mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 00:29 
 
no to chyba chodzi o tych w Lost lands(ale glowy nie dam). Jezeli tak to przyznaje, ze ich nie widzialem.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 20:53 
 
no ja tutaj chcialem powiedziec slowa krytyki dla GMow :(

niestety od 2-4dni gdy sie ich wzywa olewaja sprawe lub poprostu ich nie ma :(
dzisiaj np. dzieki jakiemus bledowi reaper walil na odleglosc 2 ekranow :/ w czego skutku stracilem ksiege czarow WRRRrrrrrrrrrrrr.....

rozumiem ze sa bledy na servie itp ... o to nie mam pretensji , wiem tez ze gm sa zapracowani jak cholera to tez sie nie dziwie i tu wyrazy uznania , ale proponuje zrobie wiecej gmow gdyz widac ze yerp i maja sie nie wyrabiaja bo o innych to nigdy nawet nie slyszalem a czesc wogule o maji :)

powiem tez ze mialem sie przeniesc na CL bo juz sie wkurwilem na ten serv :P ale jak zobaczylem co sie tam dzieje to uznalem ze tu jest lepiej tylko jeszcze sporo roboty ...


szerszen mozna zrobic cos takiego ze wzywajac gma odrazu mu mowic z czym jest problem lub cos ? bo tego nie ma (no moze ze 2-3 razy na 30 wezwan moj pierwszy wpis wygladalo na to ze poszedl na GMa) :/

nie wiem to tylko taka mysla a narazie ubolewam nad strata ksiegi z nawet fajnymi czarami >:(

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:06 
 
Jak nie byla "newbie", to niestety :sad:

Co do page'y to mysle z dochodza jesli je poprwnie puszczacz i jak uzywasz page'a to mozesz opisac przed nacisnieciem enterka (na dole w oknie pojawia sie kursor) powod wezwania.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:21 
 
no wiem ze niby sie pokazuje ale jakos gdy pisze co i jak to nagle okazuje sie ze to napisalem sam do siebie (text jest nad moja glowa)

najfgorsze ze ten reaper jest jakis chory i to ostro przy 58hp (58 str.)i resist 27,1 chyba 1 ciosem mnie zabija i co najwazniejsze walil na odleglosc prawie 2 ekranow (zobaczylem tylko napis reaper na czerwono jak to jest normalnie ze w jakiejs odleglosci (chyba 2 ekrany ale nie jestem pewien) i nagle ciemno i jestem dead ...) mysle se polece do miasta i zabiore cialo a tu znowu na ta sama odleglosc i znowu trup :((
po 3ciej smierci zobaczylem ze cialo zniklo i zostaly same itemki :/
po czwartej zostala tylko skrzynia (w niej mialem ksiege) i wtedy mnie nie zabil o dziwo bo zabralem szybko ksiege i zaczelem uciekac a tu nagle lup i pokazuje sie ze znowu mnie zabil >:(( i jak obraz sie rozjasnil po chwili zobaczylem teleport reapera (stal w miejscu gdzie wczesniej na 1000000000% go nie bylo ) po wskrzeszeniu sie pobieglem znowu i zobaczylem ze cialo tylko zostalo ale bez skrzyni :( ...

nie wiem czy to taki lag czy jakis blad ale ostro potrafi to zdenerwowac

nie szkoda mi itemow jakie mialem poza ta ksiega czarow bo naprawde trzeba bylo sie nabiegac zeby zebrac te czary a ty pierdut i nie ma szans na odzyskanie - no poprostu cholera czlowieka bierze !!!

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:23 
 
aha zapytacie pewnie to po cholere nosilem ze soba ksiege ? otuz okazalo sie ze moje konto w banku jest pelne nie wiem jakim cudem ?!? bo skoro itemy grupowane licza sie jako 1 to ja w banku nawet 100 itemow nie mam !!!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:29 
 
Koz po jaka cholere ty nosisz ksiege w skrzyni ? Teraz to sam sobie jestes winny.
Sa lagi - stforki przemieszczaja sie szybciej niz gracze a czesto nie widac kiedy on sie rusza a jest juz w zasiegu i wali. Ja sam kilka razy zginolem bo zlapal mnie lag a stforka nie :sad:
Pozatym regi sie nie grupuja - to tyle

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-02-11 21:30 ]</font>

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:31 
 
a jak myslisz jak sie poruszam po nieznanym terenie to mam skrzynie gdzie all itemki poza zbroja i 20 putlami helta i zapasowa tarcza

pozatym ksiega w skrzyni bo biegam kolo Cove czy jakos tak a tam nie ma magow i nie ma skladnikow wiec po co ja trzymac skoro i tak nie moge uzywac z powodu braku skladnikow ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.