mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 15:34 
 
BroneCk hmm dlugo bedziecie tam "przeobki" robic ? bo takto nie mam co robic, wiec bym sobie w UO pogral, ale jesli mam czekac 2 tygodnie to kupie sobie jakis syff na ten czas :razz:
pozdrawiam


Posty: 23
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 15:50 
 
Piszecie ze do 2 dni to zakladajcie !
albo przynajmniej newsa dajcie ze macie jakies problemy, a nie czlowiek czeka a tu NIC grrrr.
zalozcie mi to przynajmiej do niedzieli bo teraz mam najwiecej czasu do grania !!!


Posty: 7
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 16:43 
 
hmmm
na CL tez maja problemy :smile: ruszjaja od poniedzialku, czy wy tez ruszacie od poniedzialku ? :smile:
ciekawe ...


O NIC WAS nie oskarzam, chce tylko w spokoju pograc ...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: [:) dnia 2001-12-15 16:45 ]</font>


Posty: 23
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 17:23 
 
[:) mozesz mi podac adres tego CL ?

z gory dziekuje

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 09:55 
 
CL to inna bajka, oni bardzo lubia poniedzialki :P

My testujemy pare rzeczy w tej chwili i do czasu zakonczenia testow zadne konta niebeda zakladane.

Pozdrawiam


Posty: 23
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 10:04 
 
Czyli ci co maja konta to graja a my mamy czekac do nie wiadomo kiedy!
Napiszcie przynajmniej kiedy to sie skonczy bo nie wiem co robic. Czy dalej czekac na to konto czy zakupic jakas inna gierke.

*

Posty: 76
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2001, 15:23 
 
No fakt, moze by sie te konta zalozylo?
czy ten test, jest tak wazny ze nie mozna juz dopisac paru linijek kodu? (zakladam ze na tym polega zakladanie kont, a nie np. na kliknieciu "new account" i wprowadzeniu loginu i passa)
tak apropo czemu by np. wszyscy gracze nie mogli potestowac?
Qrde wyslalem najpierw do was tego forma ale juz mi sie czekanie znudzilo i chcialbym se pograc. I dlatego wyslalem zgloszenie do CL SE, ale tam podobno co weekend serv pada, wiec....
nie wiem jakie mankamenty ma server Strefy Cienia, moze nawet sie tam przerzuce.
PS. Ile jest w polsce Free Shardow?
PSS. Dajcie adresy stron o UO


_________________
"Mozesz mnie bic kijem baseball'owym a i tak sie bede smial"


Posty: 33
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 07:17 
 
Ile jest wszystkich nikt nie zliczy, natomiast liczace sie sa hmm 3 (slownie trzy)
Dark Zone emulator POL o ile sie nie myle
Strefa Cienia emulator obecnie Sphere, ale juz w niedalekiej przyszlosci NOX w ktory wkladaja teraz mase czasu by dopiescic go na maxa i przygotowac pod graczy. Ponoc sam emula jest dopracowany w najdrobniekszych szczegolach - tak wiec i granie na nim moze sprawiac duzo przyjemnosci
CLSE - emulator POL hmm w sumie o nim moge powiedziec najwiecej. Dosc duza sypliwosc serwera, ilosc graczy wieczorami przekracza 200 (od pn do nd) niestety, serv jest sterowany zdalnie i ewentualne pady kompa na ktorym stoi daja sie we znaki.

stronki www polskich shardow to:
DZ - http://uo.olnet.pl/
SC - http://uo.netla.pl/
CL - http://uo.provector.pl


_________________
Badz soba. Nikt inny tego za ciebie nie zrobi.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2001, 16:18 
 
I wlasnie dlatego nie lubie windowsa... bo slyszalem ze CL wlasnie na tym stoi... dobrze skonfigurowany BSD nawet sam sie przewali kiedy cos mu zwisnie... odpowiednia opcja w kernelu i server sie sam rebootuje w momencie otrzymania nawet kernel panic...

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 20:39 
 
Kazdy powie ze serv na ktorym gra jest najlepszy a co do kont jak mozna cos mufic o CL i o kontah ... tam nie wiem jak konta zakladaja hyba przyhodzi do was z 20 maili i klikacie sobie jedno od gury i jedno od dolu i to jest zakladanie kont jezeli wyslalem tam naprawde wiele maili ... i nic a na Dark Zona wyslalem 2-a ( dwa tylko i wylacznie ) po czym gram tam na serverze moze jest mniej osub niz na innym ale jest spokuj wilu graczy zna sie nawzajem i to jest mila grupa zaloze sie ze zaden z graczy Dark Zona nie przejdzie na inny a w okresie swiat wiem o min 5 osobach ktore zwialy z Cl i przeszly na Dz no i ciekawe o czym to swiadczy :> :> powiem Tyle ... serv jest de best

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 20:52 
 
okej.. to pokaze przyklady...
przyklad nr1:
Konto: xxx
O serverze: od koegi
o RPG: tak
O bucie: 58

i przyklad nr2:
Konto: yyy
O serverze: Dowiedzialem sie od znajomych, mowia ze malo ludzi ale jest wspanialy klimat. Moje marzenia...zawsze w "naszych" przygodach bylem Krasnoludem...wiem ze w uo nie ma ras..ale chcialem bardoz poprowadzic
Gornika/Woja...gdyz tacy sa krasnale niezastapieni w swoim fachu a i malo kto moze im dorownac w walce...sa wspaniali..
o RPG: Gram ogolnie w mlotka;P) ale bylo rowniez kilka sesji w Zew Cthulhu Dziekie Pola, raz grale w Wampira! Kiedys
probowalismy z kumplami w Gwiezdne Wojny ale to nei to co krasnoludy lubia najbardzej....dobra do zobaczenia na bezdrozach
...teraz wracam...do swojej jaskini aby troszke popracowac
O bucie: heh numer buta...ja ja..chodze ba boso!
******************

widzicie rooznice?
jak widze kogos kto wpisal po to zeby wpisac...
to podziekuje.
tak samo maja koledzy z CL'a
i nie dziwie Im sie.
ludzie.. mowilem juz kilka razy
jak wysilicie sie przy wpisaniu "podania" to my ywsilimy sie na zalozenie konta
--
to powiedzialem ja Gajetan lamowaty

*

Posty: 76
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 23:27 
 
hehhheehehe
LoL
Gajetan
ROTFLak
heheheheheee


_________________
"Mozesz mnie bic kijem baseball'owym a i tak sie bede smial"


Posty: 48
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 00:35 
 
Cytuj:
2002-01-05 23:27, BIGos napisał:
hehhheehehe
LoL
Gajetan
ROTFLak

Ty sie nie smiej jakbys poczytal co Ci ludzie wypisuja to Tobie tez by sie odechcialo nawet kliknac, zeby te konto zalozyc...
lianka

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 03:09 
 
A prosze to ja dam jeszcze jeden przyklad inteligencji ludzi wypelniajacych zgloszenia. Niech poczyta to juz napewno sie niezasmieje :)

E-Mail: [email protected]
Konto: h**
Haslo: h**
O serverze: TY ZAJE**** FLĄDRO I SKUR******** NIEDORUCHANY DUPODAJKU,A NA CH** MAM SIĘ PRODUKOWAĆ
ŻEBYŚ RACZYŁ MI ZAŁOŻYĆ JAKIEŚ KONTO,JAK CIE K**** ZNAJDĘ(A ZNAJDĘ) TO CIĘ ZAJ**** TY K**** KAFLARZU PIER******.
o RPG: h**
O bucie: 0

Ach az sie przyjemnie robi. I jak tu zakladac ludziom konta?
Slownictwo chloptas ma naprawde bardzo rozwiniete, az zdziwienie bierze, ze wogle z wypelnieniem formularza sobie poradzil :P
Przepraszam, ze wiekszosc tego przykladu to same gwiazdki ale niechcialem zeby po oczach za bardzo dawal :P
Tak ogolnie to chyba mu konta niezaloze skoro niechce, tylko poco sie produkowal ? :P
Szkoda tylko, ze meila zle podal, tak bym mu odpisal z pare(nascie) mega razy ze chuj pisze sie przez ch, bo cos w sumie niemogl sie zdecydowac :)

Pozdrawiam i oby mniej takich zgloszen.


_________________
Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 12:36 
 
hehehehe czasem sie ciesze, ze nie mam jednak "rozszerzonego formularza" aczkolwiek niektorzy tez maja przezabawne hasla...

Swiat schodzi na psy. Ot co, a ludzie cofaja sie nawet nie do jaskin, ale znacznie nizej (w rozwoju w rozwoju)

Malpy chociaz moduluja swoje okrzyki a pod kaltka slychac "k... k... k..." i wszystko wiadomo...

I to mnie zadziwia... takie proste slowo a tyle znaczen.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 15:59 
 
heh... osobiscie zalooje ze nie mam pelnych naglowkow tego maila...
bo bardzo chetnie bym je tu przytoczyl...
a jesli by to bylo jakies sdi...
to na wszelki wypadek dopisal regolke na firewallu...
jakby przypadkiem kiedys jakis kolegas za niego napisal zgloszenie...
ponadto wydaje mi sie ze jakby pojawily sie tu dane tej osoby... hmn... nastepni zastanowiliby sie 3 razy zanim by cos sprodukowali...
nie zna sie na prawie.. ale dla mnie jest to jakas forma grozby karalnej...
i abuse i prokuratura jakby z panem porozmawialy, nawet nic mu nie robiac...
dobrze dziala na psyche...
szczegolnie jak tatus przelozy takiego gowniasza przez kolano i spowoduje obrazenia fizyczne czesci posladkowych...
Gadget

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 23:21 
 
Eee tam, dzis tatus by obcial co najwyzej kieszonkowe, nie wiesz ze model wychowywania dzieci obecnie odbywa sie bez kar cielesnych aby nie skrzywdzic beidnej i kruchej psychiki.... (co za matol to wymyslil...)


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 23:58 
 
eee..
wiesz...to ja proponuje powolac lotna brygade wychowawcza...
ojcu po ryju dziecku po dupie...
G.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 00:14 
 
hehehehe tia... i dostac po pare kratek za samosady i znecanie sie nad "bezbronnymi" obywatelami najjasniejszej.... kurka wodna znowu emat zmieniamy... mialo byc o kontach


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 00:54 
 
ze temat zmieniamy to chyba norma? :razz:
a c do samosadow...
wiesz... ja proponuje takie stroje jak ku klux klan :}
moze nas nie poznaja :razz:
zreszta zawsze mozna twierdzic ze byl to czyn wykonany w afekcie :smile:
Gadget

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.