mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 07:56 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Jin napisał(a):
Ech, to nie L2, tekstury tutaj sa tragiczne, gra nadrabia efektami i dlatego ladnie wyglada

No to chyba nie grales na full detalach. Moim zdaniem teksturki sa swietne, ale nie porownuje do L2 bo nie gralem. Ogolnie grafika jest rewelacyjna jak dla mnie.

Jezu czytajcie ze zrozumieniem, nie mowie, ze grafa jest zla tylke ze tekstury sa niskiej jakosci, i bardzo dobrze. Przynajmniej nie ma takich sytuacji jak w l2, ze 2gb ramu to za malo...


Tak wyglada gra, a to sa moje ustawienia. Wedlug was tak wygladaja ladne tekstury? Rozmyte do granic mozliwosci? Dajcie spokoj, mi sie grafa podoba i ciesze sie ze jest tak a nie inaczej, ale stwierdzam fakt...

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 08:23 
Cytuj  
Jin napisał(a):
Wedge napisał(a):
Jin napisał(a):
Ech, to nie L2, tekstury tutaj sa tragiczne, gra nadrabia efektami i dlatego ladnie wyglada

No to chyba nie grales na full detalach. Moim zdaniem teksturki sa swietne, ale nie porownuje do L2 bo nie gralem. Ogolnie grafika jest rewelacyjna jak dla mnie.

Jezu czytajcie ze zrozumieniem, nie mowie, ze grafa jest zla tylke ze tekstury sa niskiej jakosci, i bardzo dobrze. Przynajmniej nie ma takich sytuacji jak w l2, ze 2gb ramu to za malo...


Tak wyglada gra, a to sa moje ustawienia. Wedlug was tak wygladaja ladne tekstury? Rozmyte do granic mozliwosci? Dajcie spokoj, mi sie grafa podoba i ciesze sie ze jest tak a nie inaczej, ale stwierdzam fakt...

Wyglada na to, ze w ustawieniach sterownikow nie masz wlaczonego AA i anizo lub masz je ustawione minimalnie. Popatrz na te zabkowane krawedzie wokol glowy....Mowiac full mialem na mysli ustawienia w grze i ustawienia karty graficznej. Jak wroce z pracy to wrzuce screena.

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 08:49 
Cytuj  
moim zdaniem ( mało grałem w GW bo jakies pół dnia na beta testach) GW miało lepsze teksturowanie rozmazy itp od L2... jak mozna gre z 2003 roku porównywać do gry z 2005 przecie wiadomo ze co nowsze to lepsze... ( przynajmijej pod względem grafy)... a tak wogole to czy EL/War to dobra klasa i jak sie sposuje na PvP albo na PvE ??

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 08:57 
Cytuj  
jaki jest sens graniem E/W ?, jak nastawiasz sie na face to face combat to bedzie malo many na czary -,-, pozatym brak umiejetnosci strenght (armor penetration, duzo skilli na niej polega) nie bedziesz dobrym wojownikiem, ogolnie wszystkie klasy typu caster/w nadaja sie tylko pod pvp, poniewaz od W masz umiejetnosc sprint, postawy bojowe i jakies okrzyki ktore sprawoja sie znosnie bez rozwijania atrybutow, tak czy inaczej najlepiej sie przekonasz sie po przekroczeniu powiedzmy 15 poziomu doswiadczenia. zupelnie inna bajka to W/E, zmienilem sobie secondary proff z Mo na E i teraz jestem W/E lvl 20, i powiem ze gra sie zajebiscie, jednak trzeba duzego skilla i bardzo dobrej wiedzy "jak zapelnic 8 kwadracikow na dole ekranu" :)


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 08:59 
Cytuj  
hmmm ja chciałbym w miare dobrą klase przy ktorej nie ginąłbym jak mucha i żeby nie była skomplikowana jak na sam początek więc co polecacie ?? chyba wezme jednak tego w/mo choć to nieorginalne ale łatwe :P

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 09:01 
Cytuj  
Jin napisał(a):
Wedge napisał(a):
Jin napisał(a):
Ech, to nie L2, tekstury tutaj sa tragiczne, gra nadrabia efektami i dlatego ladnie wyglada

No to chyba nie grales na full detalach. Moim zdaniem teksturki sa swietne, ale nie porownuje do L2 bo nie gralem. Ogolnie grafika jest rewelacyjna jak dla mnie.

Jezu czytajcie ze zrozumieniem, nie mowie, ze grafa jest zla tylke ze tekstury sa niskiej jakosci, i bardzo dobrze. Przynajmniej nie ma takich sytuacji jak w l2, ze 2gb ramu to za malo...


Tak wyglada gra, a to sa moje ustawienia. Wedlug was tak wygladaja ladne tekstury? Rozmyte do granic mozliwosci? Dajcie spokoj, mi sie grafa podoba i ciesze sie ze jest tak a nie inaczej, ale stwierdzam fakt...


do qr... nedzy tekstury sa ostre jak brzytwa i skoncz to pierdolenie, nie wiem moze grasz na Rivie i dlatego odnosisz takie wrazenie, widziales jakies ladne screeny z GW ?, nie ?, ustaw se max detale i popatrz chociaz na warriora w ascalon secie, widac drobne skorzane elementy, zelazny emblemat na pasie (gustowna czaszka demona) blyszczy sie w sloncu i wcale nie jest rozmazany, to co gadasz to jest poprostu bullshit, i nie ma sie co zachwycac l2, tam modele postaci poprostu nie maja jaj, wygladaja jak manekiny za szyba, mimo ze tekstury sa bardzo, naprawde bardzo wysokiej jakosci, animacja jest naturalna ale ja np. wole modele postaci z WoW'a, one maja troche warhammerowego ducha :)


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 10:00 
Cytuj  
tak uważam że teksturowanie nie jest takie złe ... kolega mi pokazał screeny na ustaiweniach low medium i high ... low to porzal sie Boże.. medium daje rady a high to rewelacja :D właśnie cow odezwij sie na gg


Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 10:06 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Jin napisał(a):
Wedge napisał(a):
Jin napisał(a):
Ech, to nie L2, tekstury tutaj sa tragiczne, gra nadrabia efektami i dlatego ladnie wyglada

No to chyba nie grales na full detalach. Moim zdaniem teksturki sa swietne, ale nie porownuje do L2 bo nie gralem. Ogolnie grafika jest rewelacyjna jak dla mnie.

Jezu czytajcie ze zrozumieniem, nie mowie, ze grafa jest zla tylke ze tekstury sa niskiej jakosci, i bardzo dobrze. Przynajmniej nie ma takich sytuacji jak w l2, ze 2gb ramu to za malo...


Tak wyglada gra, a to sa moje ustawienia. Wedlug was tak wygladaja ladne tekstury? Rozmyte do granic mozliwosci? Dajcie spokoj, mi sie grafa podoba i ciesze sie ze jest tak a nie inaczej, ale stwierdzam fakt...

Wyglada na to, ze w ustawieniach sterownikow nie masz wlaczonego AA i anizo lub masz je ustawione minimalnie. Popatrz na te zabkowane krawedzie wokol glowy....Mowiac full mialem na mysli ustawienia w grze i ustawienia karty graficznej. Jak wroce z pracy to wrzuce screena.

Co ma aa do jakosci tekstur? Chodzi o to ze sa niskiej jakosc rozmazane...
Cytuj:
do qr... nedzy tekstury sa ostre jak brzytwa i skoncz to pierdolenie, nie wiem moze grasz na Rivie i dlatego odnosisz takie wrazenie, widziales jakies ladne screeny z GW ?, nie ?, ustaw se max detale i popatrz chociaz na warriora w ascalon secie, widac drobne skorzane elementy, zelazny emblemat na pasie (gustowna czaszka demona) blyszczy sie w sloncu i wcale nie jest rozmazany, to co gadasz to jest poprostu bullshit

Czlowieku nawet screenow moich nie obejrzales wiec po jaki uj sie odzywasz? I proponuje nauczyc sie czytania ze zrozumieniem bo juz pare razy pisalem, ze grafa jest w gw ladna, i chodzi szybko bo ma niskiej jakosci tekstury. Widac, ze jestes zwyklym fan boy'em ktory potrafi powiedziec "zamknij sie gw jest najlepsze, gw uber alles" a przeczytac nie potrafisz tego co pisza inni...


A i jeszcze jedno, tekstury chara ktorym sterujesz i npc'ow, sa lepszej jakosci niz tekstury innych graczy...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 11:03 
Cytuj  
Do jasnej kur... nedzy a jakiej jakosci maja byc tekstury jak grasz na utawieniach low ??? dzisas.
Grasz na low to masz chuj.. tekstury, grasz na high to masz dobrej jakosci tekstury (o wieeeeele lepszej niz w L2).

BTW. Teksturki nie sa "rozmazane" tylk oto jest blur ktory jest nakladany na caly obraz (nie wiem czy da sie go wylaczyc).
Szczerze mowiac to w zadanym RPG (ogolnie) nie widzialem takiej jakosci tekstur jak w GW (no w EQ2 sa lepsze ale wtedy trzeba miec kompa za duuuuuzoooo kasy a do GW nie).


_________________
Obrazek


Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 11:08 
Cytuj  
to sa wg ciebie ustawienia low? fajno...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 11:37 
Cytuj  
No to nie wiem o co ci chodzi......
Sam gralem na takich ustawieniach i nie ma lepszych tekstur nigdzie.
Szczegolowosc ekwipunku w porownaniu do innych MMO jest w GW po prostu niesamowita.

ALe jak uwazasz ze tekstury sa slabe..... to masz do tego prawo. :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 12:56 
Cytuj  
GW jak na gre wydana w 2005 jest ladna i chodzi na gorszych sprzetach w postaci dinozaurow gf2 czy gf3
ale cos za cos - silnik stosuje wiele uproszczen ktorych majac lepszy sprzet nie mozesz poprawic
np: dokladnosc tekstur,odleglosc wyswietlania terenu, ilosc wyswietlanych postaci w wysokich detalach, itp
zreszta grajac pvp zadko masz okazje przygladac sie otoczeniu a to co jest na rpg jest wystarczajace

obecnie najlepsza grafike oferuje EQ2 ale do maxymalnych detali potrzeba 2x6800 i jakiegos FX-55.
od strony graficzenj i mozliwosci zmiany ustawien EQ2 bije wiekszosc produkcji
juz nie gram ale jak pamietam jest ok 50 roznych ustawien do gafiki
dobrze je ustawiajac mozna bylo osiagnac dobra jakosc i wystarczajaca plynnosc

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 13:43 
Cytuj  
Jin, nie wiem jaka masz karte, ale to karta kaszani ci tekstury, a nie silnik gry. Tu masz pare obrazkow z bety, i jakos "troszke" inaczej wyglada to niz ty pokazales (obrazki sa z beta silnika, czyli teoretycznie starszego). A detale wcale nie sa tu jakies uber (np. wylaczone AA i Anizo):
http://www.xanth.eu.org/screeny/gw/new/

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 13:46 
Cytuj  
A ja juz proponuje zamknac ten temat bo sie robi niezly flame. Niektore osoby mogly by nieco pohamowac jezyk.


Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 14:47 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Jin, nie wiem jaka masz karte, ale to karta kaszani ci tekstury, a nie silnik gry. Tu masz pare obrazkow z bety, i jakos "troszke" inaczej wyglada to niz ty pokazales (obrazki sa z beta silnika, czyli teoretycznie starszego). A detale wcale nie sa tu jakies uber (np. wylaczone AA i Anizo):
http://www.xanth.eu.org/screeny/gw/new/

X.

Nie po prostu ty pokazales screeny twojej postaci, tak jak pisalem, postac ktora kierujesz i npc'e maja lepsze tekstury od innych graczy...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 16:36 
Cytuj  
Tekstury w GW sa dosc niskiej jakosci i to jest fakt... Wystarczy ustawic wszystko na high, wylaczyc blur/bloom i przyjrzec sie z bliska teksturom postaci i przede wszystkim podloza. FSAA i Anizo nie maja tu nic do rzeczy, bo zadne z nich nie wplywaja na polepszenie jakosci tekstur (pomijajac to, ze FSAA nie ma w ogole nic wspolnego z jakoscia tekstur...), na ktore patrzymy z bliska.

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 19:21 
Cytuj  
no to mozna mnie dopisać do listy szczęśliwych graczy GW mój nick Gladius Whitee w/mo aha gra chodzi nie najgorzej tylko tragedia jest jak wejde do ascalonu :/ zacina az siem grac nie da ... moim zdaniem po prostu ram nie wyrabia ... co wy na to ??

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 00:14 
Cytuj  
skoro ci dogrywa w miesice i przycina to tak to jest wina braku wiekszej ilosci ramu ... jak dokupisz sobie do tego 1024 to zobaczysz ladny boost w szykosci gry :P Jakbys mial jakies pytania to wal do mnie "Strangerr Redfusion" , tylko ze ja gram na USA realm ale jak cos to sie mozna ustawic w international district gdybys potrzebowal jakiejs pomocy a ja bym akurat byl ingame :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 11:24 
Cytuj  
Taaa...w tej grze pamiec jest wazna. Jesli ktos chce pograc na max detalach to 512 pamieci to min. Dodatkowo przydaje sie dobry procek w miastach...Ja mam slaby i zawsze mi lekko przycina...


_________________
Obrazek


Posty: 27
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 01:17 
Cytuj  
gram necromancerem 6 lvl ^_^ nie jestem zbytnio obeznannych w mmorpg :P i mam pytanko kiedy? gdzie? jak? wybiera sie druga profesje -___- i jak polecacie go zrobic?

z gory dzieki za odp

Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.