorzy w nie grali mieli klimat :) teraz to syf, kila i mogila jesli chodzi o community graczy mmorpg. Porzadnych rpgowcow ze swieczka mozna szukac.


Prosze prosze i kto to mowi :) A kto zrobil jako pierwszy w EU 40lvl dokiem?:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:39 
 
Vercin napisał(a):
Czyli zdobywanie keepa to caly endgame w war? Juz nic pozatym nie ma i wszystko widzisz od t1:P?
Bylem w kilku keepach zdobywanie kazdego wygladalo identycznie i kurde jak to juz caly gameplay to smutno mi.


mi jest już smutno od drugiego dnia jak zainstalowałem to badziewie- WARHAMMER= scenario i keepy, kurde jakie to zajmujące,
czekasz godzinę na scenario a keep to nuda i żenada


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:43 
 
Robak zostan nazi modem i zamknij ten topik albo przesnies do flames. Poziom dyskusji juz nawet nie jest zenujacy. Najgorsze, ze spora grupa odpowiada na debilne zaczepki paru niedojebow z wow.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:44 
 
a mi sie zdawalo ze 90% ludzi w war robi sc non stop jadac do 40 jak najszybciej:P?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.