mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 23:46 
 
Tak tak, mialem na mysli jedynie strone wizualna w koncu dobra prezencja to podobno polowa sukcesu.. Nie zrozumialem jednakze ( nie wiem czy to sennosc czy po prostu.. ) tych calych "tierow rozgrywki", to jest to jakos specyficznie podzielone? Akurat z tej strony przez Ciebie zaprezentowanej upatrzylem sobie White Lion'a z plaszczykiem a'la lwia glowka i zastanawiam sie jak to zdobyc etc. Chyba najzwyklej nie rozumiem podstaw.

Iniside, jakbys byl tak mily i dzialalaby stronka to prosilbym o PM

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 23:58 
 
Cytuj:
tych calych "tierow rozgrywki", to jest to jakos specyficznie podzielone?


http://warhammeronline.wikia.com/wiki/Campaign

Każda para konfliktu, w tym przypadku Orki i Krasnoludy jest podzielona na tiery.

Cytuj:
Akurat z tej strony przez Ciebie zaprezentowanej upatrzylem sobie White Lion'a z plaszczykiem a'la lwia glowka i zastanawiam sie jak to zdobyc etc.


Wszystko sprowadza się do tego, że zbierając rewardy z questów, dropy z mobów, nagrody za influence etc. (w danym tierze) i zakładając to na siebie, powinen ci wyjść ładnie wyglądający set itemów (tak że wszystko się trzyma kupy).

Jeszcze prościej, zasadniczo, każdy item z danej kategorii (hełm, buciki etc.) i danego tieru, wydropowany z moba bądź zdobyty z questu wygląda tak samo.
I kiedy zdobędziesz (nie ważne w jaki sposób, choć są wyjątki) wszystkie elementy twojej zbroi, będzie wyglądać to jak ładny set, a nie zbieranina różnych itemków.

Na przykładzie wizualnym.

http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/home/images/newsletter/05_2008/he_armor_WhiteLion_T2.jpg

Tak będzie wyglądał twój WL, jeżeli sobie pozbierasz itemki z tier2.

http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/home/images/newsletter/05_2008/he_armor_WhiteLion_T3.jpg

Tak, po wyposażeniu się w gear z tier3.

etc. itd.

A co do kolorków to inna sprawa, trzeba wszystko przekolorować żeby było jednolite.

Ide spać :P A ta stronka to betaleaks.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 07:06 
 
Mr.FooT napisał(a):
i pedalowatych elfow na karku (o ile dobrze zrozumialem :))


Te te, kotek, nie obrazaj pedalow moze, co?
senks.

Inside napisał(a):
Ok. To ja przemilcze okolo hmm 10 ? moze troche mniej dodatków do DAoC -;-. (skoro juz tak bardzo wam, ta gra fun sprawiala).


7 dodatkow, z czego wiekszosc nie wplynela znaczaco na itemizacje. Kilka dalo dodatkowe tereny, TOA dala zmieniona itemizacje na ktora wszyscy kleli na czym swiat stoi. Ciekawe jednak dlaczego ludzie zaczeli prosic o serwery pretoa, albo classic w daocu. Moze dlatego ze nie potrzebowali wlasnie takiego rozwoju jaki w tej chwili daje wow - ped za itemami ktory nie ma najmniejszego sensu? WAR jest tak skomponowany, ze item jest uzupelnieniem tego co napedza cie do grania - progresu w rr. Progres w normalnych levelach umozliwia progres w rr, i wydaje mi sie ze to wlasnie progres w rr bedzie glowna sila napedowa motywujaca do grania.
Dodam, ze ludzie potrafili 2 lata walczyc na okraglo w Emain i im sie ot nie nudzilo, wiec naprawd eInside - nie trzeba wprowdzac co miesiac nowego terenu zeby gra dawala duzo frajdy. Ktos kto tego nie przezyl - nie zrozumie jak to mozliwe, ale to jest mozliwe.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 07:33 
 
Cytuj:
Z jednej strony to plus, bo twoja postać nigdy nie będzie wyglądać jak jakiś żebrak albo klaun cyrkowy. Z drugiej jednak ogranicza to trochę ilość i różnorodność pancerzy danej klasy.

Nie moge sie zgodzic. Dzieki trophy system, mozna sobie doczepic jakas czaszke, kosci etc, do armora, Poatym mozna je malowac wedle swego upodobania (rozowy chosen FTW!)
Cytuj:
Progres w normalnych levelach umozliwia progres w rr, i wydaje mi sie ze to wlasnie progres w rr bedzie glowna sila napedowa motywujaca do grania.

Ok. Osiagam 80RR (co jestem niemal pewny potraw krocej niz dluzej) iii ?
Przeciez nie musza byc jakaies drama-zmiany. Ale warto wprowadzac jakies urozmaicenia.
WEzmy GW. Kolejne Dodatki, zasadniczo nic, szczegolnego w PvP nie zmieniali (nowe skille), ale wprowadzaly urozmaicenia :P.

Cytuj:
Iniside, jakbys byl tak mily i dzialalaby stronka to prosilbym o PM

Zrobione.

I BTW. Set MAgusa >>> wszystko inne. Tylko Ten dysk :<, ale w sumie 31RR dysk az tak tragicznie nie wyglada :>.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 07:42 
 
A ja jestem pewny ze zdobycie rr80 potrwa dluzej niz krocej bo w WARze nie chodzi o jak najszybsze zdobycie rr80. Zalozeniem gry nie jest "zdobycie high levela i wtedy dopiero zaczyna sie endgame". Endgame zaczyna sie na lvl1. Jesli bedziesz pedzil do lvl40 i rr80, farmowal zeby jak najszybciej to zrobic, to po prostu - o ile nie bedzie Ci sprawiac frajdy rvr jako taki - bedziesz sie nudzil.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 09:03 
 
inside tak jak napisal gabriel, nie grales w daoca, nie robiles scenariuszy w war - nie masz pojecia o czym piszesz.
mam zajebista satysfakcje jak z grupa randomkow spuszczamy wpierdol destro w scenariuszu, i tak samo sie wkurwiam jak przegrywamy.
i w dupie mamy punkciki. scenariusze sa dopracowane, fajnie rozwiazane, w ladnych lokacjach i wymagaja zajebistego teamworku, co wazne widac, ze wlasnie grajac w scenariuszach ludzie ucza sie grac razem.
inside jak chcesz miec nowy dodatek co pol roku to nie wiem, graj w obliviona.
wez pod uwage, ze w warhammerze masz 3 landy do zwiedzania i kupe terenu do ogladania. pytanie czy chcesz skupic sie na ogladaniu czy na graniu? bo jak ja wczoraj usiadlem na chwile zeby pograc i zaczalem joinowac scenariusze to skonczylem po 3h. i wcale nie dlatego, ze mi sie znudzilo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 09:15 
 
W scenariuszach mnie boli tylko to, ze sa instancjonowane :P.
Ze moga byc fajne. Wierze.
Jestemzboczony dla mnie to zawsze bedzie latwiejszy sposob na zdobycie punkcikow (bo akuart nie ma chetnych zeby cos zroznac z ziemia outdoor). Koniec.

W GW na Alliance Battlies potrafilem przesiedziec 12h :<. (pomimo ze to instancja w najczystszej formie :<).

A tak wogole. Ja sie pomiotami Orderu nie zadaje :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 09:19 
 
wyplenie z ciebie cale zlo w takim badz razie ;-p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 09:35 
 
Troche mnie przeraza ten czas, ktory przewidujecie na rr 80. Obie strony konfliktu mi sie podobaja i planowalem po jakims czasie sprobowac walki druga strona. Zeby cos osiagnac trzeba bedzie sie chyba skupic na jednej. Zastanawia mnie ratio na serwerach. Ja chyba pobawie sie w destro, zancznie wiecej klas mi sie tam podoba. Rzeczywiscie troche poprawili animacje w nowym paczu. Wieksza plynnosc jest. Mowie o filmiku ofc .:>


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 09:39 
 
bawic sie mozesz od lvl1.
przyznam szczerze, ze chyba najwiekszy fun mialem w tier1, potem tier2.
destro bedzie mialo znaczna przewage, ze wzgledu na klasy i skille.
w orderze zadna klasa nie ma dual wielda.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 09:46 
 
za to w tier3 postac zaczyna szacunowo wygladac :)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 09:47 
 
Przewagę ze względu na klasę i skille ?IB najlepszy tank w grze. RP najlepszy healbot, WP>DoK ze względu na 2h, WH>WE itd. Moim zdaniem Destro będzie maiło przewagę liczebną i tyle. Nie zdziwiłbym się gdyby było tak jak teraz w becie. Destro zajmuje Praag a potem rozbija się o mury Keepu w Reiklandzie. I tak w kółko :)

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 09:51 
 
Mysle , ze beda dozyc do zbalansowania stron nawet jesli na poczatku ktoras bedzie silniejsza. Mnie sie zwyczajnie bardziej podoba destro ze wzgledu na osobiste upodobania. O ile greenskins sa porownywalne dla mnie z dwarfami, to zdecydowanie chaos>empire i de>he w aspekcie modeli, setow i klas. Czekam na open bete i jakies wieksze, wiarygodne ankiety co do liczebnosci stron konfliktu i popularnosci klas.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 10:18 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Troche mnie przeraza ten czas, ktory przewidujecie na rr 80. Obie strony konfliktu mi sie podobaja i planowalem po jakims czasie sprobowac walki druga strona. Zeby cos osiagnac trzeba bedzie sie chyba skupic na jednej. Zastanawia mnie ratio na serwerach. Ja chyba pobawie sie w destro, zancznie wiecej klas mi sie tam podoba. Rzeczywiscie troche poprawili animacje w nowym paczu. Wieksza plynnosc jest. Mowie o filmiku ofc .:>


Tylko pamiętaj o tym, że jak będziesz grał na serwerze typowo RvR to na pewno nie będzie możliwości stworzenia chara z tej drugiej strony (no chyba, że usuniesz maina).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 10:25 
 
I dlatego ja sie piszę na Order , nie wiem dlaczego ale ze wszystkich klas najbardziej mi podchodzą RP i WL.

Co do zbalansowania liczebności stron to nie wiem jak by to miało być rozwiązane , ustawienie capa na serwerach dla danej strony czy jak.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 10:30 
 
Jestem pewny ze devsi widzac przewage destruction beda sztucznie buffowac order, juz widac teraz ze czesc klas jest zdecydowanie lepsza od podobnych sobie w destruction.
Jest tez mozliwosc ze ta przewaga destruction teraz zmniejszy sie po premierze bo dzieciarnia raczej zaleje order ze wzgledu ze to ci dobrzy i wtedy bedzie mozna ocenic proporcje.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 10:43 
 
Dzieciarnia zaleje raczej Destro ze względu na uber haxxorrzzz chosenów oraz emo mroczne dark elfy 8) A poważnie to sądzę, iż po równo obdzieli obie strony. Jedyną różnicę jaka widzę na chwile obecna w becie to, że w Orderze jest znacznie więcej healerów, którzy leczą zamiast dpsować :)

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 10:43 
 
Ja na poczatku chcialem grac Archmage (o bo taki el0 i wogole), Potem zobaczylem co robi Magus i ;o. a potem zobaczylem sety Magusa i ;oooo.
Sorc wyglada troche nie elo, ale jak robi taki rozpiedziel jak go maluja to sie wyproboje :>
Z Orderu to Birght Wizard, ale granie ludzim jest gay imo :P.
NO i Archmage jest calkiem el0.
Ale destro ma fajne opisy Spelli (wypalanie duszy ftw).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 10:49 
 
Viracept napisał(a):
Dzieciarnia zaleje raczej Destro ze względu na uber haxxorrzzz chosenów oraz emo mroczne dark elfy 8) A poważnie to sądzę, iż po równo obdzieli obie strony. Jedyną różnicę jaka widzę na chwile obecna w becie to, że w Orderze jest znacznie więcej healerów, którzy leczą zamiast dpsować :)

V.

Jak mialbym zgadywac to nastoletnia mlodziezy bedzie w orderze. Nie posiadam potomstwa, ale z moich obserwacji wynika, ze identyfikuja sie w przewazajacej mierze z pozytywnymi bohaterami. Chaos to bad motherfuckers, emo elfy samo zuo. Poczatkowe lokacje orderu sa bardziej kolorowe i przyjemne. Obstawiam rvr w postaci: mindless order's kids zerg vs. precyzyjna machina zniszczenia destruction. ;)
Magus jest naprawde fajny, ale ta tarcza mnie troche zniecheca. Pewnie bedzie zealot z tego powodu. Albo moze sorc, albo shaman...albo...


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 10:53 
 
Viracept napisał(a):
Dzieciarnia zaleje raczej Destro ze względu na uber haxxorrzzz chosenów oraz emo mroczne dark elfy 8) A poważnie to sądzę, iż po równo obdzieli obie strony. Jedyną różnicę jaka widzę na chwile obecna w becie to, że w Orderze jest znacznie więcej healerów, którzy leczą zamiast dpsować :)

V.


Dzieciarnia zawsze zalewa tą piękną stronę więc nie będzie to Destro tylko Order (tak jak jest ally w WoW).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.