mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 22:47 
Cytuj  
www.google.pl :P truudno sie wpisuje mobro w googlach :P

a pozatym drt jeszcze żyje? myślałem, że nie za bardzo... to chyba tylko zalagowany testowy server? nawet nie testowy...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 08:42 
Cytuj  
gralem dosyc dlugo w ta gre i nadal bardzo mi sie podoba :]
tak naprawde to moj ulubiony mmorpg, ale zawsze wkurzala mnie jedna rzecz: patchowanie :har: on tych plikow strasznie duzo zasysa :har:
nie dosc, ze instalka ma okolo 600mb to jeszcze olbrzymie latki ma :har:

no chyba, ze macie linka do pliku, ktorego nie trzeba duzo patchowac i mozna pograc na darmowych serverkach :wink: jezeli tak to poprosze o linka :]

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 20:34 
Cytuj  
linki mówisz ;] musisz znaleść :] ja ściagalem torrentem, ale nie radze bo transwer baaaardzo maly. Jesli chcesz grać na mobro, to nie musisz patchować calego RO i sak`a tylko włączasz patcher moba i on ściaga potrzebne pliki. Chociaż tak raz na 3 miechy by sie przydalo upgradeować swojego klienta.

PS.RO to mój ulubiony mmorpg równierz... nie ma to jak rajd calą gildią na jakiegoś bekowego mvp :lol:


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 20:52 
Cytuj  
albo uwielbiam uczestniczyc w slubach :lol:
to jest dopiero przezycie :roll:

w tej grze jest wiele takich smaczkow :]
i wlasnie dlatego ja uwielbiam :wink:

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 00:24 
Cytuj  
taaa śluby :lol: zwlaszcza na cudzych [czyt. pożyczonych] kontach :lol: wyścigi, kto pierwszy dostanie mute :wink: ale to tylko jak mnie jakiś GM zdeneruje (pozdro MobCat40 :wink: jak ktoś gra/grał na mobro to wie co to za pan) Ja i tak najbardzie lubie exterminacje wizów na pvp moim huntem i ucieczki przed shield crusami :lol:


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 21:54 
Cytuj  
Przepraszam GM`ów za odświerzanie takiego starego topica, ale może komuś się to przyda, a ja chce ratowac mój server :]

Pozatym topic został urwany, a szkoda, bo w RO można juz komfortowo pograc bez bugów i lagów, na pożądnym servie :]

Nie znalazłem żadnych opisów instalacji więc może ja coś zapodam :]

Przedewszystkim potrzebujemy klienta. Żeby takiego ściągnąc [interesuje nas tylko kRO, nie iRO ani euRO] musimy zmienic IP na koreańskie. Ja używałem Flash get`a, bo tylko on poprawnie zasysał RO. Ustawiamy server 211.251.84.194 a port 8080. teraz możemy już zasysac najnowsze wersje kRO i sakray`a. Obydwa są NIEZBĘDNE do działania ragnaroka.

http://ragnaweb.nefficient.co.kr/ragnaw ... UP0329.exe

http://ragnaweb.nefficient.co.kr/ragnaw ... UP0329.exe

kopiujemy linki do flash get`a i ściągamy :D

Trzeba je zainstalowac w jednym folderze, a następnie właczyc rag.exe i sak.exe aż do pełnego spatchowania. Potem trzeba się zarejestrowac na serverze :]

http://www.mob-ro.com/register/

Gdy skończymy rejestrację wystarczy zalogowac się na

www.mob-tel.com

...i ściągnąc patcha[kilka mb], lub full patcha[56 mb]. Potem wystarczy tylko zalogowac się, zrobic postac i grac ^^.

Jakieś niejasności? nie nabijaj postów tylko wal na gg :P 7593295


Posty: 43
Dołączył(a): 21.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 23:58 
Cytuj  
Kllos napisał(a):
chociazby polski drt ... ( tego raczej doskonalym nazwac niemoge ale gra sie milo wsrod swojakow [akorat ja to traktuje jako wade ale to wyjatek..])



moze to zle ze zbyt malo przebywasz w gronie polskich graczy??
(pisze sie "akurat" :wink: )

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 00:05 
Cytuj  
:) :Przyznam racje ,Ragnarok byl pierwszym Mmorpg w jakiego gralem i nadal nie raz sie loguje by se popykac ,ta gra jest nie zapomniana i ma Fajowy klimacik :wink:


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 00:08 
Cytuj  
Nom, Ragnarok graficznie mi nie przypadł do gustu, ale po dluzszym poznaniu okazał sie znosna giera.


_________________
Obrazek

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 13:18 
Cytuj  
/Odnawiam temat ;)

po użyciu opcji szukaj znalazlem tren topic

czy ktos gra jeszcze w ragnaroka na jakim serwerze najlepiej grac i jak najlepiej zczac ???

Głównie to mi przypadła do gustu grafa (że podobna do tibii ) i nazwa ;)

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 14:42 
Cytuj  
najlepszym serverem (darmowych oczywiscie) jest qRO, ale nie wiem czy przyjmuja tam jeszcze nowych graczy....
zaczynasz tak jak kasdy :) dopiero kolo 10 lvl wybierasz klase...


_________________
TheGrim: Undead Warior, Burning Blade

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 15:07 
Cytuj  
ciocia eusta napisał(a):
/Odnawiam temat ;)

po użyciu opcji szukaj znalazlem tren topic

czy ktos gra jeszcze w ragnaroka na jakim serwerze najlepiej grac i jak najlepiej zczac ???

Głównie to mi przypadła do gustu grafa (że podobna do tibii ) i nazwa ;)

Widze czlowieku ze ladnie umiesz odrozniac gry skoro Ragnaroka porownujesz z grafika z Tibi :evil:


_________________
Obrazek

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 16:31 
Cytuj  
Eee po pierwszym skrinie mi sie skojarzylo ze takie proste i ladne ;)

*

Posty: 55
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 17:40 
Cytuj  
Najlepszy darmowy serv to KDR daniej DRT. To oczywiście moje zdanie. Nie ma to jak grać wśród swoich. Obecnie jest rate 4/4/?4? Moja ulubiona klasa to BLacksmith no i upper class Whitesmith

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 21:20 
Cytuj  
Weremiasz napisał(a):
Najlepszy darmowy serv to KDR daniej DRT. To oczywiście moje zdanie. Nie ma to jak grać wśród swoich. Obecnie jest rate 4/4/?4? Moja ulubiona klasa to BLacksmith no i upper class Whitesmith

Nie polecam DRT chociaz sami rodacy GM'owie nie zbyt mili i nie ma klimatu ten serv moim zdaniem :lol: .Polcecam poczytanie forum na tej stronce jest tam dosc sporo serverow opisanych .
http://www.komurka.piasta.pl/


_________________
Obrazek


Posty: 21
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 10:01 
Cytuj  
Ja gralem bardzo dlugo na MobRo. Do dzisiaj mam tam crusa na 65 lev

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 15:05 
Cytuj  
jak ci nie skasowali konta to masz :lol:


_________________
TheGrim: Undead Warior, Burning Blade


Posty: 30
Dołączył(a): 14.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 15:54 
Cytuj  
Karmel napisał(a):
Kllos napisał(a):
chociazby polski drt ... ( tego raczej doskonalym nazwac niemoge ale gra sie milo wsrod swojakow [akorat ja to traktuje jako wade ale to wyjatek..])



moze to zle ze zbyt malo przebywasz w gronie polskich graczy??
(pisze sie "akurat" :wink: )


ta , glupi ort ;) gomen :)

w sumie niemam nic przeciwko polskim gracza acz osobiscie wole pograc na miedzynarodowym serverze , ot na wiecej tematow mozna bablac ;)

@zycie drt

niewiem jak drt ale jesli chodzi o vallahe, to jak nasz nastepca Bagsika; Manek powiedzial "bedzie dobrze" lol ;)

@down
nienadarmo wspominam o bagsiku ;)


Ostatnio edytowano 28 cze 2005, 22:49 przez Kllos, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 55
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 19:33 
Cytuj  
Valhalla? LOL Kasę zebrali jeszcze w tamtym roku a w Marcu były pare dni beta testy dla darczyćców ale teraz po Valhalli jest tylko forum. Raczej nie wróżę Valhalli wspaniałej kariery a twórcy nieistniejącego servera nieźle się obłowili xD


Posty: 4
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 11:03 
Cytuj  
Mnie tam ragnork wku**ia bo jak ściągam to mi wyskakuje że źle ściągnęło i dupa a zmarnowałem 2 dni!


_________________
Nie wystarczy mieć skorupy aby być żółwiem...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.