mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 18:43 
 
Cypis moze jako moderator forum idz spamowac do swojego dzialu albo przemysl jaka funkcje tutaj pelnisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 18:48 
 
u niego w dziale nie mozna spamowac bo usuwa posty od razu.
za to tutaj uwielbia smiecic. niezle podejscie.

poza tym ten temat zle sie nazywa.
powinno byc wow vs reszta swiata.

vercin tak jak ci lufanga napisal. jest roznica pomiedzy robieniem 10 razy tego samego z karteczki w instancji, a walka z zywym przeciwnikiem.
jak nie widzisz roznicy to przykre.
ah i pierwsze mc nie bylo takie latwe jak ci sie wydaje.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 19:09 
 
Mendol napisał(a):
u niego w dziale nie mozna spamowac bo usuwa posty od razu.
za to tutaj uwielbia smiecic. niezle podejscie.

poza tym ten temat zle sie nazywa.
powinno byc wow vs reszta swiata.

vercin tak jak ci lufanga napisal. jest roznica pomiedzy robieniem 10 razy tego samego z karteczki w instancji, a walka z zywym przeciwnikiem.
jak nie widzisz roznicy to przykre.
ah i pierwsze mc nie bylo takie latwe jak ci sie wydaje.


Popieram, Cypis ma dziwne podejscie do moderowania... Troche za ostre... ale przynajmniej jest tam lepiej niz bylo kiedys.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 19:13 
 
Oyci3C napisał(a):
Cypis moze jako moderator forum idz spamowac do swojego dzialu albo przemysl jaka funkcje tutaj pelnisz.

Moderuje dzial (boldowanie jest fajne, amirite) dotyczacy Wowa tak jak uwazam to za stosowne, to znaczy ze tutaj nie moge troszeczke podyskutowac?

@Mendol
Standardowy belkot, jak zwykle nie odnosisz sie do posta. Zdazylem sie juz przyzwyczaic, carry on soldier.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 19:15 
 
cypis napisał(a):
Ić.


To tak gwoli dyskusji i nie to, ze sie czepiam bo sam czasami odpisuje jednym/dwoma znakami, ale nie piernicz, ze dyskutujesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 19:19 
 
cypis do ktorego twojego posta mam sie odniesc? bo napisales JEDNEGO, ktory ma cokolwiek wspolnego z tematem.
takze nie medrkuj bo nadal nic ci z tego nie wychodzi.
i nie nazywaj tego co tutaj piszesz dyskusja po napisaniu jednego posta, ktory nie jest debilnym komentarzem poprzednich.

no chyba, ze zaznaczeniem 'jestem w pracy jem pierozka z soczewica' chciales rozpoczac jakas.
belkotem to raczej mozna nazwac twoje 'twory' tutaj.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 19:19 
 
Zalezy co uznasz za dyskusje. Mozna brac przyklad z alta strone wczesniej, ktory ma problemy z utrzymywaniem zwieraczy na wodzy (bo z glowy te posty raczej sie nie wziely, hehe) albo mendola ktory ma klapki na oczach i wszedzie widzi wrogow bialej rasy.
Mozna tez sie kulturalnie pospierac, ale niestety ostatnio tutaj o to ciezko :(~

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 19:21 
 
zeby sie spierac trzeba posiadac jakas wiedze. i to najlepiej na wiecej niz jeden temat. takze chyba powinienes zrobic wypad stad cypis.
klapki na oczach bo? prosze cie zacznij uzywac konkretnych argumentow bo jak na razie twoje wycieczki to 'belkot'.

ah gdybys nie zauwazyl to czesc z nas dyskutuje w innych tematach zwiazanych z warhammerem. ty probujesz 'wykazac' sie tylko tutaj. co oczywiscie ci nie wychodzi.
idz trenowac arenki, moze kiedys cie w telewizji zobaczymy na turnieju.

aaa cypisku ty o pvp masz takie pojecie jak ja o pve w wowie :-)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 19:25 
 
Problem w tym, ze ani razu nie najechalem na warhammera, nie porownywalem go do wowa itp itd, ty natomiast mi to non stop przypisujesz. Stad klapki misiu.

Co do wiedzy, to zaraz sobie odpale Warhammera i poczekam trzy lata zeby Ci powiedziec jaka ta gra jest do dupy, dzielnie biorac przyklad z Ciebie.

edit: nvm, ciezko dyskutowac z kims kto edytuje posta co 30 sekund

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 19:27 
 
a wziales pod uwage to co mowilem 3 lata temu? to poczytaj.
bo z tego co pamietam wtedy mi sie podobalo.
i ze niby jak teraz nie ma prawa mi sie NIE podobac?
troche brak sensu tutaj widze.
i gdzie ja powiedzialem, ze wow jest do dupy?
tylko zaznaczam, ze w tej chwili wow jest DLA mnie do dupy.
a to robi roznice :-)
przypisuje ci tylko bzdurne komentarze tutaj na ktore nie pozwalasz u siebie w dziale. i tyle. bo przyznaj, ze tresci w twoich wypowiedziach w tym temacie nie bylo zbyt wiele.

czemu ciezko? nie nadazasz?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 19:34 
 
Mendol napisał(a):
a wziales pod uwage to co mowilem 3 lata temu? to poczytaj.
bo z tego co pamietam wtedy mi sie podobalo.
i ze niby jak teraz nie ma prawa mi sie NIE podobac?
troche brak sensu tutaj widze.

Ja tez. Wytlumacze jak trzylatkowi
Grales trzy lata temu i twoja wiedza opiera sie na stanie gry sprzed trzech lat (gasp, sporo sie zmienilo od tego czasu). Dlatego mnie smieszy jak mowisz, ze np pvp jest syfiaste nie majac pojecia o tym jak wyglada w tym momencie. Moze jak tak lubisz w kazdym momencie przypominac, ze to TWOJE zdanie to pisz w stylu 'trzy lata temu bylo niefajnie, nie wiem jak jest teraz' co?
Cytuj:
i gdzie ja powiedzialem, ze wow jest do dupy?
tylko zaznaczam, ze w tej chwili wow jest DLA mnie do dupy.
a to robi roznice :-)

Aha, no sorry. Myslalem, ze to oczywiste ze skoro piszesz posta to oczywiste jest ze jest to TWOJA opinia. Najwyrazniej jestes jak iniside, ktory musi dodawac 'imo' do kazdego posta zeby zaznaczyc ze to jego wlasne nieprzymuszone zdanie.
Cytuj:
przypisuje ci tylko bzdurne komentarze tutaj na ktore nie pozwalasz u siebie w dziale.

...wat
Cytuj:
czemu ciezko? nie nadazasz?

No ciezko. Odpisuje na jakies zdanie, klikam wyslij i nagle sie okazuje ze zdanie zniknelo bo doszlo do ciebie ze palnales jakas glupote i je skasowales. Wtedy ja kasuje swoj post zeby nie wyjsc na idiote ;]

Br, nie lubie ciac postow na kawalki ale tutaj musialem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 19:35 
 
To moze tak z innej beczki, Wy w ogole wiecie o czym Wy dyskutujecie i jak to wyglada w oczach innych?

:wtf:


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 19:37 
 
No, wiem, ale fajnie sie.
czyta takie dziwne.
zdania mendola.

edit; aha, no i +1 do gwiazdki!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 19:38 
 
a czy ja sie wyrazam tylko o pvp? nie. pisze ogolnie, ze wow calosciowo mi nie odpowiada. skoro nie odpowiada mi grafika, mechanika tzn., ze pvp mi tez nie odpowiada.
i tak lepsze to niz twoja 'dyskusja' tutaj bez zadnej praktycznej wiedzy o war'ze.
hm po twoich komentarzach tutaj ciezko bedzie ci udowodnic, ze nim do konca nie jestes :-)


wat? no tekst o kawie i pierozku byl naprawde super.
tak samo jak moj o pracy i kawie, ktory usunales.

dziwne? ja myslalem, ze wiekszosc jest w stanie zrozumiec to co chce przekazac. jesli masz z tym problem to moge ci wyjasnic szczegolowo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 19:41 
 
Cytuj:
Grales trzy lata temu i twoja wiedza opiera sie na stanie gry sprzed trzech lat (gasp, sporo sie zmienilo od tego czasu). Dlatego mnie smieszy jak mowisz, ze np pvp jest syfiaste nie majac pojecia o tym jak wyglada w tym momencie. Moze jak tak lubisz w kazdym momencie przypominac, ze to TWOJE zdanie to pisz w stylu 'trzy lata temu bylo niefajnie, nie wiem jak jest teraz' co?

IMO masz takie samo pojecie o PvP w mmo jak ja o WCG/ESL.
Zadne [;.

Bo areny/bg to nie jest pvp w mmo, tylko w Unrealu/Battlefield.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 19:41 
 
No i wracamy do punktu wyjscia: ja nie mam zadnej wiedzy o warze, Ty o wowie (przynajmniej nie taka 3letnia). Problem jest taki, ze ty piszesz o wowie a ja warze nie.
iniside napisał(a):
Bo areny/bg to nie jest pvp w mmo, tylko w Unrealu/Battlefield.

Pisalem to juz wczesniej, ty wolisz latac w zergu, ja wprost przeciwnie. Osmieszasz sie piszac, ze to nie pvp, nie pierwszy raz zreszta.
Czym sie roznia battlegroundy od scenarios?


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 19:43 przez cypis, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 19:41 
 
mendol mechanika ci nie odpowiada w wowie ? a w war ci odpowiada ? stary rozjebales mnie na lopatki swoja hipokryzja !

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 19:43 
 
A ja mam wiedze i o WoW i o WAR.

W WoW nie ma PVP, a bynajmniej nie w grywalnej formie dajaca frajde. Jest idiotyczne farmowanie. Ktos swojego czasu gdzies napisal:

"Oh my fucking god we have to farm PvP in WoW rofl, grats Blizzard"

N/c

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 19:45 
 
@up

Mi tam pvp w wowie sprawia przyjemnosc... Moze nie jest takie dopracowane jak w WAR ale potrafi sprawic przyjemnosc.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 19:46 
 
iniside napisał(a):

Bo areny/bg to nie jest pvp w mmo, tylko w Unrealu/Battlefield.


To zes teraz przyjebal..

Gdzie unreal do battlefielda, wez ty chociaz przeczytaj o czym te gry sa..


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.