mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 11:24 
Cytuj  
Witam wszystkich!!!

Zobaczylem ze w temacie piszecie o postaciach wiec aby nie zasmiecac forum postanowilem tutaj napisac swoje pytnie.
Jako ze jestem kompletnym noobem w gw (zaczne gre od poniedzialku) mam pytanie:
zamierzam grac rengerem/elementalista ale nie wiem jak ladowac staty i chyba najwazniejszie jak to u niego jest ze skilami czy mugby ktos napisac jakie skile sa najlepsze do tej kombinacji.

z gory dziekuje za pomoc noobowi :)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 11:45 
Cytuj  
To ja odpowiem tak ogólnie... Statystykami nie musisz sie specjalnie przejmować, bo możesz w razie czego zmienic przydzial punktow, tzn wycofac z jednego stata i przeniesc na inny. Co do skilli to glownie dobor zalezy od taktyki druzyny, z ktora idziesz na misje / grasz pvp. Kup gre, pograj sobie w old Ascalonie i wykonujac misje zdobedziesz parenascie skilli, wyrobiasz sobie jako takie zdanie o nich i jak przejdziesz do zniszczonego Ascalonu bedziesz sie nad skill setem zastanawial :) To takie moje rady ogolne :)


Posty: 10
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 16:01 
Cytuj  
mam jeszce jedno pytanie bo ostatnio rozmawialem z kolega ktory mowil ze najlepsze polaczenie to ranger/mesmer. Czy muglby mi ktos porownac te polacznie.

ps.dzieki za odpowiedz

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 17:48 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
nick: Quetzacotl Gathol

Jeszcze co do mojego builda, mysle, ze w PvP, jak tam mamy do rozdania 200 pkt, to dam 12 lv Illusion +3 illusion z armora, 10 lv blood magic i 8lv fast casting +3 z jakiegos armora, do tego zostaja mi jeszcze miejsca na jakies dwa superior vigor, czyli +100 hp, to mi zniweuje troche strate z superior illusion do -50 hp.
Czyli jak bedzie to wygladac tak 15lv illusion, 11lv fast casting i 10lv blood magic i -50hp. No ale to tylko plany, zobaczymy.


runy sie nie sumuja
tzn nie sumuje sie 2 x superior vigor dajac 100hp
ani tez minor vigor + major vigor dajac 70hp
itp

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 19:56 
Cytuj  
A sa jakies runy oprocz vigor dla kazdej klasy?

Bo tak to mi zostaje jeden wolny slot na rune


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 13:44 
Cytuj  
niestety nie ma


Posty: 21
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 14:35 
Cytuj  
A ja zreformowałem mojego monka i nastawiłem się na smite/protect/inspiration (jestem Mo/Me).

Wada:
ludzie w grupie spodziewają się że będziesz ich wciąz leczył...a tu dupa :lol:

Zaleta:
smite spells pomijają pancerze. Do tego protection spells baardzo pomagają jak już sie jakiś wojak wkurzy i ruszy do ataku. No a inspiration to oczywiście dla wyciągania energy z innych:).

Zanim napiszecie, ze to nieludzkie takiego monka robić, bo sie drużyna smuci :wink: to powiem wam, że pierwsze co robie to namierzam monków z przeciwnej grupy - padaja od razu, bo smite monków jest jeszcze bardzo niewielu i nie spodziewają się, że po 4 szybkich spellach będzie game over. Więc pod względem healerów bardzo szybko wyrownuje szanse;)
no i najlepsze jest to że jestem lekceważony. Widzą ze jakas dupa ze mnie, bo mojej grupy nie healuje i mnie olewają :]

Ps. polecam:)

Zastanawiam się tylko czy przy takim buildzie nie lepszy byłby necro zamiast mesmera...


_________________
Jeśli chesz złapać autobus, myśl jak autobus

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 16:38 
Cytuj  
Monk nie jest tu damage dealerem, wiec na wyzszych lvl twoj smite o tylek rozbic jest.

Tu nie ma 1vs1 poza tym to inna gra niz WoW, wiec i postacie inne.


Ostatnio edytowano 26 cze 2005, 19:19 przez robertos, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 21
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 16:40 
Cytuj  
Priest w WoWie też nie był i co? W 1v1 shadow był nie do ścięcia - moim skromnym, słusznym zdaniem :wink:


_________________
Jeśli chesz złapać autobus, myśl jak autobus

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 21:45 
Cytuj  
robertos napisał(a):
Monk nie jest tu damage dealerem, wiec na wyzszych lvl twoj smite o tylek rozbic jest.

Nie, nie jest, ale odpowiednio poprowadzony moze byc niezlym wsparciem dla takowego. Wystarczy dobrac odpowiednio umiejetnosci z Smithing Prayers. Nie wiem czy wiecie, ale Holy Dmg jest jednym z dwoch, ktore nie sa redukowane przez zadna zbroje ani czar :] ]. Drugim jest Shadow Dmg - Ne


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 09:38 
Cytuj  
Tylko ze monk probujacy zadawc dmg nie moze leczyc jednoczesnie, poki twoj team sobie radzi - ok, ale jak sie do kogos zblizysz na tyle zeby go smitnac..
No ode mnie bys dostal combo za bezczelnosc po prostu :D
I musialbys sam siebie leczyc, generalnie nie wiem czy wychylanie sie monkiem to najlepszy pomysl, zwlaszcza ze i tak na 90% masz na dupie wojownika ktory cie ciagle gania:P

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 11:52 
Cytuj  
Ja generalnie jak grałem PvP zauważyłem, że team który ma monka healera ( w random team) praktycznie zawsze wygrywa.
A monk który zgrywa wara dostaje szybko, mesmer powinien spowolnic wara i wtedy monk healer ma pelna swobode dzialan. A jak mnie denerwuje gdy rzucam na wara Conjure na 13lv Illusion, a mu zycie praktycznie nie spada bo ma rzucona regeneracje przez monka. Inteligentny healer w teamie to potęga, dmg dealer odpada.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 21:04 
Cytuj  
zeby juz Wam forum nie zasmiecac spytam tutaj, kto jest lepszy do PvP, PvE - nekrus czy elementalista?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 21:42 
Cytuj  
Hmm kiedys zrobilismy eksperymentalny griefujacy monk-team :D
Tylko smitingi i healingi na maxa, kazdy monk dba o siebie, a wszyscy lecimy ze smitami i Balthazars Aura na kolejnych przeciwnikow... i powiem wam ze to byl dobry team do pvp, poki sie nie natknelismy na griefujacych rangerow... :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 21:47 
Cytuj  
Ja ostatnio trafilem na mass W/Mo -_- zenada


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 25
Dołączył(a): 23.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 23:04 
Cytuj  
Grom napisał(a):
mam jeszce jedno pytanie bo ostatnio rozmawialem z kolega ktory mowil ze najlepsze polaczenie to ranger/mesmer. Czy muglby mi ktos porownac te polacznie.

ps.dzieki za odpowiedz


co do Twojego wyboru r/e czytalem gdzies ze to raczej gorsze polaczeni bo slabo wyrabiasz z mana dla elementalisty

natomiast r/me jest bardzo dobre dla lucznika gdzyz czary zaklinacza stanowia bardzo dobre wsparcie do atakow dystasowych podobnie zreszta jak polaczenie r/ne

ja nie moge sie dokladnie wypowiedziec bo jeszce tej gry nie mam ale osobiscie zastanawialem sie nad polaczeniami r/me lub w/ne i jednak jak juz zaczne to od w/ne

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 08:31 
Cytuj  
Ja mam R/Me...
Generalnie bylem zaskoczony jak duzy dmg jest w stanie zrobic Ranger z dobrym lukiem - po prostu masakra :>
Mesmera skill mam jeden: Imagined burden.
Calkiem dobrze toto dziala, wczesniej biegalem z Conjure Phantasm

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:01 
Cytuj  
pisze tutaj, zeby nie zakladac nowego tematu...

duzo juz sobie czytalem na temat gierki/postaci i jakos malo kiedy ktos gral rangerem (moze prawie tak trafialem...), dltego chcialem zapytac, czy to jakas cienka postac? bo z reguly lucznik to cos dla mnie i wlasnie nim chce grac! jezeli ktos moze sie wypowiedziec, to prosze o podanie najlepszej drugiej profesji... czytalem, ze dobre jest polaczenie R/Mo albo R/E, bo ponoc bardzo ladnie sobie radzi ;)


Posty: 10
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:46 
Cytuj  
witam

Co do twojego pytania gralem r/e ale jakos nie szlo mi za dobrze w starym ascalonie z poodu szybko konczacej sie many ale dmg czasem dawal kopa ale jak dla mnie to szczerze mowiac nie zabardzo te polaczenie mi odpowiadalo dlatego nie polecam dla noobow (czyli dla mnie tez:)

Ok teraz inna sprawa gram e/n i mam problem z pakowanie w skile bo nie wiem jak lepiej bo przewazylem magie ognia nad blood magic nie wiem czy dobrze czy ktos moglby mi powiedziec jak lepiej dopakowac postac mam juz 8lvl i stoje cienko.

a i jeszcze cos gdzie w starym ascalonie jest ktos uczacy skilli innej szkoly niz ogien.

z gory thx

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 14:03 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
zeby juz Wam forum nie zasmiecac spytam tutaj, kto jest lepszy do PvP, PvE - nekrus czy elementalista?


nikt nie wie?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.