mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 09:01 
Cytuj  
to ja poprosze o spalanie stoiska panow z Razorwax (jesli tylko sie pojawia) a potem serdecznie pozdrowienie ich od aenimy...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 12:21 
Cytuj  
HEHE

Kaika zobacz cos bez levelingu z lootem i ffa pvp , tytul mam gdzies wystarczy ze gra spelni powyzsze warunki

moze byc EA i SoE nawet :]

ps: z toba moge nawet w Barbie online zagrac , mimo ze carebear gierki odrzucaja mnie na mile ostatnio :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 12:51 
Cytuj  
ps: z toba moge nawet w Barbie online zagrac , mimo ze carebear gierki odrzucaja mnie na mile ostatnio

Alda juz ci to kiedys tlumaczylem, wole kobiety ale dzieki za uznanie...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 16:31 
Cytuj  
kaikitka napisał(a):
Moim celem jest Lord of the Rings Online (muszę to w końcu zobaczyć na własne oczy)

Da sie zrobic. ^^
Szczegoly juz sa na PM.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 16:36 
Cytuj  
Dlatego chcialem aby dodac Kajke, bo kurde bales sie jej pozyczyc konto :P

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 16:43 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Dlatego chcialem aby dodac Kajke, bo kurde bales sie jej pozyczyc konto :P

Balem? E tam. Probowalem negocjowac ;-)
A na powaznie, to zaproponowalem to chyba w pierwszym PMie, wiec bez przesady. Ja ufny jestem. Potem najwyzej sieje zniszczenie.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 21:52 
Cytuj  
Uff.. Wróciłam :D W skrócie napiszę co i jak bo to mały off-topik:

Hale MCM Expo (Movie Comic Media) są niesamowicie wielkie i włazi tam równie wielka liczba osób (jako ciekawostka - pierwsze 2.000 osób wchodzących w sobotę dostawało upominek od organizatorów). Mimo dużego zainteresowania targi przebiegały spokojnie - tu chylę głowę w kierunku organizatorów bo zarządzanie takim tłumem nie jest łatwe ale im udało się to wzorowo. Działów tematycznych było sporo - muzyka, film, komiks (99% to manga), gry (99% konsolówki). Z bardziej znanych wystawców oprogramowania rozrywkowego wystawiali się Activision, Atari, Codemasters, Ubi Soft i Vivendi. Produkty online były niestety bardzo nieliczne. Targi zdominowane były przez oprogramowanie na konsole (w tym spory nacisk na Xboxa).

Na stoisku Codemasters spędziłam duużo czasu :) Miałam szczęście bo udało mi się dorwać Satine (Samantha Russel - CM Lotro Europe). Śmieszna sprawa, w pierwszej chili wzięła mnie za dziennikarkę (pewnie ze względu na płeć - w dziale gier byli prawie sami faceci). Gadałyśmy w sumie ponad godzinę - była bardzo miła i sporo się od niej dowiedziałam. No cóż, dla osób zainteresowanych tytułem (LOTRO) nie mam dobrych wieści - data premiery jest planowana na koniec marca 2007. Dla pocieszenia dodam, że w/g developerów jest to data realna (opóźnień być nie powinno). Na tyle czasu ile udało mi się spędzić przy stanowisku prezentacyjnym mogę powiedzieć tak: strasznie podoba mi się strona graficzna tej gry, scenerie są piękne! Co więcej, odczucia estetyczne idą w parze z klimatem MiddleEarth. Ze względu na spore oblężenie stoiska nie udało mi się pograć tyle na ile miałam ochotę - zdążyłam pobiegać tylko trochę hunterem (sobota) i burglarem (dzisiaj). Wrażenia z gry - fantastyczne! Jako minus zauważyłam lekkie niedopracowanie animacji biegu kierowanej postaci - stopy układają się pod dziwnym kątem i jakiś ten bieg jest trochę kaczy :D

Oki, kończę bo moja córcia domaga się uwagi mamy, która zniknęła na cały weekend i zostawiła biedną małą sam na sam z babcią (straszne są te babcie ;))


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 23:10 
Cytuj  
kaczy bieg? , wesze afere tasmowa :)

dzieki sliczne za info:) , mozna sie bylo spodziewac ze konsolowki beda tam w przewazajacej wiekszosci coz takie prawa rynku , jednak rozgrywka online tak naprawde dopiero powijaki niestety nie ta rozpietosc widowni ale to kwestia czasu..


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 15:19 
Cytuj  
Moj chlop dostal zaproszenie do 9Dragons - EU CB.
Jako ze wyjezdzamy na dwa dni to moge komus konto pozyczyc coby sobie obejrzal.
Jesli ktos byl zainteresowany, to pisac na PM, byle szybko :)
Mi gierka podoba sie srednio, moje wrazenia w dziale Beta Testy.
Jemu sie podoba, ale on zawsze dziecinny byl :)


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.