mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:37 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Deshroom napisał(a):
nie potrafie natomiast zrozumieć co złego jest w przekonywaniu do jednej gry czy do innej

Nic nie ma złego jeżeli przekonuje się ludzi na podforum danej gry.
nie rozumiem dlaczego tak uważasz :har: tak się przyjęło czy nie wypada czy co ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:37 
Cytuj  
Cytuj:
@up^iniside, nie-nie traci a ty jestes poprostu za glupi, zeby to zrozumiec.

Myśle, ze ty jestes za głupi, zeby zrozumieć, ze masz iść trolować gdzie indziej.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:45 
Cytuj  
postac reaguje tak jak powinna reagowac. fakt, ze nie zawsze animacja nadaza za tym co robimy ale nie jest to wielki problem.
uposledzony moze i jestem ale z pewnoscia nie w takim stopniu jak ty shadhun, daruj sobie wiec te wycieczki osobiste.

to nie jest forum wow'a.

olek jak ja gralem w wow'a od us bety. i nie sadze zebys mial jakiekolwiek pojecie jak ta gra wtedy wygladala.

dla was pvp to duel pod ogri ew. arenka 5vs5.

problemy w war'ze z reakcja zaczynaja sie pojawiac kiedy dzieje sie cos wiecej niz 1vs1. i sorry ale w waszym zajebistym wowie w open pvp skille odpalaly sie z 20sec lagiem wiec nie pierdolcie mi jaki to jest zajebisty.

olek chcesz oceniac, porownywac to idz do pogawedek albo flames.
tutaj rozmawiamy o war'ze, bugach, tym co sie nam podoba a co nie.
nie interesuja mnie naprawde wieczne porownania do gry, ktorej zajebistosc polega na tym, ze skopiowala wszystkie swoje pomysly z innych gier.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale w waszym zajebistym wowie w open pvp skille odpalaly sie z 20sec lagiem wiec nie pierdolcie mi jaki to jest zajebisty.
wiesz nie u mnie.
pomijam że podczas akcji w wow mam 50fps, a w war 2fps. jasne grafa może i fajna ale co z tego jak nie można z taka grać (patrz AoC)

nie napisze jaki mam sprzet bo Shad dostanie bana :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 10 paź 2008, 08:48 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:48 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Cytuj:
@up^iniside, nie-nie traci a ty jestes poprostu za glupi, zeby to zrozumiec.

Myśle, ze ty jestes za głupi, zeby zrozumieć, ze masz iść trolować gdzie indziej.

wtedy nie mialbys juz z kim tu rozmawiac, inni najwyrazniej omijaja twoje posty bardziej niz moje. Biore tez pod uwage fakt, ze cytujac nie masz przyjaciol, kolegow, itd ...ja zas mam w sobie wiele litosci dla zwierzat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:51 
Cytuj  
srodkowy_olek napisał(a):
iniside napisał(a):
Cytuj:
@up^iniside, nie-nie traci a ty jestes poprostu za glupi, zeby to zrozumiec.

Myśle, ze ty jestes za głupi, zeby zrozumieć, ze masz iść trolować gdzie indziej.

wtedy nie mialbys juz z kim tu rozmawiac, inni najwyrazniej omijaja twoje posty bardziej niz moje. Biore tez pod uwage fakt, ze cytujac nie masz przyjaciol, kolegow, itd ...ja zas mam w sobie wiele litosci dla zwierzat.

Zajebiscie. W dupie mam ze omiaja moje posty w ktorych, delikatnie ci mowie zebys poszedl przypudrowac nosek.
Nie wiem jak ty, ja ekolegów nie potrzebuje w tym temacie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:53 
Cytuj  
deshroom no super, ze w grze sprzed 5 lat masz fpsow.
ale serio nie interesuje mnie to tutaj. idz poflexowac na forum wowa.
grales w niego 5 lat temu? widziales co sie dzialo przy bossach? jak nagle pojawialo sie 80 osob kolo niego?
nie masz zielonego pojecia jak to wtedy wygladalo.
ja w wara moge grac i nie mam problemow z klatkami nawet w windowed mode, takze nie widze tutaj problemu.

anyway dlaczego nikt nie porownuje war'a do vg, lotro, ddo?
sorry ale wow naprawde zostal juz pobity na glowe przez inne mmo jesli chodzi o walke, wyglad, questy, klimat.
moze czas sie z tym pogodzic.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:53 
Cytuj  
iniside napisał(a):
srodkowy_olek napisał(a):
iniside napisał(a):
Cytuj:
@up^iniside, nie-nie traci a ty jestes poprostu za glupi, zeby to zrozumiec.

Myśle, ze ty jestes za głupi, zeby zrozumieć, ze masz iść trolować gdzie indziej.

wtedy nie mialbys juz z kim tu rozmawiac, inni najwyrazniej omijaja twoje posty bardziej niz moje. Biore tez pod uwage fakt, ze cytujac nie masz przyjaciol, kolegow, itd ...ja zas mam w sobie wiele litosci dla zwierzat.

Zajebiscie. W dupie mam ze omiaja moje posty w ktorych, delikatnie ci mowie zebys poszedl przypudrowac nosek.
Nie wiem jak ty, ja ekolegów nie potrzebuje w tym temacie.


!!Ole!!
cool, tylko uwazaj bo ci zylka peknie ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:56 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
grales w niego 5 lat temu? widziales co sie dzialo przy bossach? jak nagle pojawialo sie 80 osob kolo niego?
grałem od open bety i nie było to 5 lat temu. nagle się pojawiało ?
ja to nazywam BrainLag


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 09:00 
Cytuj  
Cytuj:
sorry ale wow naprawde zostal juz pobity na glowe przez inne mmo jesli chodzi o walke


Nie, nie został i długo nie zostanie, obawiam się że dopiero przez kolejny mmo blizza.


Cały czas sam combat wowie jest najbardziej intuiyjny, najbardziej dynamiczny, najlepiej responsywny.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 09:03 
Cytuj  
Cytuj:
anyway dlaczego nikt nie porownuje war'a do vg, lotro, ddo?

VG zfailował na starcie. Poza fanami EQ nikt tam nie poszedł grać a i oni szybko wymiękli. Nikt nie jest w stanie pronwac do czgos czego nie widzial na oczy.
LOTRO to taka PvE popierdółka. Nie wiem, moze to i fajne. Mnie odrzuciło po 2h męczenia.
DDO
Na forum, tutaj, poszły jakieś plotki ze gra jest chujowa i do dupy i nikt w nia nie chciał grać. Chociaz PvE ma 100x lepszy niz zabugowany Vanguard..
No i troche dziwne rozwiazanie z instancjonowanie wszystkiego co sie da.
Co nie zmienia faktu, ze DDO ma wzorcowy system szukania grupy (tak pierwsza z brzegu funkcjonalnosc podaje).

Sorry, większość osób nawet nie wie ze istnieja jakies inne gry niz WoW. A kazde mmo jakie widza wszystko zerznelo z WoWa (nawet jesli powstało przed nim).
Cytuj:
Cały czas sam combat wowie jest najbardziej intuiyjny, najbardziej dynamiczny, najlepiej responsywny.

Combat AoC >>> Combat WoW.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 09:05 
Cytuj  
Zawsze mnie zastanawiało czemu np Vercin co chwila ma bany a taka ciota jak srodkowy_olek już nie.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 09:08 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
postac reaguje tak jak powinna reagowac. fakt, ze nie zawsze animacja nadaza za tym co robimy ale nie jest to wielki problem.
uposledzony moze i jestem ale z pewnoscia nie w takim stopniu jak ty shadhun, daruj sobie wiec te wycieczki osobiste.

to nie jest forum wow'a.

olek jak ja gralem w wow'a od us bety. i nie sadze zebys mial jakiekolwiek pojecie jak ta gra wtedy wygladala.

dla was pvp to duel pod ogri ew. arenka 5vs5.

problemy w war'ze z reakcja zaczynaja sie pojawiac kiedy dzieje sie cos wiecej niz 1vs1. i sorry ale w waszym zajebistym wowie w open pvp skille odpalaly sie z 20sec lagiem wiec nie pierdolcie mi jaki to jest zajebisty.

olek chcesz oceniac, porownywac to idz do pogawedek albo flames.
tutaj rozmawiamy o war'ze, bugach, tym co sie nam podoba a co nie.
nie interesuja mnie naprawde wieczne porownania do gry, ktorej zajebistosc polega na tym, ze skopiowala wszystkie swoje pomysly z innych gier.


Mendol, ta postac nie reaguje jak powinna, ona najwyzej twoim zdaniem reaguje tak jak powinna. Naszym/inszym zdaniem reaguje z jakims idiotycznym opoznieniem....
=tu sam sie cutne bo wszystko to juz zostalo powiedziane wczesniej=
co do tego kto w co i kiedy gral - nie uwazam tego za dobry argument - ale jak mi zarzucacie jestem altem, moj first-forumchar ;] jest na liscie "uzytkownicy" na pierwszej czy tam drugiej stronie ;]
To_nie_jest_argument - ale mysle, ze gram w mmo dluzej niz 99.9% z was. Nie daje mi to zadnej przewagi w dyskusji, ale ..skoro chcesz sie przebijac na daty i na to co kto widzial onegdaj.

Tak ludzie tutaj rozmawiaja o warze, ale nie warze zamknietym w szklanej kuli, w ktorej nikt nie moze go skrzwdzic i skrytykowac. Czy tez bron boze porownac do gry-ktora-sciagala-od-innych
Samostanowiaca sie idea, jedyna w bezmiarze wszechswiata... ;]]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 09:09 
Cytuj  
Vercin bany? woot?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Posty: 36
Dołączył(a): 5.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 09:11 
Cytuj  
To jest jakas masakra :( jaki temat sie nie czyta porównanie WAR do WOW moze juz starczy ?

co do samej gry moze ktos sie orientuje kiedy zostanie dodana cieciwa do luku u SW, tak wiem w WOW byla a tu niema OMG

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 09:11 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Zawsze mnie zastanawiało czemu np Vercin co chwila ma bany a taka ciota jak srodkowy_olek już nie.


gdyby banowali tu za bycie ciota, to juz dawno bys polecial.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 09:11 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Zawsze mnie zastanawiało czemu np Vercin co chwila ma bany a taka ciota jak srodkowy_olek już nie.


Bo środkowy olek mimo swoich trollowych zapędów pisze bardziej z sensem niz 90% użytkowników tego forum, wliczając mnie ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 09:12 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
MagPS napisał(a):
Zawsze mnie zastanawiało czemu np Vercin co chwila ma bany a taka ciota jak srodkowy_olek już nie.


Bo środkowy olek mimo swoich trollowych zapędów pisze bardziej z sensem niz 90% użytkowników tego forum, wliczając mnie ;)

Nisko sie cenisz :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 09:13 
Cytuj  
srodkowy_olek napisał(a):
To_nie_jest_argument - ale mysle, ze gram w mmo dluzej niz 99.9% z was. Nie daje mi to zadnej przewagi w dyskusji, ale ..skoro chcesz sie przebijac na daty i na to co kto widzial onegdaj.


Zapomniałeś dodać że jesteś tylko altem, kolesia któremu nudzi się w pracy, a boi się pisać co myśli z maina.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 09:13 
Cytuj  
lol shadhun widze, ze ze z fanboja przeszedles na kolejny stopien wtajemniczenia.
proponowalbym abys sprobowal pograc w cos innego. bo wydaje mi sie, ze pograles w wowa, teraz grasz w wara i na tej podstawie wyciagasz wnioski.

walka w ddo > wow
walka w aoc > wow

deshroom prosze cie nie pierdol skoro nie masz pojecia o czym mowie.
grasz od open bety czego? us? i w retailu nie bylo lagow w open rvr? prosze cie zastanow sie zanim znowu cos napiszesz.

no biorac pod uwage, ze jedyne porownanie jakiego dokonujesz odnosi sie do wow'a, to z pewnoscia mozemy zalozyc, ze grasz dluzej niz 99% z nas w mmo.
sorry ale nie masz pojecia o czymkolwiek zwiazanym z tematem, poza jakas tam wiedza na temat warcrafta, ktory serio jest juz w tej chwili gra dla dzieci i wielbicieli swiecacych sie itemkow.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.