mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 12:33 
Cytuj  
Earn 5 times the faction awards for wins in high-level arenas and tournament play! - racja 5x na arenach i w tombach

Earn 2.5 times the faction awards for wins in guild-vs-guild play!
czyli kolo 1000 za gvg

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 00:11 
Cytuj  
Ciekawy zabieg z tym PvPX...chcą przyciągnąc ludzi do PvP znowu...a zawżywszy na to, że zbiegnie się to ze zmianą niektórych umiejętności...będzie ciekawie :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 18:05 
Cytuj  
Sorrow Furnace będzie dostępny od 7 września. Więcej info na stronie głównej GW.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 21:55 
Cytuj  
Hmm nowy teren, nowe itemki, nowe glowki :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 19:12 
Cytuj  
Draghmar napisał(a):
Quetzacotl napisał(a):
jest taki build, ale bym wam pojechał ladnie ^^ E/Me

Stone daggers, lech signet, armor of earth, kinetic armor, aura of restoartion, ether reneval, hex breaker, after shock

10 ES, 12 EM, 10 INSP + runy

Dobre tym operowanie tym i mozna wygarc 4v1 spokojnie, co jzu mi sie zdarzylo pare razy ;F

Rozwalam to w 5-6s :). Ale nie powiem jak :P.
Cała zabawa w GW polega na tym, że zawsze znajdzie się kontre. Szczególnie jeśli się wie na co się kontruje. Narzekacie na Woja...Ale w 1v1 odpowiednio przygotowany W/Mo byłby bardzo trudny. Albo np. W/R, który zmieniał by na łuk -> Crippling Shot. I co wtedy? Oczywiście to tylko na 1v1 się nadaje. Ale jednak nie przechwalajcie się w zabijaniu wojów. Trzeba pamiętać, że to nie klasa jest słaba, ale gracz.

No wiem, wystarczy rend ench, ten build jest w sumie słąby i tylko dla zabawy, ale jak sa nooby na ta to mozna pokozaczyc :D


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 22:41 
Cytuj  
OMG.... imho sorrow furnace sux..... itemy zielone sux.... :( zawiodlem sie :(

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 06:21 
Cytuj  
A mnie sie bardzo podoba sprawa chestow. Nowe potworki sa godne. jestem zadowolony


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 06:46 
Cytuj  
Właśnie te chesty najbardziej zwalili... imho.... kiedyś złoty był naprawdę rzadki, a teraz wystarczy kupic kluczyk podbiec do chestu i już masz złotko (50% szans na złotko lub fiolet)....

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 11:27 
Cytuj  
Skąd wiesz, że 50%? Ja tam ani razu nie trafiłem na złoty.


_________________
Obrazek

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 12:33 
Cytuj  
No i wlasnie bardzo dobrze, w jeden dzien mialem wiecej dropow niz przez cala moja gre. Co to za przyjemnosc zapieprzanie 5godzinw w tym samym miejscu i farmowanie caly czas tegeo samego zeby w koncu wypadl twoj wymarzony przedmiot. Chcesz dropa to sobie go poprostu kupujesz. Tak jak przedmioty do PvP mozesz kupic za FP.


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 17:30 
Cytuj  
Draghmar napisał(a):
Skąd wiesz, że 50%? Ja tam ani razu nie trafiłem na złoty.


Moje obliczenia tyczyły się wczorajszej 1,5 godzinnej gry kiedy na 12 chestow wypadlo mi 6 złotek. Dziś na 20 chestów wypadło mi 5 złotek, więc zmieniam obliczenia i % trafienia na rare item jest bliżej nieokreślony :P Kosteck - właśnie w tym momencie gra straciła na uroku.... Co do złotych itemów:
1)spadną ceny i to sporo, bo nie są już rzadkie
2)teraz jak wypadnie Ci złoto nie będziesz już tak podniecony jak wcześniej (zauważysz to na pewno)
3)imho gra straciła na uroku...

Zielone itemy, które miały być najlepsze po prostu nie wypaliły i wypadają z bossów częściej niż commony.... (upgrade też z nich nie wyciągniesz). Imho Sorrow Furnace sux....

PS. Kto wie co z tą areną 1vs1?

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 18:39 
Cytuj  
Szanuje twoje zdanie. Mnie akurat to nie przeszkadza a nawet sie podoba. To ze cany rareow spadna to i dobrze. Bo jak do tej pory nie udalo mi sie nawet uzbierac 60 kafli na zbroje nie mowiac o kupnie sobie fajnego cacka za 200k, ktore i tak dosyc szybko moglbym zdobyc w PvP. Z tymi rerami to nasuwa mi sie na mysli D1 (lol). BYlo cos takiego, ze kazdy wiedzial jaki jest najlepszy item, ciezko bylo go dostac ze wszystkimi upgradami maxowymi, ale dal sie to zrobic. Bardzo mi sie podoba GW ale niestety zeby miec to co sie chce to naprawde trzeba bylo grac ciezkie godziny (moze i nadal tak jest), co potwierdzaja wlasnie ceny niektorych przedmiotow. Nazaal niekazdy tak jak ty ma zrobionych >300h gry, a sam piszesz, ze sie podniecasz jak wypadnie zloto. Teraz to moze i przyjemnie bedzie zrobic 2 albo 3 postac PvE. To tylko moje zdanie i rozumiem, ze beda inne.


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 03:07 
Cytuj  
Ech...marudzicie ;). Jak dla mnie to totalną porażką w tym dodatku jest możliwość zapraszania ludzi z innych gildii o potyczek gildiowych! :x


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 09:22 
Cytuj  
dokladnie .. powinno byc ze 1-2 gora ale nie 4 bo to wtedy juz nie gra gildia

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 11:41 
Cytuj  
To jak z tą areną 1vs1?? Ktoś coś wie?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 17:47 
Cytuj  
kosteck napisał(a):
Szanuje twoje zdanie. Mnie akurat to nie przeszkadza a nawet sie podoba. To ze cany rareow spadna to i dobrze. Bo jak do tej pory nie udalo mi sie nawet uzbierac 60 kafli na zbroje nie mowiac o kupnie sobie fajnego cacka za 200k, ktore i tak dosyc szybko moglbym zdobyc w PvP. Z tymi rerami to nasuwa mi sie na mysli D1 (lol). BYlo cos takiego, ze kazdy wiedzial jaki jest najlepszy item, ciezko bylo go dostac ze wszystkimi upgradami maxowymi, ale dal sie to zrobic. Bardzo mi sie podoba GW ale niestety zeby miec to co sie chce to naprawde trzeba bylo grac ciezkie godziny (moze i nadal tak jest), co potwierdzaja wlasnie ceny niektorych przedmiotow. Nazaal niekazdy tak jak ty ma zrobionych >300h gry, a sam piszesz, ze sie podniecasz jak wypadnie zloto. Teraz to moze i przyjemnie bedzie zrobic 2 albo 3 postac PvE. To tylko moje zdanie i rozumiem, ze beda inne.



Big lol. Widac ze nie grales w inne mmorpg (dobra guild wars to nie mmorpg, ale nie ma tu znaczenia). Pieniadze i super itemki w GW zdobywa sie smiesznie latwo. Czas gry potrzebny do wylevelowania i wyekwipowania jest bardzo maly. GW to taki mmorpg dla tych co nie chca siedziec dlugie godziny... Bardziej liczy sie tu skill niz w innych grach rpg online ( kazdy ma rowne szanse- porownaj to sobie do Everquesta, Wowa [w sumie Wowie tez sie dosc szybko wiekszosc rzeczy zdobywa, ale nie tak szybko jak w GW], czy np. SWG)

Podaj mi jeden mmorpg, w ktorym musisz mniej siedziec zeby cos osiagnac.


_________________
Obrazek

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 18:05 
Cytuj  
i tak nie siedze 300 godzin :] wiekszosc MMO to gry dla fanatykow


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.