mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 17:21 
Cytuj  
zax wypierdalaj z tematu, jak nie masz dodania nic poza stwierdzaniem ze grafika jest gejowska. Notabene grafika nie moze byc gejowska bo nie ma jako takiej pluci.
Grafika jest fajna.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 17:56 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Notabene grafika nie moze byc gejowska bo nie ma jako takiej pluci. Grafika jest fajna.

Grafika nie moze byc "fajna" bo tez nie ma jako takiej pluci. :<


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 18:07 
Cytuj  
Nie prawda. Slowo gej, ma uscislone znacznie i donosi sie do pewnych zachowan, typu chlopcy wola chlopcow. A Fajne to pojecie bardzo ogolne.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 18:12 
Cytuj  
iniside napisał(a):
zax wypierdalaj z tematu, jak nie masz dodania nic poza stwierdzaniem ze grafika jest gejowska.


Napisałem jeden fakt - miało/ma nie być grindu. Twoje kilka ostatnich postów to miałkie wypowiedzi w stylu "Ah Oh" - fail, jeszcze nie epic, ale fail.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 18:23 
Cytuj  
Gra bez grindu to tez nie takie super, najlpeszy balans questy/grind byl w WoW przed patchem 2.3 gdzie mozna bylo zdecydowac czy questy czy grind, teraz nie warto grindowac, a takie LotRO zamula iloscia questow z drugiej strony Lineage2 gdzie glownie grind, wiec zobaczymy co lepsze i kto co lubiec bedzie w tej grze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 18:26 
Cytuj  
zax napisał(a):
iniside napisał(a):
zax wypierdalaj z tematu, jak nie masz dodania nic poza stwierdzaniem ze grafika jest gejowska.


Napisałem jeden fakt - miało/ma nie być grindu. Twoje kilka ostatnich postów to miałkie wypowiedzi w stylu "Ah Oh" - fail, jeszcze nie epic, ale fail.
Oh Ah. Masz racje silnik graficzny kopie wszystkie inne mmo. Pewnie dlatego ze w zadnym nie uzywa sie CryEngine -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 19:51 
Cytuj  
n/c


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 19 sty 2008, 15:24 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 01:16 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja zwykle fanboie nie rozumieja czytanego tekstu, ale to norma. :< Nie napisalem, ze aion to crap. Skrytykowalem tylko grafike, a konkretnie wyglad modeli postaci i broni. Nic nie poradze, ze w kwestii azjatyckich produkcji mam takie skojarzenia. Nie interesuja mnie gracze pirackich serwerow, a europejczycy czy amerykanie placacy za gre,a ci nie szturmuja serwerow l2 czy ff. Aion moze byc swietny pod wzgledem mechaniki i contentu, ale wielu ludzi( w tym ja) nie tknie go kijem z wyzej wymienionych przyczyn.

Propnuje skorzystać z włąsnej rady i przeczytać jeszcze raz to co napisałem. W życiu nie byłem fanboiem niczego i nie zamierzam.

Nie martwcie się zax spędza połowę swojego trollowego żywota googlując "l2" i wciskając swoje złamane 2 grosze.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 13:15 
Cytuj  
embe napisał(a):
Gra bez grindu to tez nie takie super, najlpeszy balans questy/grind byl w WoW przed patchem 2.3 gdzie mozna bylo zdecydowac czy questy czy grind, teraz nie warto grindowac, a takie LotRO zamula iloscia questow z drugiej strony Lineage2 gdzie glownie grind, wiec zobaczymy co lepsze i kto co lubiec bedzie w tej grze.


To juz lepiej miec pvp niz system leveli kolejny raz.
Sprobuj mi wytlumaczyc co cie tak bawi w progressie swojego toona.
Ja najchetniej bym ten caly crap z levelowaniem/skillowaniem pominal.
Bo fakt ze na poczatku gry pizgam moba 2 skillami za 10 dmg a w endgame 10cioma za 34525523 dmg juz mnie dawno przestal bawic


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 14:54 
Cytuj  
ikona napisał(a):
To juz lepiej miec pvp niz system leveli kolejny raz.
Sprobuj mi wytlumaczyc co cie tak bawi w progressie swojego toona.
Ja najchetniej bym ten caly crap z levelowaniem/skillowaniem pominal.
Bo fakt ze na poczatku gry pizgam moba 2 skillami za 10 dmg a w endgame 10cioma za 34525523 dmg juz mnie dawno przestal bawic


"PvP can be just as boring as PvE. Play a game long enough and learn the classes and you notice that a pattern will appear. Its not from a lack of creativity on the players part but if a class has 5 attacks it is pretty easy to predict how it is going to go. WoW is probably the best example of this. It was very routine almost as much as fighting AI.

PvP really only shines for me when it is in a skill based game. No way of knowing what skills they have or what they will hit you with next. Thats entertaining. Seeing a Warlock and knowing you will be feared and dotted just lacks the element of surprise."


Cytat z tematu o pvp z mmorpg.com (by GreenHell) pod którym podpisuję się obiema rękami.

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 20:32 
Cytuj  
Hm po jakiejs dziwnej mini zapowiedzi zrozumialem ze bedzie to walka aniolow z demonami. Do tego mozliwosc latania i obok miodny screen z "aniolkiem".
Jednak to nie to... a idea potyczki demon vs aniolek bardzo mi sie podoba. I jesli juz, to zeby to nie byl kolejny koreanski shit, z tym samym oklepanym lineagowym wygladem.


_________________
forfiter

*

Posty: 83
Dołączył(a): 7.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 15:34 
Cytuj  
Heh giera fajowo się zapowiadała a tu lipa ze p2p. No cóż, jak będzie eng to pozostaje albo pograć se na becie albo sypnąć troszkę kasy z portfela :/


_________________
Setki MMO zostało zrobione i setki MMO przeze mnie sprawdzone. Ehh... chyba nic dla siebie nie znajdę :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 15:47 
Cytuj  
Bushman napisał(a):
Heh giera fajowo się zapowiadała a tu lipa ze p2p. No cóż, jak będzie eng to pozostaje albo pograć se na becie albo sypnąć troszkę kasy z portfela :/


Sie nie dziwie, ze nie znalazles MMO dla siebie jak gry p2p z gory odrzucasz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 15:48 
Cytuj  
Mam nadziej ze bedzie normalnie abonament bo to daje zawsze pewniej poziom grze, teoretycznie bo byl juz tez Archlord z abonaentem lub RF Online :)
Gra zapowiada sie super i czekam na wiecej info caly czas.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 16:03 
Cytuj  
Dla mnie to bedzie kolejny klon L2 - wole poczekać na WHO I AoC (no i ofcoz na WoTLK :) .Wszystko co robi NCSoft (z wyjatkiem GW - wiem , sam sobie zaprzeczylem :P) jest podobne do L2


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 16:04 
Cytuj  
embe napisał(a):
Mam nadziej ze bedzie normalnie abonament bo to daje zawsze pewniej poziom grze, teoretycznie bo byl juz tez Archlord z abonaentem lub RF Online :)
Gra zapowiada sie super i czekam na wiecej info caly czas.

A teraz poproszę o przetłumaczenie na polski.


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 16:11 
Cytuj  
Agat napisał(a):
embe napisał(a):
Mam nadziej ze bedzie normalnie abonament bo to daje zawsze pewniej poziom grze, teoretycznie bo byl juz tez Archlord z abonaentem lub RF Online :)
Gra zapowiada sie super i czekam na wiecej info caly czas.

A teraz poproszę o przetłumaczenie na polski.


Placenie za gre w postaci abonamentu podnosi jej poziom gdyz sa srodki na utrzymanie serwerow, ingame care, rozwijanie contentu itd. itd. moznaby mnozyc.

Oczywiscie to, ze gra jest platna nie zawsze oznacza dobra.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 19:51 
Cytuj  
Tylko ze z sklepiku producent ma o wiele wiecej kasy niz z abonamentu ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 22:19 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Tylko ze z sklepiku producent ma o wiele wiecej kasy niz z abonamentu ;]


rofl, irl.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 19.03.2008
Offline
PostNapisane: 24 mar 2008, 17:31 
Cytuj  
A ile będzie kosztowac abomament?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.