mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 15:15 
Cytuj  
Fajnie , dzienki, tylko że konta niemoge założyc bo niemoge wpisać kodu pocztowego ani wybrać państwa. jak daje ze jestem ze stanów to nie moge wybrać stanu. POMOCY!!


_________________
Booyaka Jamajca, miłość w 100%, jaraj jaraj jaraj OSTRy na prezydenta!!!

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 15:16 
Cytuj  
Jakiej przegladarki uzywasz?


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 15:22 
Cytuj  
Na mozilli firefox nie moge wpisywać stanów itd, na IE wszystko działa GIT tylko że jak daje Confirm to sie nic niedziieje:/


_________________
Booyaka Jamajca, miłość w 100%, jaraj jaraj jaraj OSTRy na prezydenta!!!

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 17:29 
Cytuj  
No musi dzialac


_________________
Obrazek

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 20:43 
Cytuj  
jak nie możesz robic konta w nocy, koło 2, to najpierw wpisujesz rubryki wokół stanów i tych post code`ów, bo u mnie sie blokują po jakichś 10 sekundach :har: a potem klikaj w confirm. Powtarzaj do skutku. mnie sie udało po 3 próbie :lol:


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2005, 12:26 
Cytuj  
Przy kazdej probie uruchomienia gry wyskakuje mi blad polaczenia z serwerem. To wyglada jakby dawno juz takiej gry nie bylo. Nie moge wejsc przez ikonke na pulpicie i luncher z katalogu...pomocy!


Posty: 4
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 15:38 
Cytuj  
Tak jak wcześniej powiedział Denton81 zakładajcie sobie konta na stany nic się nie dzieje (tylko gra minimalnie wolniej chodzi bo na początku podłącza się do stanów żeby wybrać postać) ja wcześniej grałem na malezyjskie płatnych serverach (trial oczywiście kasy nie będe wydawał)
WIĘC MÓWCIE ŻE JESTEŚCIE Z USA :D


_________________
eee

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 15:52 
Cytuj  
Ja sie zawsze rejestruje w Australii - nigdzie zero problemów.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.


Posty: 3
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2005, 20:46 
Cytuj  
EL ARIELLO! Odpowiadam na twoja wiadomosc. Ja tez mialem ten problem, ze wyskakiwal komunikat o tym ze nie mozna ustanowic polaczenia. Rozwiazanie: wylacz Firewalla, musisz byc poza nim, inaczej gra sie nie wlaczy.


Posty: 2
Dołączył(a): 27.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 22:35 
Cytuj  
RATUNKU!!!!!! nie moge sciagnac patcha :har: ... zawsze sie zawiesza przy sciaganiu :x ... moze mi ktos podac linka skad bezposrednio sciagne patcha... please !! :wink:


a tak na marginesie :lol: zapraszam na : www.illusorystudios.com fajna gra mmorpg zapraszam :]


_________________
Runescape wroobel12 lvl 56 knight-magican-ranger ... www.illusorystudios.com -- Faldon fajna gra MMORPG

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 23:56 
Cytuj  
Kiedy sciagales gierke ??? Bo ja mialem ten sam problem, klient nie mogl sciagnac jednego z patchy (b.stara wersja) bo najprawdopobniej na serwie go nie bylo. Polecam sciagnac calego klienta od nowa (jesli sciagales juz kiedys) z oficjalnej stronki. Jesli sciagales ostatnio to nie wiem co jest grane ...


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 07:41 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Jakiej przeglądarki uzywasz? No musi dzialac


Myslisz się. Mozzila błędnie obsługuje skryptowanie, jak i kontrolki - choć to moja ulubiona przgądarka to wciąż młodziutka.

To ktos w końcu wiek jak założyć konto? Problem wciąż ten sam.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 07:51 
Cytuj  
OKi już sobie poradziłem ( stary jestem i niedowidze topicu doklejonego wyżej)
Najciemniej pod latarnią jak to mówią


Posty: 9
Dołączył(a): 1.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 12:34 
Cytuj  
Ja grałem w KO ale juz odinstalowalem mialem maga 68lvl :D dalem koledze problem z rejestracja tak jak pisali wyzej trzeba dac ze jestes ze stanow a blad przy wyborze serva to znaczy ze cos robia, wiecie ze kazdy server ma dwie strefy np. ares1 i ares2 raz nawet na jednym servie (diez) wylaczyli 2 strefe i wszyscy musieli grac na 1 wiec sami pomyslcie jakie musialy byc lagi ;] KO byloby by niezla gierka gdy by nie lagi :/ w knighta pogrywaja setki tysiecy ludzi wiec sami wiecie nieraz DC dostajecie nawet co 5 min ;) wtedy lepiej resetnac kompa ale czasami nawet i to nie pomaga jesli ktos chce moge mu dac konta ale postacie gołe i nie mam daty (potrzebna do zmiany hasła) jednak za okradniecie postaci nie odpowiadam bo raz mnie okradli(wszystkie spelle i 50 mil :cry: ) wiec jesli chcecie grac w KO musicie miec mocne Nerwy i uwazac jesli dostajecie laga to uciekajcie jak najszybciej od potworkow raz przez nieuwage zginolem gdy mialem 59 lvl i 99% party na harpiach 1% i mialbym najlepszy skill :D ale 60 lvl zdobylem dopiero nastepnego dnia i to by bylo na tyle :D


_________________
Mój podpis jest za dlugi :(


Posty: 6
Dołączył(a): 6.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 22:59 
Cytuj  
Co do KO mam tam postacie i mam problem wiem ze sa skrole w centrum miasta jest kula wklada ise tam bron i taki scrool aby powiekszyc lvl tej broni badz innego itemu ale mozna wlozyc tylko 1 scroll i caly czas jak prunbuje ulepszyc trace scroll i item wie ktos jak zrobic by wrescie ulepszyc te rzeczy??


Posty: 14
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 18:08 
Cytuj  
A ja mam inny problem...jak odpalam sobie gierke to w autopatchu pisze cos takiego "Login Connection Filed" co zrobic?:| Serv chyba jest ON

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 11:24 
Cytuj  
Lord napisał(a):
A ja mam inny problem...jak odpalam sobie gierke to w autopatchu pisze cos takiego "Login Connection Filed" co zrobic?:| Serv chyba jest ON


Ja mam taki sam problem, czasem mi tez wyskakuje disconnected from serwer.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 21:30 
Cytuj  
A ja mam jeszcze lepszy problm, odpalam sobie gierkę wybieram postać, ładuje mi się wszystko, pojawiam się w świecie gry. Ale potem mam wielki problem, bo nie zdobywam expo za zabite potwory, ludzie ratujcie błagam!!!


Posty: 4
Dołączył(a): 5.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 15:32 
Cytuj  
:( Ja natomiast mam jeszcze inny problem- gdy uruchamiam grę i wciskam start, pojawia mi się pusty komunikat z tytułem KnightOnline Hackshield. Znaczy to chyba, że oni myślą że ja ich hakuje?? jak ominąć ten problem?? Pomocy!!! :(

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 18:24 
Cytuj  
re up:

Ten link powinien ci pomóc

http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=11311

(zabawa w modka jest bardzo zabawna)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.