mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 19:55 
 
czytal ktos "Nuda Pierscienia"?


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 20:11 
 
Lobo, no to co w tobie jest takiego magicznego? :grin: Może myslales o innym czarze nić mind blast??? Albo może jeszcze masz jakas magiczna zbroje albo chociaż deamon armour... To bym jeszcze zrozumial, albo parowanie masz 100 albo to wszystko co wymienilem, wtedy to sie zgodze...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 20:16 
 
to byl czar Por Corp Wis, jeszcze sam Profian mi powiedzial co chce sprawdzic. parr mam na 0 bo i tak walcze kijem lub halka. a to co mowie jest prawda.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 20:19 
 
No to ja juz nie wiem, to w takim razie musial być bug, bo chyba sie ze mna zgodzisz ze ten czar jest jednym z lepszych na pvp

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 20:21 
 
No brawo , brawo to chyba najdluzszy topic na tym forum :grin: :grin:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 20:24 
 
Cytuj:
2002-02-21 20:21, Bayu napisał:
No brawo , brawo to chyba najdluzszy topic na tym forum :grin: :grin:



Bayu a czytales watek o Lordzie Arkanie(taki starszy) mial chyba z 15 stron :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 20:25 
 
Bayu, a co zrobić, teraz to dla wiekszości najlepsza rozrywka... :smile: Grajac przez miesiąc ponad tylu ludzi nie poznałem, a ilu wrogów na forum se porobilem :grin:

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 23:48 
 
Kloodi a moze mi powiesz wkoncu kiedy mnie jakies dwa mindblasty zabily?


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 23:56 
 
Faktycznie najdluzszy.
Wciaz jestem ciekaw kiedy serwer ruszy.
Prosze uruchomcie na weekend serwer.


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 00:02 
 
qrcze tyle sie mowi zeby nie pisac bezsensownych postow :/

zrozumcie ze wszyscy ktozy pracuja i walcza z servem i ci co nie walcza :wink: (tz. "ekipa") chca jak najszybciej skonczyc prace ale lepiej zeby zrobili raz a dobrze niz zeby ciagle byly poprawki ...

sam mam nadzieje ze w sobote juz bedzie dzialal bo chyba sobie cos zrobie bo weekenda napewno bez UO nie wytrzymam :sad:

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 00:05 
 
Aplegatt, pamietasz jak bylem z 2kwiatem na drake'u? czekalismy na respawn, ty sie zjawiles, poleciales od razu na kwiata no i wtedy dostales z 2 blastow. Potem kolesi zawolales... pamietasz juz?

*

Posty: 53
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 00:19 
 
Cytuj:
A gidlide R@t widzialem RAZ na CM (udupili mnie :razz: (client mi padl)) no ale rzeczy oddali bo to byl sparing 3vs1 :razz:

Przepraszam bardzo Xiver ale wydaj mi sie ze naprawde klijent tobie padl i nie wiesz jak bylo przy CM brit sam mnie wyzwales na pojedynek(i jeszcze pare epitetów na moj temat pusciles hmm zastanawiam sie dlaczego wkancu to ty mnie zabiles a nie ja ciebie i zlootwales moje rzeczy w Brit jak gwardzisci byli wylaczeni, zatem masz prawo byc namnie wsciekly????) wracjac do pojedynku nie 3v1 tylko 1v1 ja z toba walczylem tak jak chciales Kloodi i Dwukwiat stali obok i sie ni wtracali do walki nawet dwukwiat zabranial mi walczyc z toba bo cos tam kolega twoj czy cos nie wiem ale on nie moze mi wydawac polecen:) Podsumowujac ja z toba walczylem i cie zabilem nie zlootowalem twego ciala bo nie jestem Murder ani zlodziej i nie potrzebuje pieniedzy mam swoje:) walka byla uczciwa i bez oszustw moze i wylaczyl sie klijent tobie ale na koncu chyba bo caly czas biegales ale skoro tak mowiesz pewnia tak bylo czemu mam tobie nie wierzyc:) A jeszcze jedno Greed ktorym ja gram nie byl nie jest i nie bedzie zlodziejem nie mam nawet teg skilla na 0.5 rozwinietego jak nazwe bralem nie wiedzialem za jest drugi Greed z goru przepraszam za to :smile: wiec jak widzisz Greed z R@t t nie wyzywaj od zlodzieji... dziekuje z gory wasz Greed:))

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 01:03 
 
tacy mocni sa w tych szczurach? qrde, szkoda ze jeszcze ich nie widzialem...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 01:05 
 
Dobra - wiesci z frontu.

Tak na 90% - moze mnie Thaxyllis nie zabije za te informacje, jutro wieczorkiem powinnismy robic starcik...

A teraz ide spac.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 01:22 
 
cool, bedzie na weekend


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 01:40 
 
JoKa. Tobie właśnie chce z tego miejsca podziekować za małe wsparcie i zrozumienie. Nie wiem dlaczego ale nagle wszyscy na mnie ruszyli. Podejrzewam że niedługo ciebie beda sie czepiac o byle g... i w koncu wypowiedzą ci wojne. Thx Joka jeszcze raz... Możesz zawsze liczyć na moje wsparcie.

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 05:21 
 
Cytuj:
2002-02-22 00:19, Greed napisał:
Cytuj:
A gidlide R@t widzialem RAZ na CM (udupili mnie :razz: (client mi padl)) no ale rzeczy oddali bo to byl sparing 3vs1 :razz:

Przepraszam bardzo Xiver ale wydaj mi sie ze naprawde klijent tobie padl i nie wiesz jak bylo przy CM brit sam mnie wyzwales na pojedynek(i jeszcze pare epitetów na moj temat pusciles hmm zastanawiam sie dlaczego wkancu to ty mnie zabiles a nie ja ciebie i zlootwales moje rzeczy w Brit jak gwardzisci byli wylaczeni, zatem masz prawo byc namnie wsciekly????) wracjac do pojedynku nie 3v1 tylko 1v1 ja z toba walczylem tak jak chciales Kloodi i Dwukwiat stali obok i sie ni wtracali do walki nawet dwukwiat zabranial mi walczyc z toba bo cos tam kolega twoj czy cos nie wiem ale on nie moze mi wydawac polecen:) Podsumowujac ja z toba walczylem i cie zabilem nie zlootowalem twego ciala bo nie jestem Murder ani zlodziej i nie potrzebuje pieniedzy mam swoje:) walka byla uczciwa i bez oszustw moze i wylaczyl sie klijent tobie ale na koncu chyba bo caly czas biegales ale skoro tak mowiesz pewnia tak bylo czemu mam tobie nie wierzyc:) A jeszcze jedno Greed ktorym ja gram nie byl nie jest i nie bedzie zlodziejem nie mam nawet teg skilla na 0.5 rozwinietego jak nazwe bralem nie wiedzialem za jest drugi Greed z goru przepraszam za to :smile: wiec jak widzisz Greed z R@t t nie wyzywaj od zlodzieji... dziekuje z gory wasz Greed:))



ech mowie ze to byl sparing a nie jakas walka... gdyby to niebyl sparing to potem jestem z 10 kumplami :wink: a co do atakow, klient mi sie wywalil na samym poczatku, gdy sie zalogowalem to mialem 14HP i widzialem jak mnie kloodi wykonczyl z blyskawicy (juz nie pamietam z czego) to mi nie mow ze tylko ty walczyles... a wyzywalem ci daltego ze jakis ciul co sie wlasnie Greed nazywa, zajebal mi skrzynke w ktorej byl glacial, 3k, duuzo potionkow itp. ja nic do R@t nie mam, ale moja gildia i tak kazdej wypowie wojne (z wyjatkami) to wtedy mozemy sie lac 50v1 :wink:

*

Posty: 98
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 08:25 
 
No to co panowie? Mamy sprzecznosc. Jakby powiedzial moj (ex)nauczyciel od majmy, niejaki Herr Wojtek GUZIK Guzicki, No widzisz, to taka SZTUCZKA! Nie kloccie sie, nie ma o co :smile: :smile: :smile: :smile: Chcemy sie tylko dobrze bawic, nie? Szerszen, nie patrz gdzie indziej! :smile: To bylo do Ciebie :grin: :grin: (test >:) )


_________________
The gods made heavy metal and they saw, that it was good...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 08:47 
 
Tia.... bedziemy sie dobrze bawic... mam nadzieje.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 08:52 
 
Wy chyba raczej bedziecie dobrze odpoczywac :smile: Kupa dobrej roboty panowie. Z przewaga roboty :smile: Zatem powodzenia. Teraz juz nie bede 3mal qciookoof, chyba, ze u stop :smile:


_________________
The gods made heavy metal and they saw, that it was good...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.