mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 12:51 
Cytuj  
buhehehehehe no to mnie rozwaliłeś. "Polecam ale nie warto grac" LOL. To polecasz czy nie warto grać?


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 23:40 
Cytuj  
jak lubi sie bic przez kilka/kilkanascie h te same potwory by nabic lvl to wlasnie to jest gra dla was ; P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 06:25 
Cytuj  
Nie-e,

jeśli się coś takiego lubi to zapraszam do L2 albo FFXI :D

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 16:40 
Cytuj  
Cos dawno nie bylo nowych postow czyzby czesc o kalu wymarla?


Posty: 4
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 17:05 
Cytuj  
witam wszystkich siedze troche w kalu jusz od paru miechuw i uwarzam że giera jest spoko mam 3 postacie !!! NA NAWET DURZYCH LVL!! jestem otwarty na nowe znajomości a samemu gra się nudno wienc proszę o kontakt w grze!!! moje nicki to :
- CykloklocPL
- cyklokloc
- CyklonWielkiPL
prosze was zagadajcie :D :D :D :D

no jeszcze coś jeśli ktoś mugłby mi udzielić jakiejś porzyczki czy czegoś w tym stylu to bardzo prosze !! aha a teraz smutna rzecz zniszczyły mi sie jusz 2 miecze g 40 =( !!!!!! (kiedy ulepszałem) i musze z kichą hodzić

AHA BARDZO PRZEPRASZAM ZA ORTOGRAFIE (JESTEM DYSORTOGRAFIKIEM) :D :D

jeszcze muj nr gg 7338256 (zagadajcie)


Posty: 1
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 22:10 
Cytuj  
ja jusz gram w KalOnline ponad 2 mesionce i mi sie nie nudzi :D
Ponieważ ta gra jest strasznie klimatyczna

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 22:11 
Cytuj  
@up

Klimatyczna pod względem czego?

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 13:36 
Cytuj  
orientalna (japońskie czy koreańskie klimaty)jest taka fajna po prostu. Z czasem sie nudzi ale im wyrzszy lvl tym większe możliwości!!


PRZEPRASZAM ZA BŁĄD (MYŚLAŁEM O ORIENTALNEJ)


Ostatnio edytowano 25 lis 2005, 15:14 przez cyklokloc, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 15:12 
Cytuj  
cyklokloc napisał(a):
orientacyjna (japońskie czy koreańskie klimaty)jest taka fajna po prostu. Z czasem sie nudzi ale im wyrzszy lvl tym większe możliwości!!


chyba orientalna.. :roll:

TheFrancooZ napisał(a):
ja jusz gram w KalOnline ponad 2 mesionce..


A moze lepiej do szkoly zacznij chodzic..


Posty: 2
Dołączył(a): 25.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 16:56 
Cytuj  
Gierka wygląda nieźle tylko czy działa pod win 98?
I jeszcze jedno jak wam się udało zarejestrować ?! mi za każdym razem wyskakuje po udanej rejestracji jak już 2 raz na configur klikam w lewym dolnym rogu "błąd na stronie" wszystko białe daję odświerz i nic....
Wpisuję potem to co dałem w rejestracji z nadzieją, że może zadziała i nic...
błagam pomocy!

aha, żeby była jasność nie mam nic zrypane z windowsem bo kumpla prosiłem, żeby mnie zarejestrował i ma to samo...


Posty: 14
Dołączył(a): 5.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 18:30 
Cytuj  
omg, czytajac Wasze posty smiac mi sie chce...

dla ludzi ktorzy uwazaja ze gra jest klimatyczna, super-ekstra-fajna to znaczy ze:
1.graja stosunkowo krotko
2.maja lvl 40 lub nizej
3.albo sa naprawde zakochani w tej "grze"


Ja juz w to gram przeszlo rok i ta gra wielokrotnie mi sie juz przezula, posiadam ea 51 i cala moja gra wyglada tak: fs, med, stag, med, stag, med i tak do osranej (sorki z awyrazenie) smierci

pozatym Gm'owie kala KOMPLETNIE go sobie OLEWAJA
przyklady? prosze bardzo:
1.bird event- przez pierwsze 2-3h byl taki "maly" bug ze kazdy tkto posiadal ptaka mial atak xxx~12500+ i wtedy ludzie z 10 lvl'a wyskoczyli na 40++ a ludzie ~60 zdazyli zrobic 3~4+ bara
oczywiscie gm sie zorientowal i naprawil bug ale bazy danych niecofnol bo po co...

2.niedawny exp(lag) event-> zamiast korzysci przynisl raczej straty. Czesto slyszalem teksty na ally: %^#$%# juz xx dead w tym dniu, %^#$%^# lagi, exp rosnie ale kasa maleje
i to ma byc nagroda...

3.d3, a raczej jego brak. Obiecuja go juz od ho-ho i jeszcze dawniej. Teraz go wprowadzaja poniewaz poczuli zagrozenie ze strony silka oraz boja sie ze straca graczy czyli-> $$ ktore gracze bula za itemy z kalshopa
Pozatym jesli wprowadza d3 jakie jest teraz na koreanie to bedzie kompletna klapa. Obecnie sa tak takie ustawienia ze ten kto zada najwiekszy dmg dla boss'a ten otrzyma wszystkie itemy, a jak wiadomo najwiekszy dmg zadaja ea, a najlepszy ea na servie jest Jessie wiec 3 razy na dzie bedzie otrzymywal ogromna ilosc itemow g50+

4.lagi-> GM silka juz otwarli 3 server w ciagu miesiac a kal od roku buja sie na jednym servie ktory coraz bardziej sie przeciaza...
niektorzy powiedza ze w silku nie dal sie zalogowac. Prawda, ale widac ze GM silka starajia sie to naprawic poprzez otwieranie nowych servow czy banowanie azjatyckich IP
a kal? tylko same eventy ktore nierobia nic dobrego oraz zalew ccf'ow

5.PvP
dawniej kiedy chciano sie pobawic, rozwiazac spor zakladano maski assa i jaza byla, mozna byla ja sciagac po odpowiednim czasie, mozna bylo sie rozlaczac, itemy zadko dropily i ubytek w expie niewielki oraz byly wielokrotnego uzytku
teraz: jednorazowka, musisz latac non-stop przez 3h bo jeje niezdejmiesz, ubytek w expie 2x wiekszy, szansa na drop itemu wzrosla, niemozna sie wylogowac, czyli nikomu juz sie niechce jej uzywac poniewaz jest za duza szansa na wypadniecie itemku czy latanie w masce 3h non-stop..
Castle Siedge- taaak na poczatku bylo ladnie ale z czasem przybylo ludzi, coraz wiecej gildii itd. doprowadzilo do zwiekszenia lagow na wojnie. Teraz jak pada brama to wszyscy attackerzy oraz niektuzi z deffenderow dostaja dc, biegniejsz pokojnie, obracasz kamera i screnfreez, i jak tu sie niezalamac

6. szybkosc expienia- do 40lvlu jest w miare szybko ale pozniej to katorga
bez exp stona nie ma szans na sensowne expienie a szczegolnie po 50lvlu to jest praktycznie masochizm
np. za fioletowego Berserka dostaje max 0.40% a do lvl'a potrzebuje 1000% tak wiec sobie policzcie ilu trzeba zabic...
tak wiec jesli chcecie miec wysoki lvl to albo musicie naprawde dlugo grac albo poswiecic cale swoje zycie osobistej tej grze


jedyne co mnie w tej grze jeszcze trzyma to ludzie z mojej gildii
tak wiec pozdrawaim wszystkich i zyce milej gry


_________________
Oo
a teraz brak

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 12:04 
Cytuj  
A teraz zmniejsz sygnaturke do rozsadnych rozmiarow. Netykieta sie klania.


_________________
Obrazek

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 12:16 
Cytuj  
Przeczytałem prawie cały topic i powiedziałbym raczej, że ten sig powienien być jeszcze większy...


_________________
Altaya | BF4


Posty: 1
Dołączył(a): 3.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 16:56 
Cytuj  
muheheh ja gralem w Kala do 27 lvl Archerem...Nabilem go w 3 dni :D mma caly set g42 i lok yellow tiger +1 agy :Da le duzo :D itp itp gra znudzila mi sie ale czasem wejde sobie na chwile by poubijac jakies moby zapolowac na Assa :D


_________________
Veni,Vidi,Vici
No i juz jeste.... :D


Posty: 2
Dołączył(a): 25.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 15:38 
Cytuj  
No nareszcie się coś ruszyło.... Tylko dlaczego mnie olewacie!!! :evil:


Posty: 7
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 09:00 
Cytuj  
ludzie,ludzie wiecie jak trudno dostac sie do jakiejs gildi zanim mi ukradli accounta mialem 20lvl i nic a wiezcie 20lvl w tej grze to juz cos(ze wzgledu na dosc dlugie zdobywanie lvl'ow) mozna ja zalozyc dopiero od 30lvl wymagania:jakas porzadna nazwa,5 chetnych do party,100k(naprawde bardzo trudno zalatwic te wymagania a szczegolnie 100k,chociaz zdobywajac 16lvl dostajemy 20k u storage kepper to jak 30lvl to 50 u wyzej wymienionego ale co z tego i tak pewnie przepuscicie te kase zanim gildie uda wam sie zalozyc) :wink: :-? :-? :-? :-?



P.S gralem wojownikiem on jest trudny do wyszkolenia ale najlepszy :] :wink: :] :wink:


_________________
I like to move it move it i like to move it move it
you like to move it

*

Posty: 173
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 22:44 
Cytuj  
Cześć,
gram czarodziejką i całkiem nieźle mi idzie :wink: miałem kiedyś wara ale ci pie****** hackerzy mi schackowali (a byl na 35 lvlu :cry: )i musiałem zrobić nową postać :roll: .
Nie mam zbyt wysokiego lvlu ale szybko go nabije. Jak coś to zawsze troszke kaski wyciągne od mojego nauczyciela :wink: .
Mam nick Qba10PL
Hmm ,zawsze moge pójść na party z kimś na niższym lvlu jak będę w dobrym humorze :] .
A więc tak:
- jak coś to pisać mi privy z prośbami zawsze pomoge :wink: (a jak nie ja to moj nauczyciel :] ),
-jakby ktoś chciał sie inaczej zkontaktować to mój nr gg: 6253018
-to to na górze tyczyło sie kasy itd. ale jak coś to zawsze moge pomagać w questach i takich tam różnych. :]
Pozdro. :)
:D :D


Posty: 19
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:58 
Cytuj  
gra prezentuje sie dosyc fajnie.... sciagam chodz wolno to strasznie idzie mam nadzieje ze spomorze mnie ktos itemowo :] i kasowo

I nie wiem jak zalozyc konto...
Obrazek
Najpierw wyslalem ten sekretny kod na poczte onetu czekam i nic nie ma.
Zalozylem skrzynke na yahoo czekam na maila i nic... ( chodz tam pisze zeby nie zakladac na Yahoo )
Tam pisze ze moze byc w folderze spam bo mail jest od hotmail.com ale tam na Yahoo nie ma wogule takego czegos jak spam


_________________
GG 1884193


Posty: 1
Dołączył(a): 28.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 12:05 
Cytuj  
Ja tez mam problem z rejestracja. nie wiem jak wpisac haslo. Probuje rozne 6,7 i 8 literowe wyrazy i nic. Probuje z liczbami i tez nic. Wciaz wychodzi komunikat ze jest cos nie tak

*

Posty: 193
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 15:16 
Cytuj  
Koloda miałem taki sam problem zakładałem se kilkadziesiąt kąnt emailowych zeby mi przeslali ten kod wkoncu natrafilem na stronke na ktorej bylo wlasnie opisana rejestracja i za porado w poscie zrobilem sobie kąnto emailowe na tej stronce http://www.free.os.pl/ i po niespełna 2 minutach przyszedł owy kod :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.