mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2006, 19:32 
Cytuj  
to daj screeny


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!


Posty: 32
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 09:36 
Cytuj  
http://www.warhammeralliance.com/page_t ... ml#general
zebrane w jednym miejscu info o W.A.R "The War Guide"


_________________
support war against christianity


Posty: 38
Dołączył(a): 31.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 11:10 
Cytuj  
A ja bym wolał nie zwykły warhammer tylko wahrammer 40k :}


_________________
Obrazek
Opcja EDYTUJ
Opcja SZUKAJ

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 11:24 
Cytuj  
Crus666 napisał(a):
A ja bym wolał nie zwykły warhammer tylko wahrammer 40k :}


Jeszcze mi powiedz co to ma do tematu i kogo to obchodzi co ty bys wolal?

Co do tematu, ciekaw jestem czy WH bedzie przebojem pokroju wow czy tez nie... Jesli bedzie pvp based to mam nadzieje ze dzieci zostana przy warcrafcie:)

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 14:23 
Cytuj  
Q. Will WAR support physics processor technology?
A. Yes, WAR will include support for the AGEIA physX processor, although it will not be necessary to have one to play the game.

====================================

physX processor? ktos moze to wyjasnic?

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 14:33 
Cytuj  
Crus666 napisał(a):
Co do tematu, ciekaw jestem czy WH bedzie przebojem pokroju wow czy tez nie... Jesli bedzie pvp based to mam nadzieje ze dzieci zostana przy warcrafcie:)

A ja mysle, ze jak WH okaze sie przebojem to siegna po niego zakompleksieni gracze, ktorzy nienawisc do WoW wyssali z mlekiem matki. 8)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 14:35 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
physX processor? ktos moze to wyjasnic?


Z google: http://www.ageia.com/

Nawet dzisiaj czytałem: http://pclab.pl/art19719.html

8)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 15:44 
Cytuj  
No niezle, juz mysla o physX w mmorpg... narazie te karty kosztuje po 1k pln, ale w przyszlosci stana sie tak popularne jak dawniej akceleratory grafiki, z czasem beda zintegrowane w k. grafiki.


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 16:03 
Cytuj  
Juz ATI i NVIDIA chca zaprezentowac swoje rozwiazania co do fizyki.

EDIT: Jakos taki goly post wyszedl. Anyway, ma to wygladac alla SLI jedna karta bedzie obliczac grafike a druga fizyke.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 17:40 
Cytuj  
No niezle, juz mysla o physX w mmorpg...

CoV obsluguje physX.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 09:06 
Cytuj  
EA Snatches Up Mythic

EA has added yet another company to their empire, entering into an agreement with Mythic to make them a wholly-owned studio dedicated solely to MMO game creation. While this isn't quite official yet - all the normal channels and regulatory committee have to have their say - EA expects the deal to be completed in their second fiscal quarter of 2007.

The 175 person strong Mythic team will remain in Fairfax, Virginia, and Mark Jacobs, President, CEO, and co-founder of Mythic gets a title change to Vice President, General Manager of EA Mythic. Rob Deton goes from Vice President, COO and co-founder to Vice President, COO of EA Mythic.

"The addition of Mythic to the EA family reflects our deep commitment to the online gaming market worldwide. Mythic will bring one of the industry's most talented MMORPG teams to EA. Together, we will create games that will introduce MMO players to a whole new level of game play and excitement," said Paul Lee, President, EA Studios.

WHO pwnt.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.


Posty: 32
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 16:30 
Cytuj  
...ehh a jeszcze wczoraj mówiłem że nie lubie EA. Cóż teraz Mythic dostanie spory zastrzyk gotówki i dojdzie zapewne sporo developerów.
Więc pewnie i sama gra ukaże się wcześniej ...ale czy można ufać EA
:( Stary dobry Blizzard to już przeszłość, Mythic wykupione ..czas pokaże co z tego będzie....


_________________
support war against christianity

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 16:43 
Cytuj  
christcrusher napisał(a):
Cóż teraz Mythic dostanie spory zastrzyk gotówki i dojdzie zapewne sporo developerów.

Tak samo jak w E&B, MotorCity Online i UX:O? Raczej mozna sie spodziewac likwidacji projektu, a takze zaorania DAoCa. Nie od dzis wiadomo, ze EA upierdala swoje MMOGi, a nie je finansuje.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 32
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 17:07 
Cytuj  
DAOC jest jednym z (naj)lepszych mmo. Mythic to doświadczona firma zapewne miała swoje powody i dobrze to przemyślała .Pozostaje być dobrej myśli ,przy odrobinie szczęścia .... Różowo nie jest, zobaczymy w jakim kierunku gra się rozwinie


_________________
support war against christianity

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 17:55 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
christcrusher napisał(a):
Cóż teraz Mythic dostanie spory zastrzyk gotówki i dojdzie zapewne sporo developerów.

Tak samo jak w E&B, MotorCity Online i UX:O? Raczej mozna sie spodziewac likwidacji projektu, a takze zaorania DAoCa. Nie od dzis wiadomo, ze EA upierdala swoje MMOGi, a nie je finansuje.

X.


Xanth dobrze gada , polac chlopakowi , gdzies byl nawet zgrabny artykulik
o EA jak to ladnie zjebala zajebiste mmog -projekty Orgina a to byl poczatek...

mozecie panowie wypic kielicha za WHO bo juz go nie zobaczycie ,sad but true :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 18:36 
Cytuj  
Tia, na pewno Mythic doszlo do porozumienia z EA tylko po to, zeby za 3 miesiace ich rozwiazali... Litosci :) Imho EA po prostu zweszyla kase na bardzo dobre dochody z tego MMORPG - pewnie zazdroszcza Vivendi heh.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 18:56 
Cytuj  
zobaczymy , ja obstawiam z X ze zrobi tak jak robili do tej pory , naiwnys ragnarok , cos jak polscy kibice pilki noznej - kazdy ma nadzieje ale czuje przez skore ze niespodzianki nie bedzie :]

EA uwalila projekty 10 x lepsze od WHO i DFO razem wzietych


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 19:15 
Cytuj  
Nie wiem czy wszyscy zauwazyli, ale EA robi ten sam krok co Vivendi. Wykupuje firme developerska w okolicach szacowanej daty premiery.
Nic nie doklada do samego projektu, tylko sie zajme promocja i dalszym rozwijaniem lub "EA rozwijaniem", whatsoever.
Typowy krok manipulacyjny. Mythic jest niepewny przyszlosci, a z kasa EA to moga duzo wiecej zdzialac podczas release. _Jezeli_ EA nie zrobi to w czym jest najlepsza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 19:18 
Cytuj  
Jakie EA ma/miala mmogi?

- Sims Online (haha, ma sie dobrze)
- Ultima Online (jeszcze dycha, ledwo)
- MotorCity Online (Need4Speed Online, zaorane)
- Earth & Beyond (wpierw zaorany Westwood, potem sama gra)
- Ultima Online 2 (skonczylo sie na fazie projektow, zaorane)
- Ultima X Odyssey (przy prawie zakonczonej grze udupili, zaorane)
- i pare innych tytulow, ktore nie wyszly po za faze projektow, zaorane oczywiscie.

Patrzac na ta statystyke, czego mozna sie spodziewac po WHO i DAoCU? Powiem wam, WHO zostanie upierdolony z marszu, DAoC sladem E&B bedzie jeszcze jakis czas ciagniety, a potem uwalony. Bo EA od dawna powtarza, ze nie interesuja ja MMOGi, tylko gry sportowe i inne badziewia typu Battlefield. I naprawde nie chcialbym byc prorokiem, ale fakty mowia same za siebie :/

X.

PS. Nadal najbardziej zal mi E&B, zaorac taka fajna kosmiczna latanke to trzeba naprawde byc pierdolnietym. I chuje nawet nie chca mimo prosb i blagan odsprzedac kodu gry :/


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 20:16 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
J Bo EA od dawna powtarza, ze nie interesuja ja MMOGi, tylko gry sportowe i inne badziewia typu Battlefield.


"The addition of Mythic to the EA family reflects our deep commitment to the online gaming market worldwide. Mythic will bring one of the industry's most talented MMORPG teams to EA. Together, we will create games that will introduce MMO players to a whole new level of game play and excitement," said Paul Lee, President, EA Studio.

Chyba zmieniaja podejscie Xanth :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.