mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 15
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 11:51 
 
Nie ma to jak przenosic gry w swiat realny Gadget...
Co do magowania to tak na prawde nie ma chyba zbyt wielu nie-czarodziei i nie-wojownikow na DZ... W normalnym zyciu (w jakimkolwiek fantasy) byl zawsze stosunek zwyklych ludzi do adventurerow jak 100:1 a tutaj? Sami wiec zastanowmy sie czemu jest inaczej, chyba nikt nie spodziewal sie ze bedzie gral do konca jakims rolnikiem albo rybakiem co nie? I darujmy sobie teksty w stylu "ja gram dla przyjemnosci, bycie rybakiem to super zabawa..." bo jestem rybakiem i wiem co to znaczy 10godzin lowienia ryb... super zabawa ... dlatego kazdy stara sie byc choc po czesci adventurerem. Co do bycia magiem to zauwazyc trzeba ze w ksiazkach przewaznie magowie terminowali od ok 12 roku zycia co wyklucza jakikolwiek inny sposob zarobku na zycie. Sproboj zrobic maga i zarabiac na zycie samymi mageryskillami ...


Posty: 23
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 09:08 
 
Zgadzam sie jak najbardziej z przedmowca. Sam zaczynalem jako kowal//miner i myslalem ze to super zabawa - tak, poki nie stoisz tydzien przy glupiej skale i nie szukasz 10 royala z ktorego pozniej raz na 30 wychodzi exp ktory pozniej ktos traci w pol godziny. Dlatego od kowala//miner'a przeszedlem na maga ksztalcac mu skille potrzebne do jak najlepszego czarowania. Teraz mam kowal//miner//mag i to powiazanie bardzo mi pasuje, dlatego nie uwazam jako by magia miala byc podporzadkowana tylko magom - wyobrazcie sobie np. sytuacje w ktorej nakopaliscie 10k zelaza i nie ruszycie sie na 1 metr. Co wtedy ? Recall i juz jestes pod kowalem.

P.S. Pozatym zrobic idealnego woja i maga jest niemozliwoscia, dlatego zawsze ktoras z profesji bedzie niepelna.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 16:02 
 
polemizowalbym z przedmowca...
proonowalbym sprawdzic sie z Effanelem Trofem, badz Ingrid...
zadziwiajace :razz:
Gadget


Posty: 23
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 17:17 
 
Gadget - trzeba uzyc wobrazni :razz:

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 17:24 
 
Viki - chodzisz z demonkami, ale jak Twoje evaluating int?
A skoro tak latwo i przyjemnie sie zarabia w podziemiach (sam cale zloto mam z potworkow - rudy nie sprzedaje) to dlaczego Ingrid pisze czary? :razz:

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 05:01 
 
ty popatrz i wystarcza mi miejsca w glowce nawet na to.. zadziwiajace prawda? :grin:

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 15:57 
 
Ziemni zeby sie wyruznic od maguf warioruf lub maguf kowali malo kto pisze 8 krag narazie znam trzy osoby ja viki i slimi :>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.