mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 20:26 
 
Bierzgal my nie dzieci NEO i whinujemy na zapas:)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 20:29 
 
Bierzgal napisał(a):
Tak czytam ten temat i czytam... i jakoś nie mogę się opędzić od uczucia które miałem podczas czytania Blizzowego forum Burning Legion podczas niegdyś kosmicznych pingow i downow serwera. Na oficjalnym forum gry za którą płaciliśmy mieli ludzi w dupie... a wy nie dość, że whineujecie TUTAJ, to do tego odnośnie Eu bety w która w sumie gracie za friko :P. No przedszkole :P. Poczekali byście chociaż aż gra wyjdzie bo to jakiś kabaret jest :P. I to w bardzo kiepskim wydaniu :).


Nie, nie jest, bo przez ostatnie 1.5 dnia zgłosiłem ponad 63 błędy (pomniejsze, większe i pewnie 50% zdublowanych, ale zawsze).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 20:30 
 
A co Ci przeszkadza, ze ktos o tym dyskutuje? Od tego jest forum, nie masz zamiaru grac w ta gre to po co sie wpierdzielasz do dyskusji? Przeszkadza Ci to?

HINT: Mniej smileykow.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 20:44 
 
A gdzie ja napisałem, że nie mam zamiaru grać :o? Mam, jak najbardziej. Tylko co to ma wspólnego z nieustannym whineowaniem na GOA? Pożyjemy, zobaczymy. Na razie nie są winni się starać, nie płacicie im na chwilę obecną ani centa. Dacie/damy kasę => będzie syf => wtedy można zacząć marudzić. A takie wieszczenie wielkiej katastrofy i porażki wydaje mi się dosyć bezcelowe. Mythic ma swoją betę w US, Europa im szczerze wisi i powiewa. I tak, deal with it, mają was/nas gdzieś :P. Co innego jak zacznie się im płacić, wtedy można czegokolwiek wymagać.
Jest też duża różnica między dyskusją a whine'm. Po prostu to całe marudzenie jest już nudne. Nie wszystkim musi się to podobać.

PS. Pilnuj swoich postów i wara od smileyków :P. Szukasz kogoś do jakiegoś flame'u? Sorry, wrong address ;).
PS.2. zaboleq => Kumam i skończył bym temat, ale nie lubię jak ktoś mnie "tauntuje" :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 123
Dołączył(a): 27.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 20:54 
 
bierzgal reported to goa for ass licking and antywhining

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 21:09 
 
Bierzgal napisał(a):
A gdzie ja napisałem, że nie mam zamiaru grać :o? Mam, jak najbardziej. Tylko co to ma wspólnego z nieustannym whineowaniem na GOA? Pożyjemy, zobaczymy. Na razie nie są winni się starać, nie płacicie im na chwilę obecną ani centa. Dacie/damy kasę => będzie syf => wtedy można zacząć marudzić. A takie wieszczenie wielkiej katastrofy i porażki wydaje mi się dosyć bezcelowe. Mythic ma swoją betę w US, Europa im szczerze wisi i powiewa. I tak, deal with it, mają was/nas gdzieś :P. Co innego jak zacznie się im płacić, wtedy można czegokolwiek wymagać.
Jest też duża różnica między dyskusją a whine'm. Po prostu to całe marudzenie jest już nudne. Nie wszystkim musi się to podobać.

PS. Pilnuj swoich postów i wara od smileyków :P. Szukasz kogoś do jakiegoś flame'u? Sorry, wrong address ;).
PS.2. zaboleq => Kumam i skończył bym temat, ale nie lubię jak ktoś mnie "tauntuje" :P.


LOL, Ty to masz podejście. Powodzenia na przyszłość. Dostałem prototyp samochodu od Forda. Niestety support zawodzi, ale na razie nie będę płakał, bo nie zapłaciłem za tego Forda. Jak się rozpierdolę, bo support wcześniej zawiódł to dopiero wtedy będę miał pretensję do Forda :lol: 8) :o


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 21:13 
 
TobiAlex napisał(a):
Bierzgal napisał(a):
A gdzie ja napisałem, że nie mam zamiaru grać :o? Mam, jak najbardziej. Tylko co to ma wspólnego z nieustannym whineowaniem na GOA? Pożyjemy, zobaczymy. Na razie nie są winni się starać, nie płacicie im na chwilę obecną ani centa. Dacie/damy kasę => będzie syf => wtedy można zacząć marudzić. A takie wieszczenie wielkiej katastrofy i porażki wydaje mi się dosyć bezcelowe. Mythic ma swoją betę w US, Europa im szczerze wisi i powiewa. I tak, deal with it, mają was/nas gdzieś :P. Co innego jak zacznie się im płacić, wtedy można czegokolwiek wymagać.
Jest też duża różnica między dyskusją a whine'm. Po prostu to całe marudzenie jest już nudne. Nie wszystkim musi się to podobać.

PS. Pilnuj swoich postów i wara od smileyków :P. Szukasz kogoś do jakiegoś flame'u? Sorry, wrong address ;).
PS.2. zaboleq => Kumam i skończył bym temat, ale nie lubię jak ktoś mnie "tauntuje" :P.


LOL, Ty to masz podejście. Powodzenia na przyszłość. Dostałem prototyp samochodu od Forda. Niestety support zawodzi, ale na razie nie będę płakał, bo nie zapłaciłem za tego Forda. Jak się rozpierdolę, bo support wcześniej zawiódł to dopiero wtedy będę miał pretensję do Forda :lol: 8) :o

Jak sie zapierdoli w tym protytypie forda to chociaz jednego obronce uciesnionych mniej bedzie :lol: :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 21:34 
 
TobiAlex napisał(a):
Bierzgal napisał(a):
A gdzie ja napisałem, że nie mam zamiaru grać :o? Mam, jak najbardziej. Tylko co to ma wspólnego z nieustannym whineowaniem na GOA? Pożyjemy, zobaczymy. Na razie nie są winni się starać, nie płacicie im na chwilę obecną ani centa. Dacie/damy kasę => będzie syf => wtedy można zacząć marudzić. A takie wieszczenie wielkiej katastrofy i porażki wydaje mi się dosyć bezcelowe. Mythic ma swoją betę w US, Europa im szczerze wisi i powiewa. I tak, deal with it, mają was/nas gdzieś :P. Co innego jak zacznie się im płacić, wtedy można czegokolwiek wymagać.
Jest też duża różnica między dyskusją a whine'm. Po prostu to całe marudzenie jest już nudne. Nie wszystkim musi się to podobać.

PS. Pilnuj swoich postów i wara od smileyków :P. Szukasz kogoś do jakiegoś flame'u? Sorry, wrong address ;).
PS.2. zaboleq => Kumam i skończył bym temat, ale nie lubię jak ktoś mnie "tauntuje" :P.


LOL, Ty to masz podejście. Powodzenia na przyszłość. Dostałem prototyp samochodu od Forda. Niestety support zawodzi, ale na razie nie będę płakał, bo nie zapłaciłem za tego Forda. Jak się rozpierdolę, bo support wcześniej zawiódł to dopiero wtedy będę miał pretensję do Forda :lol: 8) :o

Ale przyklad z dupy:D
A kto ci niby da prototyp froda i gdzie tam support bedzieLD?
Mozesz dostac forda ktory juz jst w sprzedazy na jazde probna...
Prototypy forda to tez pewnie robia w usa a nie w eu to akurat sie chyba zgadza ^^
POjedziesz tym prototypem do serwisu i ci powiedza panie ale do tego czesci nie mamy nawet jeszcze:D
Tak samo dostaniesz open bete war albo triala GOTOWEJ gry a teraz to prototyp i to nie ten ktory glownie interesuje mythic oni maja swoj na miejscu i na nim dzialaja . Nie mowia ci prosze oto nasza gra wszystko jest juz tip top i chcemy cie zachecic do kupna Narazie daja ci i i mowia oto nasza gra pomoz nam ja skonczyc A konkretnie to glownie mowia to do ludzi w us a tobie daja zebys az tak bardzo nie plakal i ewentulanie wylapal bledy w tlumaczniu czy cos:D(jakbys gral na wersji nie ang jezycznej)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 21:39 
 
Vercin to wymyśl lepszy przykład :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 22:13 
 
Vercin napisał(a):
Ale przyklad z dupy:D

Quoted For Truth :lol:. No powstrzymać się nie mogłem. Dawno równie kretyńskiego argumentu nie widziałem. TobiAlex chyba tak bardzo chciał mi jakoś przyzłośliwić, że zapomniał pomyśleć przed pisaniem :]. Ale tak to już bywa w takich przypadkach.

Nic to, ja zwolennikiem walenia głową w mur nie jestem. Pośmieję sie z co niektórych jeszcze z miesiąc i potem najwyżej przyłączę sie do whine'u (ze słuszną świadomością, iż oszczędziłem sobie miesiąc zupełnie niepotrzebnego paplania :P).

PS. Prototyp Forda... nie no leżę...


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 22:18 
 
Bierzgal ty po prostu zyjesz nadzieja a nadzieja matka glupich:)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 22:28 
 
Przyklad bardzo dobry, znajomy pod koniec lat 80-tych dostal prototyp poloneza z silnikiem 2.4 i co tydzien zdawal raport (beta tester) :), ale jak sie zepsul to nie bylo komu odcholowac do fabryki (GOA) :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 16 sie 2008, 22:30 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 22:30 
 
A mzoe zalozcie sobie topic "FUCK YOU GOA" i ludzie niezainteresowani czytaniem na kazdej stronie tego belkotu pt. goa blabla skandal blabla traktowanie klienta blabla ide grac na us blabla pierdole goa beda wiedziec zeby omijac go z daleka. I wszyscy beda zadowoleni

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 22:37 
 
Bierzgal napisał(a):
Vercin napisał(a):
Ale przyklad z dupy:D

Quoted For Truth :lol:. No powstrzymać się nie mogłem. Dawno równie kretyńskiego argumentu nie widziałem. TobiAlex chyba tak bardzo chciał mi jakoś przyzłośliwić, że zapomniał pomyśleć przed pisaniem :]. Ale tak to już bywa w takich przypadkach.

Nic to, ja zwolennikiem walenia głową w mur nie jestem. Pośmieję sie z co niektórych jeszcze z miesiąc i potem najwyżej przyłączę sie do whine'u (ze słuszną świadomością, iż oszczędziłem sobie miesiąc zupełnie niepotrzebnego paplania :P).

PS. Prototyp Forda... nie no leżę...


Ten się śmieje kto się śmieje ostatni :lol: Ty wydasz 150 zł na EU + 50 zł abonamentu na drugi miesiąc i się okaże, że GOA fail. Co Ci przyjdzie? Albo czekać, albo jeszcze raz wydać kasę na grę, tym razem wersję US. Co do Forda. Cóż, przykład. Możesz sobie wstawić zamiast prototypu Forda upgrade Twojej mózgownicy 8)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 22:37 
 
wiesz nie kazdy chce byc ruchany na dwa razy wiecej kasy oferujac dwa razy chujowsza jakosc uslugi vercin


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 22:38 
 
Vercin napisał(a):
A mzoe zalozcie sobie topic "FUCK YOU GOA" i ludzie niezainteresowani czytaniem na kazdej stronie tego belkotu pt. goa blabla skandal blabla traktowanie klienta blabla ide grac na us blabla pierdole goa beda wiedziec zeby omijac go z daleka. I wszyscy beda zadowoleni


Pamiętaj Vercinku szanowny, że beta test to także test serwerów GOA, nie tylko gry.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 22:46 
 
Jak w open becie bedzie dalej cos nie tak to poprostu nie kupie od razu albo kupie wersje us a narazie nie podniecam sie tym za bardzo i nie tyle gram co sprawdzam co w nowych patchach zmieniaja.Nikt mnie nie zmusza do grania(a raczej testowania) i "meczenia" w closed becie i was tez nie

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 22:59 
 
TobiAlex napisał(a):
Ten się śmieje kto się śmieje ostatni :lol: Ty wydasz 150 zł na EU + 50 zł abonamentu na drugi miesiąc i się okaże, że GOA fail. Co Ci przyjdzie? Albo czekać, albo jeszcze raz wydać kasę na grę, tym razem wersję US. Co do Forda. Cóż, przykład. Możesz sobie wstawić zamiast prototypu Forda upgrade Twojej mózgownicy 8)

Oj taaak, a whine na miesiąc przed premiera na pewno mnie przed GOA uchroni. Wzniosę jeszcze ołtarz VooDoo i zacznę wbijać szpilki w ich logo firmowe, może pomoże :lol:. Zanim wdasz się w dyskusję sprawdź pierw czego ona dotyczy pysiu ;). I nie musisz się posuwać do obrażania kogoś tylko dlatego, ze zawaliłeś jeden podany przykład :P.
Tak jak napisał Vercin. Jest jakiś przymus? Ja np. Cyrografu nie podpisywałem o ile dobrze pamiętam. Mogę równie dobrze kupić grę miesiąc po premierze gdy zobaczę jak się sprawy z GOA mają. BARDZO wątpię, iż plucie sie teraz tutaj na forum pomoze w tym wypadku cokolwiek :P. Robicie syf w temacie a potem fukacie jak małe dzieci którym zwrócono na to uwagę :P.

Heh, miał by eot z mojej strony ale jak zwykle *taunt*.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD


Ostatnio edytowano 16 sie 2008, 23:01 przez Bierzgal, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 23:01 
 
Tutaj ludzie sa wyposzczeni i oczekuja ze wszystko bedzie cacy na czas HeadStartu, a nie x po premirze. Przy czym nie mam namysli bugow, tylko dzialajace serwery..

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 23:15 
 
Vercin jestes w mniejszosci wiec <edited by krzyk> módl się żebyś miał racje ...Mimo to ja myślę iż GOA zaliczy faila:D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.