mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 19:24 
Cytuj  
ryniek14 napisał(a):
Tyś żeś szit !!!!! Ta gireka jest wypasiona!!!! czasami sie nudzi ale tylko jak sie gra 8h dziennie. Tam sa naprawde spox ludzie ba nawet przez ta gre poznalem Przyjaciela!!! Gra jest cudowna naprawde polecam!!!


Poznales e-przyjaciela? Gratulujemy ! :roll: :roll: :roll:


Posty: 16
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 21:20 
Cytuj  
CENZURA


_________________
To jest podpis ;)


Posty: 45
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 21:24 
Cytuj  
Ta gra się podoba dużo ludziom!!! Będe musiał sprawdzić jak jest w praktyce.
Mam nadzieje ze nie polega na zabijaniu coraz to mocniejszych stworów. Można tam np. zostać burmistrzem, robić najazdy na miasta czy cos w tym stylu??


_________________
Przykro mi że twoje oczy nie widzą tu jakiegoś ciekawego podpisu, no ale nie miałem weny żeby go napisać... Może niedługo jakiś ciekawy podpisik tu zamieszcze

*

Posty: 120
Dołączył(a): 6.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 21:41 
Cytuj  
Horght napisał(a):
Poznales e-przyjaciela? Gratulujemy ! :rolll: :roll: :roll:

A jak ten e-przyjaciel to pedofi?l:P nie widziales tej reklamy "Dziecko w sieci" ryniek?:D Przeciez nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie :D

Ehh, niektorzy ludzie to sa dziwni :roll: Heh, poznac przyjaciela przez gre... moze jeszcze poznales go w biedzie? (brak mamony na jakis wypasny mieczyk) :lol:


Posty: 16
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 22:16 
Cytuj  
CENZURA

add by Zychoo:
Albo nauczysz sie panowac nad jezykiem albo zabiore Ci glos. Wybor nalezy do Ciebie.


_________________
To jest podpis ;)

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 16:12 
Cytuj  
Wiecie widze że są głupie komentarze do tego co powiedział ten kolega

powiem tak: da sie poznać kumpla przez gre bo np. w Project Entropia w niektórych polskich klanach są organizowane zjazdy (cały society spotyka się np. na dworcu w warszawie wschodniej) no i tam mozna poznac ludzi zobaczyc itd. więc nie ma tak że nie da się poznac nowych ludzi :P

Sorki za offtopic


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK

*

Posty: 89
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 19:35 
Cytuj  
Fum4R napisał(a):
Horght napisał(a):
Poznales e-przyjaciela? Gratulujemy ! :rolll: :roll: :roll:

A jak ten e-przyjaciel to pedofi?l:P nie widziales tej reklamy "Dziecko w sieci" ryniek?:D Przeciez nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie :D

Ehh, niektorzy ludzie to sa dziwni :roll: Heh, poznac przyjaciela przez gre... moze jeszcze poznales go w biedzie? (brak mamony na jakis wypasny mieczyk) :lol:

HEH sam żes pedofil widzialem reklame mam jego zdjecie spotkalismy sie i nie jest pedofilem!!!!!!!!!! a tak na marginesie to czy ty nie jestes dzieckiem slonca?

*

Posty: 89
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 19:38 
Cytuj  
Wogóle mnie nie rozumiecie. Po kiego grzyba wam to mowie jak wy swoje :har: chce zeby tu ktos pisal na temat kala . kala nie polecam bo jest nudziarski chodzisz na coraz lepsze monsterki i walisz i walisz a exp leci jakby chcial a niemogl!!!!!

*

Posty: 120
Dołączył(a): 6.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 20:29 
Cytuj  
ryniek14 napisał(a):
HEH sam żes pedofil widzialem reklame mam jego zdjecie spotkalismy sie i nie jest pedofilem!!!!!!!!!! a tak na marginesie to czy ty nie jestes dzieckiem slonca?

A czy Ty wiesz wogoole co to przyjaciel? To nie jest osoba, z ktora dobrze Ci sie gra, ktora raz na oczy zobaczyles i masz jej zdjecie. To osoba, ktora zawsze jest przy Tobie w potrzebie, ktora Cie wesprze i nigdy nie zawiedzie. Qmplem to ten gosciu moze byc, ale przyjacielem... nie sadze. Chyba ze mieszka w Twoim miescie niedaleko Ciebie, ale tak odrazu przyjacielem tez sie nie staje =P Pedofilem nie jestem, nie lubie dzieci. Mam swoja dziewczyne i jesli juz to wole z nia po ten teges ;) :P A dzieckiem slonca tez nie jestem. I nie unos sie tak bo zlosc pieknosci szkodzi :P
Cytuj:
kala nie polecam bo jest nudziarski chodzisz na coraz lepsze monsterki i walisz i walisz a exp leci jakby chcial a niemogl!!!!!

O prosze, a niedawno mowiles ze ta gra jest zajebista, ze full wypas i wogoole. Mowilem ze to szajs :P ;)


Posty: 1
Dołączył(a): 4.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 10:26 
Cytuj  
Wiem że dużo graczy mnie wyśmieje ale to jest muj pierwszy mmorpg i nie wiem jak sie zarejestrować żeby grć Prosze pomużcie

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 16:23 
Cytuj  
wchodzisz na http://kalonline.com/ i już dalej chyba wiesz ;)


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK


Posty: 10
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 10:56 
Cytuj  
Sciagnelem instalke, zarejestrowalem sie ( nie przyslali mi listu na maila )
Wchodze do gry loguje sie a tu zamiast postaci widac same tarcze -.-
Wie ktos jak to mozna naprawic ?? :P

Jak myslicie jest to spowodowane moim sprzetem czy moze tym ze nie przyslali tego listu ? :(

*

Posty: 89
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 16:57 
Cytuj  
Fum4R napisał(a):
ryniek14 napisał(a):
HEH sam żes pedofil widzialem reklame mam jego zdjecie spotkalismy sie i nie jest pedofilem!!!!!!!!!! a tak na marginesie to czy ty nie jestes dzieckiem slonca?

A czy Ty wiesz wogoole co to przyjaciel? To nie jest osoba, z ktora dobrze Ci sie gra, ktora raz na oczy zobaczyles i masz jej zdjecie. To osoba, ktora zawsze jest przy Tobie w potrzebie, ktora Cie wesprze i nigdy nie zawiedzie. Qmplem to ten gosciu moze byc, ale przyjacielem... nie sadze. Chyba ze mieszka w Twoim miescie niedaleko Ciebie, ale tak odrazu przyjacielem tez sie nie staje =P Pedofilem nie jestem, nie lubie dzieci. Mam swoja dziewczyne i jesli juz to wole z nia po ten teges ;) :P A dzieckiem slonca tez nie jestem. I nie unos sie tak bo zlosc pieknosci szkodzi :P
Cytuj:
kala nie polecam bo jest nudziarski chodzisz na coraz lepsze monsterki i walisz i walisz a exp leci jakby chcial a niemogl!!!!!

O prosze, a niedawno mowiles ze ta gra jest zajebista, ze full wypas i wogoole. Mowilem ze to szajs :P ;)

BEZ KOMENTARZA!!! o kalu mowilem tak bo byl fajny full wypas itd ale po dluzszym graniu sie nudzi!!!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 17:03 
Cytuj  
Skoro bez komentarza to prosze niekomentowac.
Panow ryniek14 i Fum4R prosze o nie zabieranie wiecej glosu w tej dyskusji. Dalsze rozwazania na temat przyjazni i ten teges z dziewczynami prosze prowadzic na poziomie wiadomosci prywatnych. Nikogo nie interesuja wasze wynurzenia dotyczace tych dwoch tematow. Bynajmniej nie w temacie o Kal.


_________________
Obrazek


Posty: 45
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 13:48 
Cytuj  
Doszedłem w tej gierce do 12 poziomu i mnie znudziła. Czy wy nie rozumiecie że nie opłaca się grać w gry tego typu??? Jeśli już macie grać w H&S to grajcie tylko i wyłącznie w diablo!!! Reszta, np. Kal jest do DUPY


_________________
Przykro mi że twoje oczy nie widzą tu jakiegoś ciekawego podpisu, no ale nie miałem weny żeby go napisać... Może niedługo jakiś ciekawy podpisik tu zamieszcze

*

Posty: 50
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 22:09 
Cytuj  
Moze w zlym temacie, ale co mi tam :P

Moge dac itemy i kase w: Rune Scape, HB pld, Hb moongate w zamian za kase i itemy w Kal Online (itemy najlepiej dla maga)
zainteresowani prosze pisac tutaj lub na gg 7145355

*

Posty: 173
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 22:13 
Cytuj  
:o :o thx za po,mysl na spedzenie czasu
juz sciagam klienta aha a moglby ktos mnie wesprzec finansowo i itemowo??
bede mial nick : storyn
jak cos to na gg:6253018(zawsze jestem niedostepny) :D :D :D :D :D :D


Posty: 4
Dołączył(a): 9.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 11:42 
Cytuj  
Kod:
Kal Onlina


Tutaj powinno byc chyba Online =)

Kod:
wypas gierka sciagajcie tylko 135mb

Kod:
super gierka zajmuje niecal 150 mb


ja nie wiem moze uzywasz specjalnego sciagaczo kompresora, ale u mnie ta gra zajmuje 238 mb.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 12:11 
Cytuj  
wiesz pierwsza wersja bez paczy tyle zajmowala...
A po 2 to czem sie trawaju a nie kolejaża...


Posty: 4
Dołączył(a): 9.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 18:08 
Cytuj  
spoko, czeme sie ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.