mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 21:38 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Hrhr :) Poczekajmy na Xantha :D


hehehe... Enter the Popcorn & Chipsy Mode.


BTW. Moze i jest duzo questow i skille (to w sumie jest pewnie latwe, tylko wymaga czasu) ale ile osob online, skad itemy, gdzie pelny AH i tetniace zyciem miasta ? Gdzie mozliwosc tradeowania i z kim ja sie pytam ?
I najwazniejsze gdzie mass PvP i killowanie gnomow ??? :D

Dlatego moim zdaniem free server odpada.


_________________
Obrazek

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 22:09 
Cytuj  
heh... No i z czego się śmiejecie, jak są takie servy :] Co z tego, że połowa skilli nie działa, że nie ma dużo mobków :] Ważne, że wogule są ;)A świat bardzo fajnie jest sobie pozwiedza, jak nic cie nie bije :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 07:46 
Cytuj  
Enema napisał(a):
ftp://files.gamespace.net.au/RolePlayingGames/WorldofWarcraft/wowopenbeta1.zip

ftp://files.gamespace.net.au/RolePlayin ... nbeta2.zip

Jest to wersja jak sie nie myle 1.0.1

Zawsze można pościągać patche.

Sry że zakładam topic z downloadem ale poprzedni download z WoW nie działa.

jak to jest ver 1.0.1 to pewnie sie wam pache przydadza :P
http://wowressources.free.fr/patchs/
ps. A serverow emu do wow-a to sobie sami szukajcie :P Emu zawsze to emu, kradziony zawsze wiecej oferuje


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 07:54 
Cytuj  
Ale teges...

To trzeba obydwa sciagnac czy trzeba tylko jeden?

Jak na razie zasysam wowpenbeta1.

Wiecie po co sa robione kradzione servery? Nie bylem na open becie, nie widzialem WoWa w akcji.

Duzo za to czytalem Waszych dyskusji na forum. Sciagam klienta po to by pograc z tydzien na pirackim serverze. Nie, nie jestem masochista po prostu mam zamiar zakupic WoWa ale dopiero po tym jak bede wiedzial, ze po tygodniu nie rzuce go na polke oznaczna 'Kiedys Fajne Gry'. Zal pieniadze w bloto wyrzucic.

Shador von Dal.


_________________
Obrazek

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 08:44 
Cytuj  
Cytuj:
Ale teges...

To trzeba obydwa sciagnac czy trzeba tylko jeden?

Jak na razie zasysam wowpenbeta1.

Wiecie po co sa robione kradzione servery? Nie bylem na open becie, nie widzialem WoWa w akcji.

Duzo za to czytalem Waszych dyskusji na forum. Sciagam klienta po to by pograc z tydzien na pirackim serverze. Nie, nie jestem masochista po prostu mam zamiar zakupic WoWa ale dopiero po tym jak bede wiedzial, ze po tygodniu nie rzuce go na polke oznaczna 'Kiedys Fajne Gry'. Zal pieniadze w bloto wyrzucic.


Ale bugi na pirackim serwie moga cie zjesc i zniechcecisz sie do gry... No ale jak wolisz :>


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 09:37 
Cytuj  
ehh dzieciaki - nie mam pojęcia jak w centrum europy mając komputer za kilka tysięcy zł, stały dostęp do internetu za kilkaset zł miesięcznie nie można przeznaczyć głupich 40zł na komercyjną, w pełni sprawną ze wszystkimi działającymi eventami, skillami, potworami grę tylko grać w jakieś gówno które tą grę nieudolnie naśladuje.

Chyba, że to zgodnie z zasadą: "kradzione smakuje lepiej". I zgniłe gruszki zajebane sąsiadowi spod drzewa zawsze będą lepsze niż te ze sklepu które przyniesie mama.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:11 
Cytuj  
Ja sie pytam jak mozna grac w 110 osob w gre przeznaczona dla minimum 10000 ludzi na serwerze ?

I nie mowie o zwiedzaniu bo sam to ponad rok temu robilem za czasow alphy i servera Stormcraft sciagnalem sobie WoW'a alpha z netu i zwiedzalem pusty niestety swiat zeby zobaczyc jak naprawde wyglada gra na ktora czekam od pierwszego newsa o niej.

Ale mowie o normalnej grze, levelowaniu, zbieraniu itemow. Niech ktos kto gra sie wypowie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:15 
Cytuj  
Polska to kraj zakamuflowanych biedaków.
Podejrzawam, że te kwoty w stylu 800zł za konto Mu online, 1000zł za konto w Tibii to m.in. ludzie z tego forum których nie stać na płatne mmorpgi.

:lol:


Posty: 14
Dołączył(a): 31.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:19 
Cytuj  
Zwracam sie do Mark24 sluchaj jak dla ciebie 170zl za 3 miesiace to jest mało to znaczy ze chyba ty masz kasy od holery 8) , a kilkaset zlotych za internet - jak sam napisałeś (nie wiem za jaki chyba 10mbit/s) płaca chyba tylko kasiaści bo chyba duża ilosć osób płaci około 30 max zl miesiecznie. P>S> Sciagnął już ktoś tego wowopenbeta ?? Bo mam jak narazie 1 czesc ale tam sa jakies dziwne pliki *.mpq :o czym to sie otwiera i jak to sie instaluje ? PRosze o odp

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:27 
Cytuj  
Kazda gra Blizzarda ma pliki *.mpq dociagnie ci sie jeszcze do nich exec odpalajacy instalacje.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:37 
Cytuj  
170zł za 3 miesiące gry w WoW-a to bardzo mało
170zł za rok gry w Tibię to od cholery i mnie nie stać na takie wydatki.

Wiekszość polaków ma odwrotnie niż ja ;)


Posty: 14
Dołączył(a): 31.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 11:08 
Cytuj  
Kabraxis: Dzieki za info bom sie zestrachal juz ze sciagane od wczoraj 2.5 gb pojdzie do kosza :) Czyli mówisz ze powinno byc w 2 czesci instalor jakiś ? A sciagales ta wersje wowopenbeta czy nie odp. P.s. Co do Mark24 napisałeś ze 170zl za 3 miesiace to mało a 170zl za rok w Tibie to dużo? Nie wiem jakie ty masz pojecie o pieniadzach :wink: Pozdro :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 11:19 
Cytuj  
Powinno byc z 5 plikow mpq po okolo 700 (chyba nie pamietam dokladnie) MB (jeden chyba byl mniejszy). Nazywaja sie installertome.mpq i numerki.
POtem Katalog "DirectX" jakis jeszcze jeden "MacOSX...costam costam", pare mniejszych plikow (malych chyba jekies ustawienia instalatora (*.ini albo podobne) i installer.exe odpalajacy caly ten szajs. :D

Pisze z pamieci ale mniej wiecej tak to u mnie wygladalo na kliencie US open beta.


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 31.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 11:23 
Cytuj  
Kabraxis a to jest dobra wersja wogule ? Da sie tym grać na free serwerach ?? Wiem wlasnie mam w 1 packu takie pliki cos tam tome.mpq i te katalogi co mowiles czyli dopiero w 2 czesci packa bedzie installer ? bo tam w tym katalogu jednym sa jakies installer ale to nie jest exe i maja po 4 kb to nie to .odp

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 11:37 
Cytuj  
Nie wiem czy sie da grac na free bo nie gram (gralem rok temu przez trzy dni). :)
Wszystko zalezy od tegoo jaka wersje sciagasz (numerek patcha).

Musisz miec installer.exe pewnie ci sie dociagnie a jak nie to na necie jest pewnie na kaazie albu emule sam ten plik.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 11:45 
Cytuj  
Mala uwaga do sciagajacych... szykajcie lepiej w torrentach wersji odpowiedniej dla serwa, bo 1.0.1 nie zpatchujecie do 1.2.4

Co do jakosci serwerow pirackich, dowiedzialem sie, ze postacie nieskomplikowane dzialaja na nich jako tako ;] Chodzi o maga, priesta, warriora, rogue i paladyna. Totemy, Summony, Pety i inne skille ktore nie zadaja po prostu dmg czy lecza sa raczej zbugowane.
Narazie odpuscilbym sobie granie na serwerach, ktore padaja po tygodniu, to moze tylko zniechecic. Poszukajcie kolegi ktory gra legalnie i pograjcie u niego, a pieniadze na abonament same sie znajda. Zreszta w moim przypadku kosztowalo to jakies 20groszy za godzine grania ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 14
Dołączył(a): 31.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 11:47 
Cytuj  
Tomugeen ale ja sciagam ta wersje co jest tutaj na poczatku tematu ktos dal do niej linki na ftpa Da rade na niej pograć ? Bo nie wiem czy nie stracilem tylko czasu na sciaganie odp

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 11:53 
Cytuj  
lionmen napisał(a):
Tomugeen ale ja sciagam ta wersje co jest tutaj na poczatku tematu ktos dal do niej linki na ftpa Da rade na niej pograć ? Bo nie wiem czy nie stracilem tylko czasu na sciaganie odp


To szukaj serwa, ktory obsluguje wlasnie 1.0.1 lub tekie do ktorych mozna ja spatchowac. Najpierw szukajcie serwera a potem siup po odpowiedniego torrenta.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 11:56 
Cytuj  
szukaj jak ściągniesz, bo teraz to pewnie serwer padnie zanim grę zainstalujesz. Potem graj i szukaj następnego w przerwach. :lol:


Posty: 14
Dołączył(a): 31.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 11:56 
Cytuj  
Tomuggen jeszcze 1 pytanko for you. Czy ta weersja co ja sciagam z tego downloadu jest dobra ? Czy sie nie orientujesz bo juz polowe zassalem i nie wiem czy nie strata czasu, :roll:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.