mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 25
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 06:46 
 
Lambert napisal->>>>>>>Tibia rulez. I w tej grze nie chodzi o grafę więc się jej nie czepiajcie. W Tibi idzie o grywalność i klimat. Jest to kamień milowy w grach MMORPG.Wiec graj w nią jeszcze do 2099 roku .to nic ze są 1000000 razy lepsze darmowe mmorgi ty bedziesz dalej gral w tibie i jak co noc bedą ci sie snic piksele.Ludzie dajcie se juz spokuj z tą Tibią .

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 08:57 
 
a po co się wqrzać?
może chłopak ma słaby komputer i nic innego mu niepódzie :/
...

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 15:41 
 
Podobno Tibia to syf jest......


Posty: 34
Dołączył(a): 7.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 15:57 
 
Ludzie cytaty typu "Tibia ma słabą grafikę", "Tibia nie ma grywalności" moim skromnym zdaniem są nie na miejscu. Tibia tak jak każdy "szanujący się" MMORPG rozwija się. Na przykład w najbliższym czasie będzie UPDATE dodający do gry zupełnie nową krainę, nowe potwory, itemy i kilka inntm ciekawych rzeczy, oraz to czego się tak coniektórzy czepiają: ZOSTANIE POPRAWIONA GRAFIKA, fakt, że nie będzie grafika z DOOMa 3, czy Unreala 2004 ale skąd wiecie, może już niedługo zostanie utworzony kilent 3d tak jak miało to miejsce w przypadku Ultimy. Jeżeli już coś się wam nie podoba to nie zaśmiecajcie forum uwagami typu "...Tibia to syf..". Jeżeli komuś się ta gra podoba to niech w nią gra i życze mu z całego serca powodzenia, jeżeli nie to niech idzie pograć w coś innego i się powstrzyma od złośliwych uwag, które czasami nie mają podstaw.

Osobiście zachęcam ludzi do gry w Tibie. Mozna poznać naprawde ciekawych ludzi. A jeżeli będziesz się normalnie zachowaywał w świecie gry to wejdziesz w niego bez większych problemów typu np. PK.

Pozdrowienia


_________________
"...i tak wszyscy zginiemy..."


Posty: 25
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 17:57 
 
hmm reasumując w skali 0-10 :
grafika->1(dla maniaków tibi 1,5),Dzwiek->2(dla maniakuw 3),grywalnosc->4(dla maniaków 5 lol). A teraz do zeczy :z raportu wynika ze tibia choc ma pewnom grywalnosc jest juz za stara .I niech nikt mi tu nie muwi ze liczy sie grywalnosc (a jak sie komus liczy tylko grywalnosc i ma jak wiadomo 33 mhz 16 ramu i karte 0,5 mega to mam mmorga dla niego http://www.kurnik.pl).A tak przy okazji mam extra pomysl qrde czemu wczesniej na niego nie wpadlem ;p------->>>>>>>>>>>>>>>>>>> PROPONUJE ZAMNĄC TEMAT I POGRZEBAC RAZ NA ZAWSZE TIBIE.AMEN!!!!!!!!

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2004, 01:38 
 
Hmmm niezly kurnik.....
a co do Tibi może zbyt pochopnie osądziłem
(wyrzuty sumienia) może w nią zagram...


Posty: 48
Dołączył(a): 30.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2004, 08:23 
 
Zaraz Zaraz!!, w tibia były jakieś dzwięki?? Nosza albo miałem coś nie tak z głosnikami albo całkowicie oguchłem :grin:. Jak dla mnie tibia dostaje -5 za scieżke muzyczną ;] i -5 za odgłosy ;]. Ah te przepiękne odgłosy mieczy uderzających o sobie, Huk rzuconego Firebala;] to było by coś...


"Jedyne co nas ogranicza to nasza wyobraźnia"


Posty: 1
Dołączył(a): 12.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2004, 11:34 
 
kazdy ma prawo grac w to co go jara, tibia moze nie kasuje grafa ale zawiera dosyc sporo ciekawych rzeczy. takze tych ktore wymienia sie jako negatywy, mam na mysli PK, zlodzieje, PG. samo obserwowanie ludzi tego pokroju i ogolnie relacji miedzy ludzkich w grze juz moze sie podobac. srry jezeli napisalem zbyt pobieznie, ale glownie chodzilo mi o to ze jechanie na taka czy inna giere jest n00by :wink:


Posty: 34
Dołączył(a): 7.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2004, 19:02 
 
Coś tu ucichło ostatnio :o

:wtf:


_________________
"...i tak wszyscy zginiemy..."


Posty: 34
Dołączył(a): 7.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 08:10 
 
czyli topic umrał :]


_________________
"...i tak wszyscy zginiemy..."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2004, 12:37 
 
Cytujac Bogusia L.:
"A kto umarl, ten nie zyje"

Nie wskrzeszaj bezsensownymi postami.


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 18:41 
 
Tibia rulezzzzzzzzzzzz :P .A ja się zdziwiłem że mi temat wykosowali, tera już wiem ale myślałem że nie ma takiego :har: .
Dobra, ja mam pytanko:Wczoraj gram w Tibie... i nagle mnie wykopuje :o .No to zdziwko po maksie,nie?Potem prubóje włączyć i muwi że niepoprawne hasło,no to cancel i jeszcze raz prubóje:konto zablokowane na 5min. :o ,mówie:dobra to włącze za pół godziny...zjem obiad i wogle.Wracam to to samo:Zablokowane na 5min.K**wa co to jest do wacława?Teraz włanczam i już...UWAGA:godzine sie ładuje lista charów.Plz,HELP! :wtf: :(


_________________
,,Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo."


Posty: 15
Dołączył(a): 27.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 17:55 
 
hehehehe....

a ja jak nie mam kasy to hackuje postacie na tibii :P i potem jakims ciulom sprzedaje XD glupek da mnostwo kasy za chara a i i tak dlugo nie pogra bo mu lvl nie bedzie chcial skoczyc w gure XD i zostanie na jakim go kupil XD a ja se kupie jakas fajo gierke :D wiec nie obrazac mi tu tibii bo o dobry sposob na KASE

a tak prywatnie uwazam ze tibia to MEGA syf :D

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 13:38 
 
Eh ludzie ja gram w Barsawie jest to MUD grafika=0 (txt), dzwiek=0(no chyba ze wlonczysz sobie winampa) i kij ja w to gram grafika zerowa itp. ale ludzie ta gra przynajmniej ma klimat, a nie jak inne wyjdziesz na rynek i zaczniesz gadac jak tam o sprawach dotyczacech zycia realnego, no przeciez to jest bezses jak grasz w gre to gadasz o rzeczach w grze a nie: "o nie musze konczyc mamuska przyjechala", czy tez: "jutro mam sprawdzian musze konczyc, musze isc do pracyj". nie to zebym ja nieraz niegral w gry typu Mu L2 mimo ze to niema klimatu i sie w to gra max tydzien bo ci sie znudzi bo bedziesz mial kasy jak lodu nic ci niepodskoczy itp. Wedlug mnie najwazniejsze w grze mmorpg jest KLIMAT, a niestety malo gier online ma go.
po 2. Nie ma takiego czegos jak chakne ci konto i se go sprzedam(w Barsawi oczywiscie) bo tam kazdy char ma swoja histori i Zajedwabiscie latwo poznac ze to nie ta osoba teraz gra na tym koncie i wtedy koto banuja i kasuja :P )
PS. (polecam UO, MUDy np.barsawie)

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 17:04 
 
TIBIA JEST DO D*** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! It s my enemy number 1 ! Takie gry trzeba tępić do cholery... Lepiej se w Darkeden pograjcie albo w Diablo chociaż jedynke bo jak sie uzależnicie od Tibii *czyt. syfu* to koniec waszego życia... Tibia nie jest grą z którą chcielibyscie spedzic reszte zycia... uwiezcie mi... TIBIA SUX. To jest gra dla ludzi ktorzy albo maja peceta 50mhz 2ramu i zintegrowana karte graficzna VGA 16 kolorow albo dla ludzi bardzo zdesperowanych ktorzy naprawde nie maja w co grac... Jesli wasz kolega gra w tibie a wy chcecie isc w jego slady to zastanowcie sie 2 razy nad tym co napisalem bo wg mnie *nie tylko* nie warto zaczynac gry w ta gre.

PS: Tibia jest jeszcze dla tych ktorzy chca dojechac do 50 lvla i sprzedac postac na alegro za 500zl ale nie widze zadnej przyjemnosci z tego ze ktos ujezdza na twoim charze...


_________________
Obrazek

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 18:52 
 
Ja lubie tepić takich idiotów jak ty, którzy zjadą sobie jakąś gierkę i myślą, że są fajowi. Nie podoba Ci się? Nie graj. Nikt nie każe. A te twoje "wyjebiste" dark eden i diablo ma mega pr0 grafike i co poza tym?
Hm...
Dark Eden -> Pro lagi, kocham to kiedy ktoś do mnie msguje i dochodzi po 20 minutach. Pomijam to, że to zwykły hach'n'slash, z mega chałowymi mapkami (lol 3 dungeony i wszystkie takie same). Fajne są też motywy kiedy 15 osób stoi koło npc i nie można zagadać... Ah i jakie ciekawe pvp... 3 ciosy i gość pada, chyba że bedzie naciskał ciągle F1 zżerając mase potionów

Diablo (na battlenet, bo single to extra mmorpg, prawda?) -> Hm, duży problem, wpisać na singlu "player 8", zrobić pro lvl 90 i eksportować do siecii. Dla leniwych kilka nocek botowania i czarodziejka lev90 gotowe. No ekstra. Fajnie jest też, kiedy po loginie [napisałem logoucie, srol :P] odrazu padasz, bo pkerzy kampują spawny (tak samo jest w dark eden).


Ostatnio edytowano 9 gru 2004, 18:03 przez Zap, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 20:59 
 
Ja osobiscie do Tibii nic nie mam ale jest duzo ciekawszych gierek. Jak chcecie sie klucic to od tego jest Flame.


_________________
Obrazek

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 11:00 
 
Hehe zauwazylem ze osoby ktore sa ZA Tibia maja po 1 poscie :D nie wiem dlaczego, czyzby to byla jedna osoba robiaca full kont i piszaca posta "ale ta tbia fajna" Coprawda ja tez niemam full postow no ale :P (poszukajcie postow typu "Tibia rulezz" i zobaczcie ze osoba ta ma zazwyczaj 1 post hehe dziwne)

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 16:23 
 
Akurat ilosc postow nie ma tu nic do rzeczy


_________________
Obrazek

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 17:54 
 
Zap napisał(a):
dark eden (...) ma mega pr0 grafike


No akurat DarkEden ma kiepską grafikę, ale w tej grze liczy się klimat. A co do Tibii - kiedyś grałem, może nie jest aż tak kiepska, też miałaby by swój dobry klimat, gdyby nie to "towarzystwo". Jak już ktoś mówił - wszyscy tylko kradną, PK-ują i nie można się zazwyczaj z nimi dogadać, bo większość to niedojrzałe dzieciaki (moi koledzy na przykład :) ) albo jacyś dresiarze, którym udało się założyć konto, zrobić to może bowiem każdy.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.