mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 23:18 
 
Kabraxis napisał(a):
ET jest darmowy co nie przeszkadza mu byc najlepszym FPS online w jaki gralem

TIBIA tez jest darmowa co nie przeszkadza jej byc najgorszym MMORPG w jaki gralem :D

Pozatym po twojej powyzszej wypowiedzi co robi typowy polak gdy mu zabraknie argumantow na obrone swojej ulubionej "pseudogry" - wycieczki osobiste itp....

Ja Ciebie ani razu nie obrazilem i nie zamierzam

Tak bardzo bronisz TIBII i jej "community" a sam poziomem swoich postow nie dajesz mu powodow do chwaly co tylko potwierdza moje wczesniejsze doswiadzczenia z "graczami"TIBII

I nie ENEMI TERITORI tylko ..........taaaatdaaaam:

RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN - ENEMY TERRITORY

Ja mimo ze TIBIA jes dla mnie niczym przynajmniej nie przekrecam jaj nazwy

Dobrze mowi dać mu wodki :D


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 23:23 
 
Sniegu napisał(a):

Dobrze mowi dać mu wodki :D



THANK YOU (byle duzo i dobrej :D

BTW. najlepsza wodka jaka pilem:

1. RASOWA (czysta) - GORBATCHOV (chyba tak sie pisze)
2. SMAKOWA - FINLANDIA CRANNBERRY


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 gru 2004, 23:44 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 23:23 
 
Kurw* wasze czytanie ze zrozumieniem dobija mnie... Napisałem do roball'a już, że to co w moim poście było między "<" i ">" to był tylko żart, mający na celu pokazać drogiemu koledze jak ja się czuje jak ktoś jeździ po grze w którą lubie pograć w wolnych chwilach. Ale skoro szukacie na siłe pretekstu żeby mnie zjechać bo nie mam 3k postów to musicie być full pr0.

Pozdrawiam.

edit: ide spać, jutro jak wróce z roboty sobie pogadamy ;/

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 23:26 
 
Przeciez my CIEBIE nie jedziemy tylko gre w ktora lubisz grac w wolnych chwilach. Jak juz ktos napisal gusta sa rozne.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 23:35 
 
Zap napisał(a):
Ale skoro szukacie na siłe pretekstu żeby mnie zjechać bo nie mam 3k postów to musicie być full pr0.


Ja nie mam 3k postow i uwazam ze to jest bardzo malo istotne (wazne jest to co sie mowi (pisze )).

A pozatym jak juz mowilem to nie ja Cie obrazilem tylko Ty mnie :D

Ja sie tylko (lekko) odgryzlem


_________________
Obrazek

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 12:10 
 
Kabraxis napisał(a):
RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN - ENEMY TERRITORY
Ja mimo ze TIBIA jes dla mnie niczym przynajmniej nie przekrecam jaj nazwy


Wiem, że się czepiam, ale prawidłowa nazwa tej gry to po prostu Wolfenstein: Enemy Territory, bez początku "Return to Castle...". Tak miało się najpierw nazywać, kiedy ET zamierzano zrobić niesamodzielnym dodatkiem do Return to Castle Wolfenstein. Ale twórcy stwierdzili, że ET będzie samodzielne, darmowe i raczej "odrębne" od podstawowego Wolfensteina i skrócili nazwę.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 12:15 
 
Reeboq napisał(a):

Wiem, że się czepiam, ale prawidłowa nazwa tej gry to po prostu Wolfenstein: Enemy Territory, bez początku "Return to Castle...". Tak miało się najpierw nazywać, kiedy ET zamierzano zrobić niesamodzielnym dodatkiem do Return to Castle Wolfenstein. Ale twórcy stwierdzili, że ET będzie samodzielne, darmowe i raczej "odrębne" od podstawowego Wolfensteina i skrócili nazwę.


Wsio ryba czy tak czy tak
IMHO RTCW - ET brzmi bardziej "dumnie" i wskazuje na znakomity "rodowod" tej gry :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 13:10 
 
A ja dalej sie trzymam mojej (znaczy w nia gram) gry zadne tam ET czy inny tam ... Barsawia wymiata, a na dodatek na kazym sprzecie pujdzie (wystarczy internet) nawet WoW, L2 i Tibia nie maja przy tym szans jesli chodzi o klimat :D (no moze troche UO moze sie miezyc jestli chodzi o klimat).(takie jest moje zdanie oczywiscie mozecie sie ze mna niezgodzic)

Hehe a teraz czekam az mnie ktos zjedzie. :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 13:30 
 
klimat który pobije barsivie to jest w ruskich kiblach na dworcach kolejowych - podobno az gęsto od tego klimatu ;)

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 13:52 
 
NIE OBRAŻAŁEM TUTAJ ET!
"<< Kabraxis, ja kur** nie wiem jak ci sie moze to pop** enemi teritori podobać. To jest chałowe. Zagraj se w dooma3 idioto a nie w jakies gowniane freewarowe enemi teitori grasz. >> "

To była żartobliwa odpowiedź majaca na celu uświadomienie Ci to, że jedni lubią jedno, a drudzy drugie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 14:02 
 
Ile paskow nosisz?

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 14:06 
 
Zap napisał(a):
NIE OBRAŻAŁEM TUTAJ ET!


Chodzi mi o obrazanie MNIE a nie ET (na ET mow sobie co chcesz mam to w dupie) pozatym ta gra po prostu broni sie sama nie musze jej na forum gloryfikowac :D


zap napisał(a):
To była żartobliwa odpowiedź majaca na celu uświ[adomienie Ci to, że jedni lubią jedno, a drudzy drugie.


Zap: Nie masz narzadow plciowych, jestes gejem i nekrofilem, walisz swoja babcie :D

To tez byl "tylko" zartobliwy tekst majacy na celu uswiadomienie ci ze nie powinno sie obrazac innych nawet ZARTOBLIWIE
Po prostu nie pisz wiecej takich tekstow rozmawiamy tu o grach MMORPG a nie najezdzamy na siebie

P.S. Dla niekumatych to powyzej to jest przyklad wynikajacy z kontekstu wczesniejszych postow i nikogo tu nie chce obrazic (na pewno nie tak chamsko)


_________________
Obrazek

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 15:18 
 
Moje nie było chamskie :P

Denerwuje mnie, kiedy mówie powiedzmy na ircu "ide pograć w tibie" i odrazu 15 idiotów wali błyskawicznym tekstem "o kur*a jak ty możesz w takie coś grać pograj sobie w knight online lepiej!" albo "o mój boże co za frajer w tibie bedzie grał przeciez to ma do dupy grafike helbreath jest lepszy".

Funny :-?

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 16:45 
 
Nie no Mark... w tej twojej "ruskiej toaletowej barsivie" niewiem czy jest klimat :P.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 17:17 
 
roball napisał(a):
Gdybys potrafil czytac ze zrozumieniem to pewnie wiedzial bys ze myslalem o grze ktora pojdzie na jego sprzecie.

Roball ty strasznie konfliktowy jestes. Jak sie pomylilem to sie delikatnie zwraca uwage. Masz jakies kompleksy?


_________________
Obrazek

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 17:26 
 
Sniegu napisał(a):
[...] Masz jakies kompleksy?


haha teraz zginiesz ;-)

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 17:35 
 
Eee tam :P Roball bez obrazy :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 19:16 
 
Nie bój się własnego zdania. Prawda, to prawda :P (no patrzcie jaki JA jestem konfliktowy :P )


_________________
Obrazek

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 19:20 
 
Lol, a ja? :P Dopiero przyszedłem i już jestem znienawidzony przez 1/4 forum ;-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 20:22 
 
Zap napisał(a):
Lol, a ja? :P Dopiero przyszedłem i już jestem znienawidzony przez 1/4 forum ;-)



Tylko dlatego ze grasz w TIBIE















OK SORRY TO JUZ NAPRAWDE BYL ZART (JUZ WIECEJ NIE BEDE) :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.