mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 84, 85, 86, 87, 88
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:00 
 
hehe zastanawiam sie co takiego zrobilem cypisowi, ze mnie tak nienawidzi. swoja droga przejrzalem posty w tamtym topicu no i kurwa ni chuja mi nie wychodzi zebym w co drugim zdaniu uzywal 'kurwa' czy innych przeklenstw. manie ma jakas przesladowcza czy co?

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:20 
 
Mendol napisał(a):
no i kurwa ni chuja mi nie wychodzi zebym w co drugim zdaniu uzywal 'kurwa' czy innych przeklenstw. manie ma jakas przesladowcza czy co?

To miał być dowcip jak rozumiem? W sumie da się pisać bez używania wularyzmów. Uwierz.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:26 
 
Mendol napisał(a):
hehe zastanawiam sie co takiego zrobilem cypisowi, ze mnie tak nienawidzi. swoja droga przejrzalem posty w tamtym topicu no i kurwa ni chuja mi nie wychodzi zebym w co drugim zdaniu uzywal 'kurwa' czy innych przeklenstw. manie ma jakas przesladowcza czy co?


Cipas już tak ma, moderator-żartowniś


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:26 
 
Brolg napisał(a):
To miał być dowcip jak rozumiem? W sumie da się pisać bez używania wularyzmów. Uwierz.

Pierdolisz.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:36 
 
Brolg naucz mnie :-)

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:30 
 
No widzisz, już Ci wyszło. Zadnego wulgaryzmu. Edytowanie posta juz nie pomoże.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 11:58 
 
"Jeszcze raz tak do mnie powiedz a postaram sie zebys zamilkl na miesiac... mam dosc czytania, jak obrazasz po kolei kazdego na tym forum..."
ot lutus ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 14:57 
 
Najlepszy topic w dziale WoW znowu zamkniety...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 15:07 
 
co poradzic. przez chwile fajnie bylo ;-)

heh robal wrocil do wow'a wiec i tutaj topic'i zamyka.

nie ma to jak sprawny moderator :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 15:13 
 
Jeszcze cie Mendol nie zbanowali? Poszedl chyba donos o rozkapryszonego trzydziestolatka. :>


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 15:15 
 
a zreszta ;-)
bedzie co ma byc. jakos winny specjalnie sie nie czuje ani wyrzutow sumienia tez nie mam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 15:19 
 
Jesli dorosly koles idzie skarzyc, ze zostal nazwany fanboyem to cos jest nie tak z tym spoleczenstwem. :/ Moze model metroseksulany promowany w mediach powoduje powszechne zniewiescienie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 15:20 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jesli dorosly koles idzie skarzyc, ze zostal nazwany fanboyem to cos jest nie tak z tym spoleczenstwem. :/ Moze model metroseksulany promowany w mediach powoduje powszechne zniewiescienie.

Ja sie czuje dumny jak mnie nazywaja fanbojem. Przynajmniej wiem, ze moje wypciony nie sa obojetne :lol: :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 15:21 
 
uwazaj bo jeszcze gotow obrazic sie na ciebie ;-) chociaz nie, grasz w wow'a wiec jestes bezpieczny!
swoja droga ubaw niezly.
teraz ja pojde naskarzyc na polowe z was, ze nazywaliscie mnie war fanbojem ;-/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 15:26 
 
Mendol napisał(a):
uwazaj bo jeszcze gotow obrazic sie na ciebie ;-) chociaz nie, grasz w wow'a wiec jestes bezpieczny!
swoja droga ubaw niezly.
teraz ja pojde naskarzyc na polowe z was, ze nazywaliscie mnie war fanbojem ;-/

Tor przestanie grac po dignieciu 80, wiec nie jest bezpieczny. Nie zalicza sie do elity grajacejw wow bez przerwy :p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 15:28 
 
Brolg napisał(a):
Fakt, że niestety to forum ma niewiele wspólnego z grami jako takimi. Postów z informacjami na temat jest jakieś 10, no może 20%. Reszta to przerzucanie się pseudointeligentnymi postami, rzucanie mięchem obrzucanie wyzwiskami i tym podobne.

A wypowiadając się w temacie i na temat. Obie gry są fajne, nadające się do gry, w sumie bez wiekszych bugów. Czego nie można powiedziec o innych tytuałach, np grze wydanej w tym roku jakoś tak przed wakacjami, w maju... Wg mnie WoW jest gra dla ludzi, którzy spedzają na zabawie po kilka, kilkanście godzin dziennie. Stąd konieczność zabijania po kilkudziesięciu mobów do questa, stąd dwusetne AV, AB itd. Stąd po raz pięćdziesiąty robiony Karazahn, Black Temple itd, żeby wreszcie zdobyć ten, jeden jedyny brakujący itemek (fakt, że to tylko kilka pikseli na ekranie pozwolę sobie pominąć, dotyczy to wszystkich gier komputerowych). Natomiast Warhammer jest grą dla ludzi, którzy maja trochę mniej czasu (pracę , rodzinę) a poza tym należą do licznej rzeszy fanów Warhammera Bitewnego bądź RPG. Tacy ludzie nie stresują się tym, że muszą wyjść nagle z PQ bądź RvR bo im się np dziecko w nocy obudziło.
A to że grafika w Wowie jest już trochę przeterminowana to co z tego? Wszystkie gry Bliza są robione tak, żeby każdy mógł w nie pograć, również na starszym sprzęcie. Blizz zarabia na abonamencie a nie obrywach od firm produkujących sprzęt komputerowy. Gra jest nadal niesamowicie grywalna i pewnie dopiero kolejne MMO Bliza będzie w stanie ją zdetronizować. Natomiast uważam, że Warhammer jakis tam wcale niemały kawałek tortu jest sobie w stanie wykroić. Sam zreszta w tej chwili gram głównie w Warka. WoTLK obejrzałem pierwszego dnia rano, od tamtego czasu wszedłem raz, gdzieś koło drugiej w nocy i porobiłem sobie q Death Knightem, bo w innych godzinach kolejki są nadal po 1000 osób. Kilka zmian, wprowadzonych właśnie w WoTLK mi sie spodobało, ale nie na tyle, żeby znowu siedzieć długie godziny na Northrend. Może za jakiś czas, jak już dzieci pójdą na studia, ja na emeryturę i bedę miał dużo wolnego czasu :wink:
Gdyby forumowicze tutaj skupili się na merytoryce, a nie obustronnym opluwaniu to dużo przyjemniej by się tu zagladało


Ze spokojem moge nazywaz to co napisales podsumowaniem tematu :)

Well done.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 84, 85, 86, 87, 88


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.