mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 13:11 
 
ehh w sumie wlasnie sobie zdalem sprawe z tego ze jezeli dodadza nowe rasy i profesje to ktos je musi przetestowac . Czyli prawdopodobnie osoby (a konkretnie jedna czy 2 gildie) ktore byly w closed beta GW beda zaproszone jako testerzy dodatku co pociaga za soba fakt ze beda mieli duzo szybciej okazje zapoznac sie z nowymi profesjami jak i taktykami jak je unieszkodliwic badz jak nimi skutecznie grac . A biorac pod uwage ze GW jest glownie nastawione na PVP to jest to lekko nie fer :P


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 13:31 
 
Mnie ciekawi ile pociągnie gra finansowana co kilka miesięcy.
ArenaNet z tego co wiem raczej niema żadne innej gry z której mógłby czerpać kase na GW...
Szkoda by było żeby taka dobra gra upadła przez nagłe pojawienie się lagów na serwerach.
Aha, żeby nie było że wjeżdżam na GW, poprostu martwie się o przyszłość ulubionej aktualnie gry.


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek


Posty: 25
Dołączył(a): 23.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 15:19 
 
co do nowych ras to grajac w GW jakos wogule nie brakuje mi elfow krasnoludow czy innych, natomiast fajnie by bylo miec bardziej rozbudowany ekwipunek (choc jakby sie and tym zastanowic to utrudnialoby to zasady zalorzone w PvP - czyli dobor pancerzy i broni)

podejrzewam ze pojawia sie jakies 2 nowe profesje jak wyjdzie dodatek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 03:15 
 
Kvazar napisał(a):
Mnie ciekawi ile pociągnie gra finansowana co kilka miesięcy.
ArenaNet z tego co wiem raczej niema żadne innej gry z której mógłby czerpać kase na GW...
Szkoda by było żeby taka dobra gra upadła przez nagłe pojawienie się lagów na serwerach.
Aha, żeby nie było że wjeżdżam na GW, poprostu martwie się o przyszłość ulubionej aktualnie gry.


Tak napawde ta gra zarabia tyle samo co platne mmog : policz sobie

1 miech=+-10$
2miechy =+-20$
3miechy =+-30$

Jeden dodatek do GW raz na 3 miechy cos okolo 30$. Tak wiec wychodzi na to samo , tak naprawde ta gra kosztuje tyle samo co mmog tylko jest to ladnie zakamuflowane :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 13:22 
 
Strangerr napisał(a):
Jeden dodatek do GW raz na 3 miechy

W tym problem, ze dodatki maja wychodzic co 6-9 miechow... I nie musisz ich kupowac, by graz z ludzmi, ktorzy go maja.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 14:00 
 
nie musisz to fakt ale dobrze wiesz ze w grze pvp w ktorej nie bedzie sie mialo dodatkow jest sie automatycznie dozo bardziej zacofanym tak wiec kazdy szanujacy sie gracz w GW bedzie kolowal kase na dotatek zeby nie byc w tyle :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 14:08 
 
Strangerr napisał(a):
nie musisz to fakt ale dobrze wiesz ze w grze pvp w ktorej nie bedzie sie mialo dodatkow jest sie automatycznie dozo bardziej zacofanym tak wiec kazdy szanujacy sie gracz w GW bedzie kolowal kase na dotatek zeby nie byc w tyle :)


Identycznie jak w Anarchy Online.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 15:08 
 
Strangerr napisał(a):
nie musisz to fakt ale dobrze wiesz ze w grze pvp w ktorej nie bedzie sie mialo dodatkow jest sie automatycznie dozo bardziej zacofanym tak wiec kazdy szanujacy sie gracz w GW bedzie kolowal kase na dotatek zeby nie byc w tyle :)

A czy tak bedzie, to sie dowiemy po pierwszym dodatku. Chyba ze masz zdolnosc spogladania w przyszlosc ;) Ale tobie i tak bym nie uwierzyl po twojej ekspertyzie odnosnie braku roznic w cenie pomiedzy WoW a GW...

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 15:26 
 
zastanawiam sie jaki masz problem , chyba nie uwazasz ze GW jest gra "bezplatna" bo jezeli tak to znaczy sie ze jestes tylko kolejna z tysiecy osob ktore nabraly sie na jeden z mniej wymagajacych trikow marketingowych :) A czy tak bedzie jak mowie? oczywiscie ze tak bedzie bo tak jest w kazdej grze ktora jest oparta na PVP , dlaczego ? odpowiedz jest bardzo prosta drogi sherlocku , poniewaz nikt nie lubi byc gorszy .

Ps: przeczytalem swojego posta kilka razy i nadal nie moge znalezc w nim wzmianki o wow , ale moze ty masz mozliwosc czytania na jakims "wyzszym" poziomie czy cos tak wiec prosze pokaz mi gdzie choc raz wymienilem slowo Wow.. napisalem jak inne mmog co bylo generalizcja , jakbys nie zauwazyl cene miesiecznego abonamentu tez podalem +-..


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 17:15 
 
Troszke zanizyles ceny sredniego miesiecznego abonamentu. Teraz tylko za niektore niszowe gierki placi sie $10, wiekszosc to $15, z reszta pewnie dobrze o tym wiesz. Jakby nie liczyc wyjdzie, ze GW to tansza zabawa od zwyklego MMO...

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 17:20 
 
tansza ale nie darmowa jak sie wielu osobom zdaje :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 19:28 
 
W porownaniu do chyba wszystkich MMORPG praktycznie darmowa... tyle, ze trzeba gre kupic.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 21:11 
 
Strangerr napisał(a):
tansza ale nie darmowa jak sie wielu osobom zdaje :)

Czlowieku według twojego toku rozumowania kazda gra ma ukryty abonament, bo przeciez jest platna i wychodzą do niej dodatki. Tu chodzi o taka mala subtelną różnicę, że żeby w innym mmog GRAĆ musisz PŁACIĆ, a w GW NIE. Czyli w takim WoW powiedzmy te dodatki są OBOWIAZKOWE, a w GW NIE. Sherlocku...

Qrde dzięki Tobie właśnie zrozumiałem, że Diablo 2 było płatne... 159zł podstawka + 79zł dodatek to razem daje 238zł. Grałem 3 lata więc płaciłem około 6,5 zł na miesiąc. Ale jestem naiwny... Nabrałem się na taki chwyt marketingowy :/

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 21:25 
 
Nawet nie chce mi sie tego skomentowac :) Ok GW jest bezplatne , najlepiej pzeniesc je do dzialu darmowe mmog bo przeciez nie placisz za to :) EOT bo to zaraz wyladuje w dziale Flames .


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 22:32 
 
Strangerr napisał(a):
Ok GW jest bezplatne , najlepiej pzeniesc je do dzialu darmowe mmog bo przeciez nie placisz za to :)

Wiesz, ale ty by się pojawił problem - GW to nie mmog... A ze jest darmowe to prawda. Dodatkow w przeciwienstwie nawet do takiego D2 nie trzeba kupowac (w D2 ludzie z i bez dodatku nie mogli grac razem. W GW mogą).

Ale to ja ci jeszcze wytłumacze na czym polega różnica. W takim WoW placisz abonament za GRE - twórcy nie mają obowiązku dodawać ciągle nowych misji (jak to robią, to dobrze). A w przypadku GW płacisz za konkretny produkt, widzisz zmiany, jakie wnosi do gry, więc nie kupujesz go w ciemno. Tak więc przeliczanie cen dodatków na miesiąc jest imo bez sensu.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 05:40 
 
Tym bardziej, ze za WoWa i dodatki do niego TEZ bedziesz musiał płacić. Wiec wg Twojego toku rozumowania to bedzie jak dwa abonamenty ;o


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 1
Dołączył(a): 12.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 09:07 
 
To tak :

1) Według Arena.Net dodatek będzie się ukazywał co 6-8 miechów i jego cena będzie podobna do podstawki [ ok 100 zł ]

2) Dodatek NIE BĘDZIE POTRZEBNY DO GRY, co więcej dodatek wprowadza tylko zmiany kosmetyczne, oraz dwa nowe obszary i związaną z nimi fabułę... Czyli ludzie którzy skupiają się na arenkach mogą sobie dodatek spokojnie odpuścić ...

3) Prawdopodobnie zostaną dodane nowe rasy [ krasnoludy, charowie, mursaaci - można sobie pomażyć ^^ ] , jednak najprawdopodobniej, od ludzi będą się różniły tylko wyglądem zewnętrznym.


_________________
"Wy macie racje, my mamy karabiny ... "

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 17:26 
 
Dodatek wprowadzi tez pare nowych skilli. I teraz mozemy zaczac sie zakladac, czy beda to skille lepsze od tych co sa teraz, czy nie? A jak beda lepsze, to kazdy kto bedzie mial dodatek bedzie lepszy w walce od tego bez dodatku? Czyli sila rzeczy, osoba bez dodatku bedzie stala na przegranej pozycji, prawda? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 19:35 
 
Arena napisała, że osoba z dodatkiem nie bedzie bezposrednio lepsza od tej bez dodatku, bedzie miala wiecej mozliwosci poprostu.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 00:10 
 
Quetzacotl napisał(a):
Arena napisała, że osoba z dodatkiem nie bedzie bezposrednio lepsza od tej bez dodatku, bedzie miala wiecej mozliwosci poprostu.


Tak bo ArenaNET jest stowarzyszeniem charytatywnym i niechce sprzedac jak najwiecej kopii dodatkow, tylko zeby dobrze graczom bylo....

Ja wiem ze to ludzie z Blizzarda i potrafia powiedziec "gameplay ponad wszystko" ale..... na jakim swiecie wy zyjecie ??

Przeciez oni musza zarobic a to jest najprostszy sposob (zmusic do zakupu dodatkow).


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.