mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 09:32 
Cytuj  
Ja sie juz odczepilem jakies rok, pol roku temu ;)


pozdrawiam

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 11:06 
Cytuj  
Lubie jak ludziki wychowane na HL2 i kartach z akceleratorami, a nie pamietajace roku 1997 smaruja sobie gebe UO.


Posty: 1
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 14:22 
Cytuj  
UO to swietna gra, spedzilem przy niej wiele godzin, wiele rowniez na shardzie Endore, prawie dokladnie rok temu , przez pierwsze 2-3 tygodnie jego istnienia. Cos co zaczynalo sie swietnie pozniej przybralo inny obraz, ekipa pokazala swoje prawdziwe oblicze.
Nikomu nie polecam tego shardu z wielu powodow, gdzie najwiekszym jest niekompetencja Ekipy i kolesiostwo, glupie pomysly i bardzo zawily system skryptowy chociazby dotyczacy gainow, strasznie zabugowany. Do tego liczba graczy ktora wacha sie miedzy 20-30 w godzinach szczytu, z czego polowa z nich to kumple gmow, ktorzy sa " nietykalni " pod grozba kasacji postaci . Brak podstawowych towarow u vendorow wymaga interakcjii miedzy graczami, ktorych przy tak wielkiej mapie gdy gra 10 czy 15 trudno znalesc.
A ten ich niby glowny atut - klimat - to juz chyba sa jakies zarty. Duzo osob z ekipy nigdy nie mialo ksiazki Tolkiena w rekach, a swoja wiedze o klimacie opieraja na filmie, co sprawia ze prawdziwy fan swiata Srodziemia bez problemu znajdzie niedociagniecia i bledy ekipy pod wzgledem fabularnym.

Bardzo polecam wam swietna gre jaka jest Ultima Online, i mimo juz dosc duzego wieku jest nadal dobra, w Polsce jest wiele darmowych serwerow a kazdy oferuje cos innego.
Tylko radze wam dobrze - nie psujcie sobie UO żadkim gownem jakim jest Endore.
Pozdrawiam

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 15:46 
Cytuj  
Shubduse napisał(a):
Lubie jak ludziki wychowane na HL2 i kartach z akceleratorami, a nie pamietajace roku 1997 smaruja sobie gebe UO.


kurde mam jakies normalnego kompa na ktoreym hl2 pojdzsie z duzymi lagami z wlaczonym windowsem od roku. Najwiecej czasu to spedzilem na hl1 warcrafcie 1 i2 i pamietam obie te gry. grafika bla na wystarczjacym poziomie wystarczalo mi to. Ale ile kurwa mozna siedxziec w sredniowieczu? moze gdybym nigdy nie widzial ladnych 3d to bym byl gotow w to zagrac. ale zobaczylem hl2, gralem w l2, i co mam przeżyć kolejny szok? znowu zobaczyć jakas grafike 2d?? Po co i takie rzeczy? Jak dla mnie grafika juz musi byc ladna kolorowa... i chociaz 2.5d ale jakas gorsza jz mnie ODRZUCA doslowne obrzydzenie...

Pozatym w te wakacje to nie mam zamiaru za dużo grać... wolny czas przepracuje

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 18:26 
Cytuj  
I to mówi czlowiek co własną piersią bronił Tibię....

:D


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 18:42 
Cytuj  
Proszę mi tu nie porównywać L2 do Uo w żadnym wypadku, bo oprócz grafiki do L2 nic nie może zaprezentować przy UO. Ludzie bronią UO tylko dlatego, że chociaż ta gra powstała w 1997 roku, a juz jest 2005, to jeszcze nikt nie napisał lepszego kodu gry od tego który jest w UO.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 19:22 
Cytuj  
roball napisał(a):
Quetzacotl napisał(a):
Proszę mi tu nie porównywać L2 do Uo w żadnym wypadku, bo oprócz grafiki do L2 nic nie może zaprezentować przy UO. Ludzie bronią UO tylko dlatego, że chociaż ta gra powstała w 1997 roku, a juz jest 2005, to jeszcze nikt nie napisał lepszego kodu gry od tego który jest w UO.


Niezly bulszit ziom.

Sie nie dziwie ze ludzie maja po 2k postow skoro polowa postow wyglada wlasnie tak :D ( mozna to skasowac ,to tylko moja mala aluzja :P)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 lip 2005, 20:11 przez viader, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 19:55 
Cytuj  
Roball gratuluje wysokiego poziomu i zaiście dobitnej argumentacji.

PS Ziom to możesz mówić do kumpli z ławki


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 20:51 
Cytuj  
Ale w tibie grałem zanim przyjrzałem sie tym z lepszą grafiką...

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 20:55 
Cytuj  
Ultima ma odrobine archaiczna grafike, ale za to ogromne mozliwosci:
- nigdzie nie wykraftujesz tylu rzeczy
- nigdzie nie masz takich mozliwosci w budowaniu wlasnych domkow (piekna sprawa)
- walki sa bardzo dynamiczne (to akurat nic nadzwyczajnego, ale jednak w porowaniu do wspomnianego wczesniej l2...)
- orgom skili
Najwieksza wada UO jest niestety grafika, ktora jest na dzisiejszy dzien poprostu brzydka.
Pseudo 3D (jedynie npc, postaci i potwory - tla nadal 2D) w UO jest od czasu AoS.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 22:18 
Cytuj  
Jeśli miałbym grać w "darmowego" mmorpg-a to tylko i wyłącznie dobry free shard UO.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 15:23 
Cytuj  
Domki a nawet osady - o tym juz pisalismy - mozna jeszcze budowac w Horizons i SWG, a takze dosc prymitywnie, ale jednak w DAOC.

Craftowac tez mozna sporo w innych grach. Problem w tym, ze UO ma to wsyztsko na raz. Ogolnie uwazam ze nie ma gry dajacej wiecje mozliwosci, nawet DLO nie jawi sie jako pogromca Uo na tym polu.

I boli tylko, ze nikt nie napisal jeszcze enginu 3D do UO, chociaz jeden takowy w bólach powstaje ( http://ultimairis.sourceforge.net/portal/site.php ).

Oto co na razie zrobili

http://ultimairis.sourceforge.net/porta ... ?pic_id=37

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 15:51 
Cytuj  
Shubduse napisał(a):


Juz wole zwykle, stare 2d :evil: :evil:


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 16:45 
Cytuj  
A no powstaje 3d engine i to nawet testują z mapa Nelderimu ten silnik.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 17:41 
Cytuj  
A to ciekawe

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 18:46 
Cytuj  
Wogóle UO to jakaś dziwna gra. Grałem kiedyś i ta gra polega głównie na klikaniu na lopate a potem na podłoże kopalni aby wydobyć rude ... A jak pujdziesz walczyc to cię odrazu szczury zabijają. Te UO to gra chyba zbyt przereklamowana.

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 19:02 
Cytuj  
Trans napisał(a):
Wogóle UO to jakaś dziwna gra. Grałem kiedyś i ta gra polega głównie na klikaniu na lopate a potem na podłoże kopalni aby wydobyć rude ... A jak pujdziesz walczyc to cię odrazu szczury zabijają. Te UO to gra chyba zbyt przereklamowana.


ROTFL.

Pomyliles gry chyba. Afaik (nie gram kowalem/gornikiem) rude wykopuje sie kilofem nie lopata. szczury zabija? watpie. musiales pomylic gry.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 20:03 
Cytuj  
khoga napisał(a):
Trans napisał(a):
Wogóle UO to jakaś dziwna gra. Grałem kiedyś i ta gra polega głównie na klikaniu na lopate a potem na podłoże kopalni aby wydobyć rude ... A jak pujdziesz walczyc to cię odrazu szczury zabijają. Te UO to gra chyba zbyt przereklamowana.


ROTFL.

Pomyliles gry chyba. Afaik (nie gram kowalem/gornikiem) rude wykopuje sie kilofem nie lopata. szczury zabija? watpie. musiales pomylic gry.

Tak było. Shard Nelderim. Kilofa nie można było używać bo za mało siły. No a szczury w kanalach, chyba nie ma w tym nic dziwnego.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 20:14 
Cytuj  
Jka ktoś nie ma doświadczenia w garch tego typu to sie łatwo zrazi, nie przecze, że początki są trudne, ale trochę pomysleć i cierpliwości się przydaje.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 21:51 
Cytuj  
Nic tylko się kłócicie, na moje to grafa nie odrzuca, ale to że za bardzo skomplikowane jest stanie się obywatelem Śródziemia, jakieś ściąganie, patchowanie i takie tam. Tyle. Moc z Wami.[/img][/b]


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.