mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 22:36 
Cytuj  
On nie "wyzywa" gier, tylko wyraża swoją opinie na jej temat.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 22:43 
Cytuj  
Sluchaj ja w mu lubie grac gralem na MuWarce Na mu ISraelu na PsychoMu i na wielu innych serverach. Ja tylko zapytalem Cie drogi użytkowniku tego forum gdzie ty widzisz klimat w mu?

Typowa rozmowa z mu

DW:Huj to ja klade kotleta na myche i ide afk
DK:Dobra to ty mnie poexpisz a ja ci kupie seta
DW:Spoko jakby cos sie dziealo jakby przylazl jakis pk i mi najebal to sms albo strzalke to zajrze do kompa
DK:Spoko ziomq ja tu bede czuwal i skopie dupe jak przyjda
DW:Okej NArqs ziomek JA tu Eviluje
DL:no nara

*

Posty: 73
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 09:54 
Cytuj  
:o Dialog KONKRETNY :o !!!! No ja widze np: klimat w MU !!! Jest to gra grywalna ( Miodnik ) !!! Ładnie obdarzona ( moim zdaniem ) szatą graficzną!!! Z dobrze dobranymi dziekami (są wyjątki) :D !!! Duzo ludzi lubi w to grac!!! Jest to gra prosta i fajna !!! Jeden minus gdzie sie nie pojdzie na jakis PRIV server to to jest to samo z postaciami !!! Jedynie tylko sklepy zminiaja rozgrywke !!!! Ale moim zdaniem gra ma ocene 8.5/10 !!!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o


_________________
Obrazek
---===M M O R P G===---
http://www.mindistortion.net/iwantyours ... am=Wr00bel <- lOOk
http://siebendx.com/schild.swf?namee=/MMORPG <- lOOknijcie :D

*

Posty: 89
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 16:45 
Cytuj  
klimatu moze niema wg.innych ale ma inne cechy ktore lubią gracze. niebede sie powtarzal... zreszta zalozylem topic aby poinformowac graczy o serverze Ostanit Bastion MU.
tutaj zbędne kometarze są niepotrzebne ale jesli ktos ma pytania to prosze a nie większosc wypowiada sie zle na temat tej gry. jak niepasuje wam to nieczytajcie tego tematu i tyle.
to glupie zostawiac teraz afk bo za to grozi ban a inni gracze chetnie poinformują GM o takim przewinieniu. trzeba byc bardzo glupim zeby tak robic <dlaczego tak mowie? bo nikt tak nierobi jak to bylo w ^^ "dialogu" > "kupie ci seta" ^^ bone ?

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 17:55 
Cytuj  
wierzysz w to ze nikt nie bedzie stal afk na tym serverze ??? Jeszcze jak sa hot spoty ? lolz

*

Posty: 89
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 19:00 
Cytuj  
no jasne ze beda. gra na tym servie troche ludzi i raczej afk wczeniej czy puzniej ktos zauwazy i da raport do GM. a wogule to trzeba jeszcze na takim spocie byc bo teraz wszytko pozajmowane bedzie.

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 21:37 
Cytuj  
Mu jest fajne jesli ktos chce sie odstresowac bo tam nie odczuwa sie takiej gonitwy za tym zeby byc "mastach" jak np w Ultimie, to takie Diablo w 3d czyli sieka i za to lubilem ta gre


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 10:33 
Cytuj  
No Mu jest ogolnie fajne tylko ze jak robi sie 7 postac na 5 serverze to sie zaczyna robi nudne...

*

Posty: 73
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 20:19 
Cytuj  
Fakt nudne sie robi i to w pewnych momentach, np: dzisz przestalem grac na pewnym serverze w MU bo mialem 25 resow i 350 lvl SOUL MASTEREM :D " MOZE DLATEGO ZE ZA DUZO KOTLETÓW NA MYCHE RZUCAŁEM" :D !!!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o A globala nie lubie bo za wolny eXp........ Trudno mi dogodzic juz gralem we szystkie mmo i nie wiem co mam teraz poczac........czy tibia znó... czy MU........ ale tak to MU jest na zabicie czasu..... :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o


_________________
Obrazek
---===M M O R P G===---
http://www.mindistortion.net/iwantyours ... am=Wr00bel <- lOOk
http://siebendx.com/schild.swf?namee=/MMORPG <- lOOknijcie :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 20:26 
Cytuj  
Trudno mi dogodzic juz gralem we szystkie mmo

Jestes w 100% pewien? Try those for 15$/mo.

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 21:08 
Cytuj  
WrOObel napisał(a):
A globala nie lubie bo za wolny eXp........


Tylko nie ma resów a itemy chodzą na ebay'ach...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.